İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

ataşehir hurdacı şirketi

[lwptoc]

Ataşehir Hurdacı Firması Olarak Dönüşümsan Hizmetinizdedir

Ataşehir hurdacı firması olarak geri dönüşüm sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamızın iş prensipleri arasında her zaman müşterilerine güven vermek, müşterilerinin mutlu olmasını sağlama düşünceleri bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Ataşehir ve tüm semtlerinde piyasanın sunduğu fiyatların üzerinde tekliflerle müşterilerimize yüksek rakamlar sunuyor, siz değerli müşterilerimize bu manada hizmet sağlıyoruz. Firmamızın ilçede en çok tercih edilme nedenleri arasında ise piyasanın üzerinde sunduğumuz rakamlar yer almaktadır. Firmamız Ataşehir ve semtlerine yaklaşık olarak 18 senedir hizmet yürütmektedir.

ataşehir hurdacıları

Ataşehir hurdacıları arasında LME Londra Metal Borsası tarafından belirlenen güncel hurda fiyatlarını da müşterilerimize en taze olarak sunan firmayız. Bildiğiniz üzere hurdacılar, her çeşit metal ve maden türü kullanım ömrünü tamamlamış olan hurdaları toplayan kişi yâda firmalara verilen genel tanımlamadır. Ataşehir hurdacıları olarak toplamış olduğumuz her çeşit hurdayı endüstriyel üretim tesisi dediğimiz ayrıştırma tesislerine teslime ederek tekrardan bu atık malzemelerin bunlar ( demir hurda, bakır hurda, sarı hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, kurşun hurdası, krom hurdası, naylon, karton, akü, kutu hurdası ). Geri dönüşüme ham madde olarak tekrardan kazandırılıp evrende yeni ürünlerin ortaya çıkmasına vesile oluyoruz.

ataşehirdeki hurdacılar

Dönüşümsan Hurda olarak Ataşehir’de ki hurdacılar arasında ilçede en çok tanınan, samimiyetine, sözüne en çok güvenilen firmayız. Firmamız Ataşehir genelinde yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden, kamu kurumlarından, ilçede yer alan tüm esnaftan, lokantalar, alışveriş merkezleri gibi her yerden yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktadır.

ataşehir hurda alım satımı

Ataşehir hurda alım satım süreçlerimizle ilgili olarak sizler de firmamızı internet sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden dileğiniz zaman arayabilir, tüm geri dönüşüm süreçlerinizle ilgili olarak firmamızdan profesyonel hurdacılık hizmeti alabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak hurda karşılığı yıkım işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri gibi farklı iş süreçlerimizde bulunmaktadır. Ekip olarak oldukça donanımlı bir ailemiz bulunmaktadır.

ataşehir hurda alan yerler

Ataşehir hurda alan yerler arasında en güncel rakamları müşterilerimize Dönüşümsan Hurda olarak biz sağlıyoruz. Ataşehir genelinde bulunan birçok şirketin hurdalarını senelerdir firmamız satın almaktadır. Firmamızdan talep etmeniz durumunda yüksek tonajlı hurdalarınız yoğun olarak her gün çıkıyor yer sıkıntısı yaşıyorsanız tarafımızdan büyük konteyner talebinde bulunabilirsiniz. Ataşehir hurda alan firmalar ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları kenara atabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak geri dönüşümün gerektirmiş olduğu tüm süreçleri biz tek başımıza siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

hurdacı ataşehir

Hurdacı Olarak Ataşehir Geneline Hizmet Sağlıyoruz

Hurdacı Ataşehir firması olarak şunu siz değerli müşterilerimize belirtmek isteriz ki, hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü insanların gözünde 2020 senesine kadar oldukça basit bir meslek dalı olarak gözüküyordu. Bizler geri dönüşüm sektörüne gönül veren firmalar olarak oldukça şerefli ve hayırlı bir iş yaptığımızı düşünmekteyiz. Bu düşüncemizin de sonuna kadar arkasındayız. Bizi biz yapan değerlerimizdir. Bildiğiniz üzere hurdacılar olmasaydı yaşadığımız evren çöp yığınlarından geçilmezdi.

hurdacı ataşehir firması

Hurdacılar olarak Ataşehir genelinde sürecimizin nasıl işlediğinden bahsedecek olursak, geri dönüşüme yüz tutmuş olan ürünler, ilgili fabrikalardan, şantiyelerden, esnaflardan yüksek tonajlarda satın alınıp tekrardan bu atık malzemelerin işleneceği tesisleri hurdacılar tarafından teslim edilmektedir. Hurda malzemelerin temizleme süreçleri ve ayrıştırma işlemleri yapıldıktan sonrasında ise bu hurda malzemeleri tekrardan doğaya kazandırılmak adına tesislerde yeniden işlenmektedir.

ataşehir en yakın hurdacı firması

Ataşehir Genelinde Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Ataşehir en yakın hurdacı firması olarak ilçeye bağlı olan mahallelerin genelinden hurda alımı yaptığımızı bilmenizi isteriz. Başlıca hurda alımı yaptığımız Ataşehir semtlerini aşağıda yer alan tablomuz üzerinden inceleyebilir, bu semtlerin hangisinde olursanız olun yüksek tonajlı hurdalarınızla ilgili firmamızı arayıp talepte bulunabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak hurdalarınızı alacağımız süreç içerisinde oldukça disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizim en büyük hedeflerimiz arasında her zaman müşteri memnuniyeti bulunmakta, bizi biz yapan değerde tamamen müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı sevgi çerçevesinde yürümektedir.

Ataşehir Hurdacılık Hizmeti Sağladığımız Mahalleler ( Dönüşümsan Hurda )

Aşık Veysel Mahallesi HurdacıAtatürk Mahallesi Hurdacı
Barbaros Mahallesi HurdacıEsatpaşa Mahallesi Hurdacı
Ferhatpaşa Mahallesi HurdacıFetih Mahallesi Hurdacı
İçerenköy Mahallesi Hurdacıİnönü Mahallesi Hurdacı
Kayışdağı Mahallesi HurdacıKüçükbakkalköy Mahallesi Hurdacı
Mevlana Mahallesi HurdacıMimar Sinan Mahallesi Hurdacı
Mustafa Kemal Mahallesi HurdacıYeni Çamlıca Mahallesi Hurdacı
Yeni Sahra Mahallesi HurdacıYenişehir Mahallesi Hurdacı
Ataşehir Hurdacılık Hizmeti Sağladığımız Mahalleleri Yukarıda Yer Alan Tablodan İnceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

en yakın hurdacı ataşehir

En yakın hurdacı Ataşehir bölgesinde nasıl bulurum? Sorusunu kafanızdan, aklınızdan tamamen çıkarmak için buradayız. Firmamızı Google arama motoru üzerinde birçok yerde hiç reklama ihtiyaç duymadan görebilirsiniz. Firmamız İstanbul genelinde yer alan hurdacılar arasında en köklü geçmişe sahip olmakla birlikte, şuan Türkiye genelinde de ilk üç firma arasında yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz ise sektörde mutlaka köklü, kurumsal, işlerinizi profesyonel olarak sürdürecek çalışan kadrosuna, geniş araç filosuna sahip firmalarla çalışmanızdır.

ataşehir hurdacı telefon numarası

Ataşehir Hurdacı Telefon Numarası Aramanıza Son Veriyoruz

Ataşehir hurdacı numarası Google üzerinde son yıllarda oldukça yoğun aranan kelimeler arasına girmiştir. İlçe halkının bu konuda kafası oldukça karışık durumdadır. Geri dönüşüm sektöründe artan fiyatlar son yıllarda sektöre binlerce kişinin akın etmesine de neden olmuştur. Hurdacılık süreçlerini hiç bilmeyenler dahi kendisini hurdacı olarak tanıtıp bu işe girmeye çalışmışlardır. Firmamız 18 senelik geri dönüşüm sektör tecrübesine sahip olmakla birlikte, endüstriyel üretim tesisleri ile de birebir kendisi çalışmaktadır.

ataşehir hurdacı telefonu

Ataşehir hurdacı telefonu olarak internet sitemizde yer alan numaralarımızı çevirmeniz durumunda sizi satınalma departmanı yetkililerimiz karşılayacaktır. Ayrıca WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bize direkt olarak bulunduğunuz konumu, hurdanın çeşidini, tahmini ağırlık değerlerini, varsa resimlerini ve videolarını iletirseniz en kısa sürede firmamızdan net fiyatları da öğrenebilirsiniz. Tamam demeniz durumunda ise firmamız tarafınıza ekip yönlendirip aynı gün ödemenizi adresinizde nakit olarak sağlayıp hurdalarınızı adresinizden alıp geri dönüşüme kazandıracaktır.

ataşehir hurdacı telefon numarası

Ataşehir hurdacı telefon numarası ile ilgili olarak bilgilere değindiğimize göre daha fazla zaman kaybetmeden siz de sadık müşteri programımıza katılarak sizlere özel ayrıcalıklarımızdan faydalanmak, uzun yıllar sektörde güvenilir, kurumsal bir firma ile çalışmak için ilk adımı bugün atabilirsiniz.

ataşehir güncel hurda fiyatları 2022 2023

Ataşehir Güncel Hurda Fiyatları 2022-2023

Ataşehir hurda fiyatları Google üzerinde oldukça sık aranan terimlerden birisi olmasıyla birlikte, insanların kafalarında da oldukça büyük karışıklıklara yol açan bir arama terimidir. Bildiğiniz üzere fiyatlar LME yani Londra Metal Borsası tarafından belirlenmekte olup bu fiyatlar evrensel olarak her ülkede geçerlidir. Hurda fiyatlarını bir borsa olarak düşünebilirsiniz. Borsalar genel yapılarından dolayı hareketlidir. Fiyatlar bazen saatlik, bazen de günlük, haftalık olarak değişim göstermektedir. Fiyatların aylık sabit kaldığı ise çok nadir görülen durumlar arasındadır.

ataşehir hurda fiyatları 2022 2023

Ataşehir hurda fiyatları 2022-2023 senesinde zirve rakamlar görmüştür. Dünya genelinde çok ciddi bir ham madde açığının ortaya çıkmasından dolayı geri dönüştürülebilir olan atıklara önem bir o kadar da artmıştır. Dönüşümsan Hurda olarak hurda çeşitleriyle ilgili olarak fiyat değişimlerini çok yakından analiz eden, araştıran bir ekibimiz de bulunmaktadır. Ar-Ge ekibimiz araştırma geliştirme süreçleriyle ilgili olarak birçok konuda kafanızı rahatlatacak çalışmaklar yürütmektedir.

ataşehir güncel hurda fiyatları

Ataşehir güncel hurda fiyatları ile ilgili olarak firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde üst menülerde yer alan “hurda fiyatları” menümüzü tıklayarak yine genel hurda fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

ataşehir bakır alan hurdacı firmaları

Ataşehir Bakır Alan Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Geri dönüşüm sektöründe bakır hurdanın yeri oldukça ayrı bir konumdadır. Bakır hurda, görünüm olarak parlak bir yapıda bulunmasından dolayı üzerinde kablonun temizlenmesiyle ortaya çıkan bir maden çeşididir. Bakırın yoğun olarak tercih edilmesinde yer alan nedenlerden en büyüğü ise iletkenlik seviyesinin yüksek oranda olmasıdır. Ataşehir bakır alan hurdacı olarak 400KG ve üzeri bakır hurdalarınız için ilçeden dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Hurda Bakır Alım Fiyatlarımız 2022 – DÖNÜŞÜMSAN HURDA

0-20kg arası20-300kg arası300kg ve üzeri
Soyma Bakır Hurdası134,20TL /kg135,60TL /kg137,00TL /kg
Lama Bakır İmalat Atığı134,20TL /kg135,60TL /kg137,00TL /kg
Antigron Kırma Bakır133,50TL /kg134,90TL /kg136,30TL /kg
TTR Kırma Bakır132,80TL /kg134,20TL /kg135,60TL /kg
Boyalı Lama ve Boru Bakır123,60TL /kg124,90TL /kg126,20TL /kg
Kırkambar Karışık Kırma Bakır120,00TL /kg121,30TL /kg122,50TL /kg
Kırkambar Bakır120,00TL /kg121,30TL /kg122,50TL /kg
Fosfor Bronz Bakır Hurdası136,50TL /kg138,00TL /kg139,40TL /kg
Bronz Parça Bakır Hurdası113,90TL /kg115,10TL /kg116,30TL /kg
Bronz Talaşı Bakır Hurdası95,70Tl /kg96,70TL /kg97,70TL /kg
Sarı Çubuk Parça Bakır Hurdası86,50TL /kg87,40TL /kg88,40TL /kg
Sarı Çubuk Talaş Bakır Hurdası83,90TL /kg84,80TL /kg85,70TL /kg
Sarı Kırkambar Hurdası80,00TL /kg80,80TL /kg81,70TL /kg

ataşehir demir alan hurdacı firmaları

Ataşehir Demir Alan Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Demir, bildiğiniz üzere evrende oldukça yaygın bir metal grubudur. Mineral sıralaması olarak ise 4.sırada bulunmaktadır. Evrende demir hurdasının bol olmasının ise evrenin manyetik alanı adını verdiğimiz yapıyı önemli ölçüde etkilediği de uzmanlarca dile getirilmektedir. Hurda demir her ne kadar element olarak bilinse de doğada da karşımıza çıkmaktadır. Demir kendi içerisinde iki grupta bulunmaktadır. Dökme demir, Pik demir çeşidi. Ataşehir demir alan hurdacı olarak ilçeye 1 ton ve üzeri demir hurda alımlarında hizmet sağlıyoruz.

Hurda Demir Fiyatları 2022 ( Dönüşümsan Hurda )

DKP Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir Fiyatları5,87 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir Fiyatları5,32 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatları4,52 ₺/Kg
Toplama Hurda Demir Fiyatları5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda Demir Fiyatları2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatları3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatları5,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatları6,00 ₺/Kg
Tufal Hurdası Fiyatları0,45 ₺/Kg
Türkiye Geneli En Güncel Hurda Demir Fiyatları 2022. Hemen Bilgi Alınız. (0532) 582 2937

ataşehir sarı alan hurdacı firmaları

Ataşehir Sarı Alan Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Sarı hurda, günümüzde halk arasında pirinç hurda olarak da tanımlanmaktadır. Sarı hurdanın üretim aşamasında ham madde olarak pirinç kullanıldığından dolayı bu isim sıkça kullanılmaktadır. Sarı hurda ayrıca, bakır atıklarıyla çinko atıklarının birleşimi sonucu ortaya çıkmaktadır. Ayrıca sarı hurda yapısı itibari ile hem sert hem de kolay bir şekilde işlenebilmektedir. Ataşehir sarı alan hurdacı olarak firmamızı hemen arayabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak olarak en az 500KG ve üzeri sarı hurda alımlarında Ataşehir geneline hizmetimiz bulunmaktadır. Yüksek tonajlı sarı hurdalarınızla ilgili olarak dilediğiniz zaman internet sitemizde yer alan numaralarımızı çevirebilirsiniz.

Hurda Sarı Fiyatları 2022 ( Dönüşümsan Hurda )

Sarı Hurda Araiş MS-70 Hurdası Fiyatları89,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 Hurdası Fiyatları87,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Hurdası Fiyatları85,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı Hurdası Fiyatları80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk Hurdası Fiyatları69,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati Hurdası Fiyatları70,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör Hurdası Fiyatları67,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş Hurdası Fiyatları125,00 ₺/Kg
Türkiye Geneli En Güncel Hurda Sarı (Pirinç) Fiyatları 2022. Hemen Bilgi Alınız. (0532) 582 2937

Ayrıca İstanbul hurdacı sektöründe hizmet veren bir firma olarak süreçlerimizle ilgili hangi ilçelere hizmet sunduğumuzu da linki tıklayıp kategorimizden inceleyebilirsiniz.

güncel hurda fiyatları 2023 ataşehir