İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

avcılar hurdacı firması

[lwptoc]

Avcılar Hurdacı Firması Olarak Hemen Bize Ulaşın

Avcılar hurdacı firması olarak 2005 senesinde Avcılar Firuzköy’de başladığımız Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe bugün sektörümüzün lider hurdacı firmaları arasında ilk beş firmadan birisiyiz. Firmamız hizmetlerine başladığın ilk günlerden itibaren İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası genelinde her çeşit atığı yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmakla birlikte, aynı anda birçok bölgeye ekip ve araç gönderebilecek potansiyeldedir. Firmamızla ilgili olarak bilgileri hakkımızda sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Avcılar hurdacısı olarak süreçlerimize tam manasıyla geçmeden öncesinde Avcılar’ın tarihi geçmişi hakkında bilgi aktarmak istedik. Avcılar ilk olarak 1992 senesinin Mayıs ayında kurulmuştur. Doğusunda Küçükçekmece, kuzeyinde Başakşehir, batısında Esenyurt, Beylikdüzü ilçeleri yer alan oldukça güzide ve kabalık ilçelerimiz arasında yer almaktadır.

Avcılar mahalleri ise sırasıyla;

  • Avcılar Merkez Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Ambarlı Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Cihangir Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Gümüşpala Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Denizköşkler Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Üniversite Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Firuzköy Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Tahtakale Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)
  • Yeşilkent Mahallesi (hurdacı Dönüşümsan Hurda)

Yukarıda yer alan mahalleler Avcılar’a bağlı olan semtlerdir. Bu semtlerin genelinde firmamız her çeşit maden ve metal hurdayı değerinde nakit ödemeyle aynı gün adresinizden satın almaktadır. Ayrıca firmamızdan Avcılar dışında yer alan tüm ilçeler için hemen arayıp hurdacı İstanbul firması olarak hizmet alabilirsiniz. Firmamızın İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelere aynı gün geri dönüşüm ve hurdacılık hizmeti bulunmaktadır.

Avcılar hurdacı sektörünün gelişmesinde firmamızın büyük bir etkisi ve katkısı olmuştur. Firmamız Avcılar genelinde yer alan ve ilçeye komşu olan tüm ilçelerden her çeşit demir hurdası, bakır, hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, çinko hurdası, paslanmaz hurdası, karton hurdası, naylon hurdası, maden hurda, metal hurda, 2.el makine hurdası alımı süreçlerini etkin olarak sürdürmektedir.

İstanbul Avcılar hurdacı firması olarak her nevi hurda alınır satılır. Şantiyelerden, fabrikalardan, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden ve Kamu kurumlarından hurdalarınızı değerinde nakit alıyor, ödemelerinizi ise aynı gün değerinde nakit olarak sağlıyoruz. Firmamızla ilgili olarak referanslarımızı incelemek isterseniz, internet sitemiz üzerinden referanslarımız sayfamızdan tüm iş ortaklarımızı hemen inceleyebilirsiniz.

avcılar hurda alımı

Avcılar Hurda Alımıyla İlgili Olarak 7/24 Destek Sağlıyoruz

Avcılar hurda alımı süreçlerimizin en yoğun olduğu ilçeler arasında bulunmaktadır. İstanbul’un farklı ilçelerinde depolama alanları bulunan firmamızın geniş araç parkuru, kalabalık personel desteği sayesinde İstanbul genelinde en hızlı hurdacılık süreçlerini yürüten firma olarak atıklarınızı anında satın alıyoruz. Firmamız hurda karşılığı bina yıkımı, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri gibi birçok iş alanında da aktif olarak süreçlerini yürütmektedir. Sektörün en iyi firmalarından birisi olarak hemen firmamızdan destek alıp, sadık müşterilerimiz arasında siz de yerinizi hızlıca alabilirsiniz.

Avcılar hurda alanlar arasında oldukça saygın bir durumda olan Dönüşümsan Hurda gelişen teknolojiye de ayak uydurmakla birlikte, çalışmalarında kullanmış olduğu ekipmanların tamamını son teknolojiye uygun yapılarda bulundurmakta, hassas terazileriyle siz değerli müşterilerinin adresinde gözü önünde tartımlarını sağlamaktadır. Dilerseniz sizlerin belirlemiş olduğu kantarlarda da tartım işlemlerimizi yürütmekteyiz.

Avcılar demir hurdası alımı ilçeden en yoğun aldığımız metal hurdalar arasında yer almaktadır. Siz de elinizde yer alan yüksek tonajlı demir hurdalarınızı İstanbul Avcılar genelinden firmamıza satabilir, geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz. En yoğun demir hurdası alımlarımız Avcılar genelinde yer alan şantiyelerden sağlanmaktadır. Ayrıca iş yerlerinin kapanması, taşınması gibi durumlarda da toptan içeride yer alan tüm demir hurdalarınızı nakit ödemeyle satın alıyoruz.

Avcılar bakır hurdası alımı ile ilgili olarak firmamız ilçede bulunan tüm esnaflardan, özel kurumlardan, kamu kurumlarından, şantiyelerden, ilçeye komşu sanayi sitelerinden yüksek tonajlarda maden hurda alımı sağlamaktadır. Siz de bakır hurdalarınızı aynı gün nakit ödemeyle firmamıza hemen satabilirsiniz. ( kablo hurdası alımı, soyma bakır hurdası alımı, saf bakır hurda alımı).

Avcılar alüminyum hurdası alımı ile ilgili olarak firmamız Avcılar başta olmak üzere İstanbul genelinde en yüksek fiyatları sunan firmalardan birisidir. Firmamız her çeşit metal hurdayı aynı gün yüksek tonajlarda adresinizde nakit ödemeyle satın almakta, ödemelerinizi peşin sağlamaktadır.

hurdacı avcılar firması

Hurdacı Olarak Avcılar Genelinde Bizi Arayabilirsiniz

Hurdacı Avcılar firması olarak yukarıda saymış olduğumuz tüm semtlerden firmamızı hemen arayabilir, hurdalarınızı değerinde nakit ödemeyle firmamıza satabilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla sizler de hurdalarınızı adresimizi ziyaret ederek teslim edebilir, konuğumuz olabilirsiniz. Hurdacı olarak Avcılar ilçesinin her köşesinde, her alanında süreçlerimizi sürdürüyor, geri dönüşüme değer veriyor, doğayı seviyor, daha yaşanılabilir bir dünya için elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar canlı sağlığını tehdit eden atıkları toplayıp geri dönüşüme tekrar kazandırıyoruz.

İstanbul genelinde firmamız birçok büyük fabrikanın atıklarını uzun senelerdir çok yüksek tonajlarda almakta, fabrikalara, şantiyelere büyük konteynırlar bırakarak yerden de tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul genelinde maden ve metal hurda alımının yanı sıra kâğıt hurda alımı, karton hurda alımı, naylon hurda alımı, plastik hurda alımı gibi süreçleri de İstanbul hurdacı firması olarak yürütmektedir. Siz de hemen firmamızın uzun seneler çalışacağınız bir hurdacı firması arıyorsanız Avcılar başta olmak üzere İstanbul geneli tüm ilçelerden teklif alabilirsiniz.

avcılar hurda fiyatları

Avcılar Hurda Fiyatlarıyla İlgili Hemen Bizi Arayın

Avcılar hurda fiyatları 2022 senesinde tamamen Londra Metal Borsası tarafından belirlenen fiyatlar üzerinden değerlendirilmektedir. İstanbul Avcılar ilçesi için özel bir fiyatlandırma yoktur. Hurda fiyatları tamamen evrensel olup dünya genelinde geçerlidir. Siz değerli müşterilerimize şunu kesinlikle söylemek isteriz ki, güncel hurda fiyatları neyse maden ve metal grubuna ait tüm atıkların fiyatları da güncel fiyatlardan sunulmaktadır. Fiyatları sadece konumunuz, elinizde yer alan hurdanın tahmini KG ağırlığı, hurda temiz mi, ayrıştırma yapıldı mı? Bunun gibi etkenler rakama etki etmektedir.

avcılar en yakın hurdacı

Avcılar ‘da Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Avcılar en yakın hurdacı firması olarak en büyük depolama alanımız Firuzköy’de yer aldığı için size komşuyuz. Firmamız her gün binlerce ton maden ve metal hurda atığını değerinde nakit ödemeyle güncel fiyatlar üzerinden satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız ayrıca büyük hurda ihalelerinde de en büyük kazanımları sağlamakta, en büyük ihaleleri İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde kazanmaktadır. Firma olarak en büyük hedefimiz geri dönüşüm tesisi kurup dünya geneline ham madde ihracatı sağlayarak üreticiyi desteklemek, ülkemizi atıklardan arındırmak, ayrıca ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

En yakın hurdacı Avcılar firması olarak sizler de internet sitemizde yer alan numaralar üzerinden hemen Dönüşümsan Hurdayı arayıp yüksek tonajlı hurdalarınız için en iyi fiyat garantisiyle teklifler alabilirsiniz. Firma olarak prensibimiz güncel hurda borsası fiyatları üzerinden yüksek tonajlı fiyatlara ek bir bindirme sağlayarak piyasanın üzerinde fiyat politikamızı tüm Türkiye genelinde yaygınlaştırmaktır.

avcılar hurdacı telefon numarası

Avcılar Hurdacı Telefon Numarası İçin Hemen Bizi Arayın

Avcılar hurdacı numarası ile ilgili olarak internet üzerinde özellikle Google arama motoru üzerinde yüzlerce reklam görüyorsunuz, bunların hangisi güvenilir firma, hangisi köklü firma gibi düşünceleriniz olduğunu hissediyoruz. Bu konuda oldukça haklısınız. Firmamız Google arama ağı üzerinde reklam vermeye ihtiyaç duymayan firmalardan birisidir. Organik arama sonuçlarında birçok ilçede, birçok kelimede firmamızın hiç reklama ihtiyacı olmadığını siz de sorgulamalarınızda görüyorsunuzdur.

Avcılar hurdacı telefonu için organik aramalarda ilk sayfada yer alan firmamızın internet sitesinde bulunan numarayı çevirerek hemen siz de sadık müşterilerimiz arasına girebilirsiniz. Her çeşit hurdanızı değerinde nakit ödemeyle firmamıza satabilirsiniz.

avcılardaki hurdacılar