İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

arnavutköy hadımköy hurdacı firması

Arnavutköy Hurdacı Firması Olarak Hizmetteyiz

Arnavutköy hurdacı firması Dönüşümsan Hurda 18 senedir ilçeye hizmet sağlamaktadır. Firmamız süreçlerine başladığı ilk günden bugüne kadar ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz değerli müşterilerine her zaman güncel hurda fiyatlarını sunmakla birlikte, güvenilir, şeffaf bir yol haritası doğrultusunda süreçlerini sürdürmüştür. Dönüşümsan Hurda olarak hem Arnavutköy geneli hem de çevre ilçelerine geri dönüşüm ve Hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Arnavutköy genelinden her çeşit maden hurdayı ve metal hurdayı aynı gün nakit ödemeyle satın almaktayız. Siz de elinizde bulunan hurdalarınızı Arnavutköy genelinden firmamızı arayıp nakit ödemeyle yüksek fiyatlardan değerlendirebilirsiniz.

Arnavutköy hurdacı sektöründe her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda kurşun, hurda alüminyum, hurda paslanmaz, hurda talaş, hurda kablo alımı yapılmaktadır. Sektöre 2005 senesinde başlayan firmamızın ilk bölgeleri arasında Arnavutköy (Hadımköy) hurdacı hizmeti sunduğu bölgeler arasında yerini korumaktadır. Bölgede oldukça yoğun şantiye alanları, fabrikalar, sanayi sitesi bulunmaktadır. Firmamız aylık düzenli olarak hurda çıkması durumunda sadık müşterilerinin adreslerine konteyner bırakma hizmeti de sunmaktadır. Siz de sadık müşterilerimiz arasında yer almak için geç kalmayınız.

Arnavutköy hurdacısı olarak şantiyelerden hurda alımı, hurda karşılığı bina yıkımı, 2.el makine hurdası alımı, 2.el lokanta malzemesi alımı gibi birçok sürecimiz bulunmaktadır. Ayrıca firmamız bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine eşit olanaklarda hizmet sunmakta olup, müşteri arasında ayrım yapmamaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak fiyat politikamız tamamen Londra metal borsası güncel rakamları üzerinden yürümektir. Siz de elinizde bulunan ürünlerle ilgili olarak zaman kaybetmeden piyasanın üzerinde teklifleri firmamızdan anında alabilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy hurdacı süreçlerimizle ilgili bilgilere devam etmeden önce Arnavutköy’ün tarihi geçmişi hakkında bilgilendirme sağlamak istiyoruz. Arnavutköy, çok eski dönemlerde bu bölgede yaşamış olan kökeni Arnavut olan bir köylüden ismini almıştır. Bu kişi ilçenin isim atası olarak bilinmektedir. İlçe çok eski zamanlarda Edirne yolu üzerinde olduğu için yoğun bir ziyaretçi akınına uğramaktaymış. Buradan geçen halk zamanla buraya bu kişinin ismini vermişlerdir.

Arnavutköy hurdacıları olarak hurda alımı yaptığımız mahalleler aşağıda yer almaktadır;

arnavutköy hadımköy güncel hurda fiyatları 2022

Arnavutköy Güncel Hurda Fiyatları 2022

Arnavutköy hurda fiyatları diye bir şey söz konusu olmamakla birlikte, tüm hurda çeşitleri, tüm ilçeler, tüm iller, tüm ülkeler Londra metal borsasının belirlemiş olduğu fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Siz de güncel hurda fiyatları için aklınıza takılan tüm süreçlerde firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

arnavutköy hadımköy en yakın hurdacılar

Arnavutköy En Yakın Hurdacısı Olarak Hemen Arayın

Arnavutköy en yakın hurdacı olarak bilinen Dönüşümsan Hurda Avcılar’da olduğundan dolayı ilçeye komşu durumdadır. Firmamız Arnavutköy genelinde bulunan birçok fabrikayla senelerdir çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca firmamız ilçede yer alan esnafların da hurdalarını aynı gün nakit ödemeyle satın almaktadır. Dönüşümsan Hurda ilçede özel kurumlar ve Kamu kurumlarının da ihaleyle sunduğu birçok işi almış durumdadır. Firmamız oldukça büyük, sektörde kurumsal bir süreç içerisinde olduğu için yüksek tonajlarda hurda alımlarında ne kadar tonajda malzeme olursa olsun anında ödemesini sağlamaktadır.

En yakın hurdacı Arnavutköy genelinde nasıl bulurum? Sorusunun tamamen kafanızdan çıkması için firmamızın telefon numaralarını rehberinize Dönüşümsan Hurda olarak ekleyip hurdanız biriktiği zaman hemen bizlerle Arnavutköy (Hadımköy) genelinden iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın en büyük prensibi fiyat kırmak yerine sürümden kazanmayı tercih etmesidir. Biz Dönüşümsan Hurda olarak her zaman sürümden kazanmayı kendimize amaç edindik. Ayrıca firmamız İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası dışında Kocaeli, Bursa, Sakarya, İzmir, Afyonkarahisar, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli illerinden de çok yüksek tonajlarda hurda alımı sağlamaktadır.

arnavutköy hadımköy hurdacı telefon numarası

Arnavutköy Hurdacı Telefon Numarası

Arnavutköy hurdacı telefonu olarak internet sitemiz üzerinde yer alan sabit hatlarımızdan herhangi birisini hemen kendi telefonunuzdan çevirebilirsiniz. İstanbul hurdacı firmaları arasında en iyi hizmetleri sunan ilk beş firmadan birisiyiz. Bu beş firma arasında ise en iyisi Dönüşümsan Hurda demek doğru olacaktır. Geri Dönüşüm bizim asıl işimiz. Biz senelerdir geri dönüşüm sektöründe hurdacı olarak hizmet sağladık. Binlerce tonajlara gelen atıkları endüstriyel alanlara ham madde olarak tekrardan kazandırdık. Hem ülke ekonomisine katkı sağladık hem de temiz, yaşanılabilir, nefes alınabilir bir dünya için sosyal sorumluluk projelerinde üzerimize ne düşüyorsa uyguladık.

Arnavutköy hurdacı numarası ile ilgili gerek sosyal medya hesaplarımızdan, gerekse internet sitemiz üzerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizden öncelikli olarak bir takım isteklerimiz olacaktır. Bizi aramadan önce elinizde bulunan hurdalarla ilgili bir takım bilgileri bize whatsApptan iletmenizi istiyoruz. (elinizde bulunan hurda malzemelerin resimleri, hurda malzemelerin videoları, tahmini KG, türü, temiz malzeme mi? karışık malzeme mi? ) bu bilgileri iletmeniz durumunda ekip arkadaşlarımız anında fiyat teklifini sözlü olarak size bildirecektir.

Arnavutköy hurdacı telefon numarası ile ilgili olarak yine 0532-582-2937 numaralı telefonumuzu da hemen arayabilirsiniz. En kısa sürede ekip arkadaşlarımız adresinize ziyaret gerçekleştirerek, gerekli tartımlar sonrasında hurdalarınızı nakit ödemeyle alıp adresinizden ayrılacaklardır.

arnavutköy hadımköy hurda alan yerler firmalar

Arnavutköy Hurda Alan Yerler (Firmalar) Arasında Bizden İyisi Yok

Arnavutköy hurda alan yerler için popüler bir ilçedir. Bildiğiniz üzere en çok atık fabrika bölgelerinden çıkmaktadır. Firmamız ilçeye komşu olmasından dolayı ve ilçenin en eski geri dönüşüm firmalarından birisi olmasından dolayı her nevi atığı tonajlı olarak satın alıp geri dönüşüm süreçlerine katmaktadır. Firmamızla ilgili detaylı bilgiye hakkımızda sayfamızdan erişip bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Arnavutköy hurda alan firmalar ile ilgili olarak Google üzerinde binlerce firmanın reklamını görebilirsiniz. Gördüğünüz reklamlardan birçoğu firma olmamakla birlikte, son zamanlarda geri dönüşüm sektörüne ilginin artması, hurda fiyatlarının global olarak büyümesi ve yükselmesinden dolayı sektör ben hurdacıyım diyen insanlarla dolmuştur.

arnavutköy hadımköy hurda alımı yapan hurdacılar

Arnavutköy Hurda Alımı Sağladığımız Malzeme Çeşitleri

Arnavutköy hurda alımı sürecimizde bildiğiniz üzere sanayinin kalbidir. İlçede oldukça fazla sayıda fabrika, şantiye, sanayi sitesi bulunmaktadır. Bir de ilçede yaşayan nüfusu eklersek ilçede insanların ve diğer tüm canlıların temiz nefes alabilmeleri için mutlaka Arnavutköy’ün atıklardan arındırılması gerekmektedir. İlçede en fazla fabrika ise Hadımköy mahallesinde bulunmaktadır. Siz de Arnavutköy genelinde işini profesyonel olarak yapan, güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen bizi arayıp teklif alın.

arnavutköy hadımköy hurda bakır alan hurdacılar

Arnavutköy Hurda Bakır Alımı Yapan Yerler

Arnavutköy hurda bakır alımı süreçlerimizle ilgili en yoğun ilçelerimizden birisidir. Bildiğiniz üzere bakır hurdası iletkenliğinin yüksek olmasından dolayı endüstriyel tüm alanlarda yoğun olarak tercih edilmektedir. Hurda bakır fiyatları ise maden ve metal hurda grubu arasında en yüksek rakamlara sahip durumdadır. Dönüşümsan Hurda olarak soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, külçe bakır hurdası, antigron kırma bakır hurdası, TTR bakır hurdası, bakır talaş hurdası alımı sağlamaktayız.

arnavutköy hadımköy hurda demir alan hurdacılar

Arnavutköy Hurda Demir Alımı Yapan Yerler

Arnavutköy hurda demir alımı süreçlerimizi ilçede 18 senedir sürdürüyoruz. İlçede kentsel dönüşümün fazla olmasından, ilçe nüfusunun her geçen gün daha da artmasından dolayı birçok şantiye alanı görebilirsiniz. Firmamız ilçede yer alan tüm şantiyelerden, fabrikalardan, sanayi sitelerinden, özel kurum ve kamu kurumlarından çok yüklü tonajlarda demir hurdası alımı yapmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak demir hurdası çeşitleri arasında yer alan DKP demir hurdası alımı, ekstra demir hurdası alımı, karışık toplanmış demir hurdası alımı sağlamaktayız. Siz de hemen firmamızı arayıp hurdalarınızı güncel rakamlar üzerinden değerlendirebilirsiniz.

arnavutköy hadımköy hurda alüminyum alan hurdacılar

Arnavutköy Hurda Alüminyum Alımı Yapan Yerler

Arnavutköy hurda alüminyum alımı süreçlerimizin de oldukça yoğun geçtiği bir ilçedir. Özellikle Hadımköy mahallesinde fabrika yoğunluğunun fazla olmasından dolayı günü birlik ziyaretler gerçekleştirip yüksek tonajlı alüminyum hurda alımı yapmaktayız. Dönüşümsan Hurda olarak Arnavutköy genelinden Araiş levha alüminyum hurdası, tel alüminyum hurdası, boyasız profil alüminyum hurdası, ofset matbaa kalıbı alüminyum hurdası, alüminyum folyo hurdası, alüminyum jant hurdası, tas tabak alüminyum hurdası, talaş alüminyum hurdası gibi atık alüminyum hurda çeşitleri almaktayız.

arnavutköy hadımköy geri dönüşüm firmaları

Arnavutköy Hurda Kâğıt Alımı Yapan Yerler

Arnavutköy hurda kâğıt alımı süreçlerimizin de oldukça yoğun geçtiği ilçelerden birisidir. Siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere ilçede oldukça büyük ve kurumsal matbaalar bulunmaktadır. Fabrikalardan da yoğun olarak karton atığı çıkmaktadır. Firmamız bu atıkları çok yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmak için ne gerekiyorsa yapmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Arnavutköy (Hadımköy) genelinden 1.hamur beyaz kâğıt hurdası, renkli kâğıt hurdası, karton hurdası, okul kitapları hurdası, A4 fotokopi kâğıdı hurdası, peçete hurdası, gazete hurdası, kuşa kâğıt hurdası gibi atıkları oldukça yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Arnavutköy metal hurdası alımıArnavutköy kağıt hurdası alımıArnavutköy karton hurdası alımıArnavutköy motor hurdası alımı
Arnavutköy plastik hurdası alımıArnavutköy akü hurdası alımıArnavutköy alüminyum hurdası alımıArnavutköy kitap hurdası alımı
Arnavutköy bakır boru hurdası alımıArnavutköy çelik halat hurdası alımıArnavutköy imhalık dosya hurdası alımıArnavutköy atık pil hurdası alımı
Arnavutköy demir boru direk hurdası alımıArnavutköy kablo hurdası alımıArnavutköy elektronik hurdası alımıArnavutköy poşet hurdası alımı
Arnavutköy sarı pirinç hurdası alımıArnavutköy krom hurdası alımıArnavutköy şantiye hurdası alımıArnavutköy fabrika hurdası alımı

hurdacı arnavutköy hadımköy firmaları

Hurdacı Olarak Arnavutköy Bizi Tercih Ediyor

Hurdacı Arnavutköy firması olarak ilçede yukarıda saymış olduğumuz hurdalarla birlikte hurda karşılığı bina yıkımı, fabrika taşıma, fabrika temizle, oksijenle kesim işleri, çatı söküm işleri yoğun iş süreçlerimiz arasında bulunmaktadır. Firmamız tüm şantiyelerden hurda alımı sağlamakla birlikte, ilçeye komşu tüm bölgelerden de her türlü atığı çok yüksek tonajlarda güncel fiyatlar üzerinden alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Ayrıca hurdacı İstanbul firması olarak diğer ilçelerle ilgili çalışmalarımız hakkında da internet sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

hadımköy hurdacılar