İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

nilüfer hurdacı firması

[lwptoc]

Nilüfer Hurdacı Sektörünün En Büyük Firmasıyız

Nilüfer hurdacı sektöründe yaklaşık olarak 10 senedir hizmet sağlayan Dönüşümsan Hurda Bursa’ya bağlı Nilüfer ilçesinde yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, organize sanayi bölgelerinden, tüm özel şirketlerden ve Kamu kurumlarından her nevi hurdanın alımını sağlamaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak ilçeden yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktayız. Geri Dönüşüm süreçlerimizle ilgili olarak demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, zamak hurdası, talaş hurdası, profil hurdası, kablo ve Soyma bakır hurdası alımlarının genelini sağlamaktayız. Bursa Nilüfer coğrafi ve Tarihi değerleri hakkında bilgi için ayrıca (Bknz.)

bursa nilüfer hurdacı firması

Bursa Nilüfer hurdacı firması olarak yukarıda saydığımı işlerin dışında hurda karşılığı yıkım işleri, oksijenle kesim işleri, çatı söküm işleri, fabrika temizleme işleri gibi birçok süreci de profesyonel ve donanımlı kadromuzla sürdürmekteyiz. Sektörde geri dönüşüm süreçlerimizle ilgili en yaygın aldığımı diğer hurda çeşitleri ise karton hurdası, kâğıt hurdası, naylon hurdası, akü hurdası, plastik ve PVC hurda çeşitleri bulunmaktadır. Siz de elinizde bulunan yüksek tonajlı hurdalarınızın alım satım süreçleriyle ilgili olarak 7 gün 24 saat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

nilüferdeki hurdacılar

Nilüfer’deki hurdacılar arasında en güncel teklifleri sunmakla adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Firmamız geri dönüşüm ve hurdacılık sektörünün Türkiye genelinde önde gelen şirketleri arasında bulunmaktadır. Alanında yenilikçi kadromuz, sektöre senelerini vermiş uzman ekimiz bugüne kadar birçok projeyi uçtan uca yürütme deneyimine sahip olmakla birlikte alanında lider firmamızın yenilikçi yaklaşımları, hızlı iş bitirme süreçleri, kurumsal hurdacılık çözümleri ile ilgili hemen teklif alın tüm süreci biz yönetelim size de ödemenizi nakit olarak sağlayalım.

nilüfer hurdacısı

Nilüfer hurdacısı olarak bize hem sosyal medya kanallarımız üzerinden 7/24 ulaşabilir hem de internet sitemizde yer alan WhatsApp iletişim numaramızdan direkt olarak elinizde bulunan hurda malzemelerin resimlerini, videolarını, bulunduğunuz net konumu, malzeme karışık mı yoksa ayrıştırma yapıldı mı bunun bilgisini bir de tahmini KG değerini iletmeniz durumunda Satınalma Departmanı uzmanımız sizi arayıp tarafınıza en güncel rakamlar üzerinden teklif sunacaktır.

hurdacı nilüfer bursa firması

Hurdacı Olarak Bursa Nilüfer Genelinden Bize Ulaşabilirsiniz

Hurdacı Nilüfer firması olarak ilçeden dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Geri dönüşüm ve Hurdacılık süreçlerinizin genelinde firmamız siz değerli müşterilerine uçtan uca destek sağlamaktadır. İlçede yer alan tüm alışveriş merkezlerinden, hastanelerden, özel okullardan, devlet okullarından, ilçede yaşayan tüm esnaftan her çeşit yüksek tonajlı hurdanın alım satım süreçlerinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

hurdacı bursa nilüfer

Hurdacı Bursa Nilüfer firması olarak yüksek tonajlı hurdalarınızın bölgede yer alan herhangi bir fabrikada sabit çıkması durumunda fabrikalara ve sanayi sitelerine büyük konteyner bırakma hizmetimizde bulunmaktadır. Sektörde ulaşılması en zor olan yerlerden her nevi hurdayı direkt olarak alan firmamız, ilçede bulunan birçok büyük fabrikanın da uzun senelerdir hurdalarını satın almaktadır.

nilüfer hurdacı telefon numarası

Nilüfer Hurdacı Telefon Numarasını Sitemizde Bulabilirsiniz

Nilüfer hurdacı telefonu Google üzerinde oldukça yoğun bir aranma hacmine ulaşmış kelimeler arasında bulunmaktadır. Firmamız geçmişte olduğu gibi bugün de ilçenin her bölgesinden hurda alım satım süreçleri gerçekleştirmekte, geri dönüşümü her alanda desteklemektedir. İlçede ve Bursa genelinde geri dönüşümle ilgili tüm sosyal sorumluluk projelerinde bulunan firmamız, geri dönüşümün Dünya genelinde yaygınlaşması adına da tüm süreçlerde etkin olarak faaliyetlerde bulunmaktadır.

nilüfer hurdacı numarası

Nilüfer hurdacı numarası olarak internet sitemizde yer alan WhatsApp iletişim hattımız ve Direkt iletişim numaralarımız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sektörde profesyonel becerileri ile adından sıkça söz ettiren firmamızın ilçede aktif olarak çalıştığı referanslarla ilgili olarak tarafınıza e-mail ile bilgilendirme yapmamız talebinde de bulunabilirsiniz.

nilüfer en yakın hurdacı

Bursa Nilüfer Genelinde Size En Yakın Hurdacıyız

Nilüfer en yakın hurdacı firması olarak dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın Bursa’nın tüm fabrika bölgelerinde şubesi bulunmaktadır. Nilüfer genelinde en yaygın müşteri hacmine sahip firmamızla bugüne kadar çalışma fırsatı yakalamadıysanız mutlaka tanışmak isteriz. İlçede firmamızı bilmeyen yok denecek kadar azdır. Google üzerinde yapılan sorgulamalarda da firmamız ilk sayfadaki yerini korumaktadır.

bursa nilüfer en yakın hurdacı firması

Bursa Nilüfer en yakın hurdacı olarak daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geri Dönüşüm sektörü Bursa ve ilçelerinde oldukça yoğun geçmektedir. Bursa Türkiye genelinde en yaygın endüstriyel üretim tesislerine, fabrikalara ev sahipliği yapan ilimizdir.

nilüfer hurda alım satımı

Nilüfer Genelinde Hurda Alım Satımı Sağladığımız İlçeler

Nilüfer hurda alım satımı ile ilgili olarak ilçeye bağlı mahallelerin genelinde geri dönüşüm ve Hurdacılık süreçlerimizi yürütmekteyiz. İlçede ve semtlerinde aklınıza gelebilecek tüm alanlardan her nevi demir, bakır, sarı, çinko, kurşun, paslanmaz, alüminyum, krom, maden ve metal hurda çeşitlerinin genelini satın alıyoruz. Aşağıda yer alan tablo üzerinden Nilüfer genelinde hurdacılık süreçlerimizi yürüttüğümüz semtleri inceleyebilirsiniz.

Bursa Nilüfer Hurdacılık Süreçlerimizi Yürüttüğümüz Semtleri

19 Mayıs Mahallesi Hurdacı23 Nisan Mahallesi Hurdacı
29 Ekim Mahallesi Hurdacı30 Ağustos Zafer Mahallesi Hurdacı
Ahmet Yesevi Mahallesi HurdacıAkçalar Mahallesi Hurdacı
Alaaddinbey Mahallesi HurdacıAltınşehir Mahallesi Hurdacı
Ataevler Mahallesi HurdacıAtlas Mahallesi Hurdacı
Ayvaköy Mahallesi HurdacıBadırga Mahallesi Hurdacı
Balat Mahallesi HurdacıBalkan Mahallesi Hurdacı
Barış Mahallesi HurdacıBaşköy Mahallesi Hurdacı
Beşevler Mahallesi HurdacıBüyükbalıklı Mahallesi Hurdacı
Cumhuriyet Mahallesi HurdacıÇalı Mahallesi Hurdacı
Çamlıca Mahallesi HurdacıÇatalağıl Mahallesi Hurdacı
Çaylı Mahallesi HurdacıDağyenice Mahallesi Hurdacı
Demirci Mahallesi HurdacıDoğanköy Mahallesi Hurdacı
Dumlupınar Mahallesi HurdacıErtuğrul Mahallesi Hurdacı
Esentepe Mahallesi HurdacıFadıllı Mahallesi Hurdacı
Fethiye Mahallesi HurdacıGökçe Mahallesi Hurdacı
Gölyazı Mahallesi HurdacıGörükle Mahallesi Hurdacı
Gümüştepe Mahallesi HurdacıGüngören Mahallesi Hurdacı
Hasanağa Mahallesi HurdacıIşıktepe Mahallesi Hurdacı
İhsaniye Mahallesi Hurdacıİnegazi Mahallesi Hurdacı
İrfaniye Mahallesi HurdacıKadriye Mahallesi Hurdacı
Karacaoba Mahallesi HurdacıKaraman Mahallesi Hurdacı
Kayapa Mahallesi HurdacıKızılcıklı Mahallesi Hurdacı
Konak Mahallesi HurdacıKonaklı Mahallesi Hurdacı
Korubaşlı Mahallesi HurdacıKurtuluş Mahallesi Hurdacı
Kuruçeşme Mahallesi HurdacıKültür Mahallesi Hurdacı
Makşempınarı Mahallesi HurdacıMinareli Çavuş Mahallesi Hurdacı
Minareli Çavuş OSB Mahallesi HurdacıOdunluk Mahallesi Hurdacı
Özlüce Mahallesi HurdacıTahtalı Mahallesi Hurdacı
Unçukuru Mahallesi HurdacıÜçevler Mahallesi Hurdacı
Üçpınar Mahallesi HurdacıÜrünlü Mahallesi Hurdacı
Yaylacık Mahallesi HurdacıYolçatı Mahallesi Hurdacı
Bursa Nilüfer Hurdacılık Süreçlerimizi Yürüttüğümüz Semtlerini Yukarıda Yer Alan Tablodan İnceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

bursa hurdacı firması

inegöl hurda fiyatları