İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

bağcılar hurdacı firması

[lwptoc]

Bağcılar Hurdacı Firması Hemen Arayın

Bağcılar hurdacı firması olarak ilçede süreçlerimize geçmeden öncesinde ilçenin tarihi geçmişi hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi aktarmak istiyoruz. Bağcılar, İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden birisidir. Ayrıca bu ilçenin en büyük özelliği İstanbul genelinde yer alan en büyük 3.nüfusu fazla olan ilçelerden birisi olmasıdır. İlçe ulaşım bakımında da merkezi konumda olmasından, sanayi alanlarına, iş bölgelerine ev sahipliği yapan ilçelere komşu olmasından dolayı oldukça uğrak bölgeler arasında bulunmaktadır.

Bağcılar hurdacı sektöründe senelerdir hizmet sağlayan bir geri dönüşüm firması olarak Bağcılar’ın konum bilgisinden de bahsetmek istiyoruz. Bağcılar’ın yüz ölçümü 22km’dir. Bağcılar E-5 otoyolu ile Tem otoyolu arasında kalmaktadır.  İlçenin güneyinde Bahçelievler, batısında Küçükçekmece, kuzey batısında Başakşehir, doğusunda ise Güngören ilçeleri yer almaktadır. Ayrıca ilçenin kuzeyinde sırasıyla Esenler ilçesiyle, Başakşehir ilçesine bağlı araziler bulunmaktadır. Bağcılar ilçesinin denizden yükseklik mesafesi de yine 130 metre civarındadır.

Bağcılar hurdacısı olarak ilçeden her çeşit maden ve metal hurdasını aynı gün değerinde nakit ödemeyle satın alıyor geri dönüşüme kazandırıyoruz. Firmamız Bağcılar ilçesinden Dönüşümsan Hurda olarak yüksek tonajlarda demir hurdası alımı, bakır hurdası alımı, soyma bakır hurdası alımı, kablo hurdası alımı, şantiye hurdası alımı, çinko hurdası alımı, krom hurdası alımı sağlamaktadır. Ayrıca ilçede yer alan özel şirketlerden ve kamu kurumlarından da her çeşit yüksek tonajlı hurdayı aynı gün nakit ödemeyle satın almaktadır.

Bağcılardaki hurdacılar olarak geri dönüşüme değer vermekte, her çeşit atığı geri dönüşüme hurdacılar olarak kazandırmaktayız. Firmamız hurda karşılığı bina yıkım işleri, oksijenle kesim işleri, şantiyelere ve fabrikalara konteyner bırakma hizmeti gibi tüm süreçleri yürütmektedir. Siz de Bağcılar genelinde firmamızın sadık müşterileri arasında yer almak isterseniz, hemen firmamızı arayıp ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Bağcılar hurdacı firması olarak günün 7/24 saati firmamızı ilçeden ve ilçeye komşu tüm ilçelerden de arayabilirsiniz. Firmamızın İstanbul’un birçok ilçesinde Avrupa yakası ve Anadolu yakası dâhil olmak üzere depolama alanları bulunmakta olup, aynı anda birden çok bölgeye geniş araç parkurumuz, kalabalık personellerimiz sayesinde geri dönüşüm hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Dönüşümsan Hurda olarak Bağcılarda hurda alımı sağladığımız mahalleler;

 • 15 Temmuz Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Bağlar Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Barbaros Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Çınar Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Demirkapı Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Fatih Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Fevzi Çakmak Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Göztepe Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Güneşli Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Hürriyet Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • İnönü Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Kazım Karabekir Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Kemalpaşa Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Kirazlı Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Mahmutbey Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Merkez Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Sancaktepe Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Yavuz Selim Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Yenigün Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Yeni Mahalle ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Yıldıztepe Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)
 • Yüzyıl Mahallesi ( hurdacı Dönüşümsan Hurda)

Hurdacı olarak yukarıda yer alan mahallelerin tamamından firmamıza ulaşabilir, geri dönüşüm ve hurdacılık süreçlerinizle ilgili olarak hemen firmamızdan teklif alabilirsiniz. Siz de maden ve metal hurdası çeşitleriyle ilgili firmamızla iletişime geçin.

bağcılar hurda alımı

Bağcılar Hurda Alımıyla İlgili Süreçlerimizi Hemen İnceleyin

Bağcılar hurda alımı süreçlerimizin yoğun olduğu ilçelerden birisidir. Bölgede son zamanlarda oldukça büyük göç yaşanmasından dolayı kentsel dönüşüm süreçleri de yoğun bir biçimde geçmektedir. Firmamız bölgede yoğun olarak hurda karşılığı bina yıkımı gibi süreçlerde bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak geri dönüşümün değeri, anlam ve önemiyle ilgili olarak siz değerli müşterilerimize bilgi aktarmak istiyoruz. Geri dönüşüm bir terim olarak doğada yer alan tüm maddelerin tekrar doğaya kazandırılması manasını taşımaktadır.

Geri dönüşümü sağlamazsak ne olur? Geri dönüşüm olmazsa üretimde ham madde bulunmaz duruma gelir, ham madde bulunamadığı zamanlarda günlük ihtiyacımızı karşılayan ürünler üretilemez duruma gelir, Böyle olunca da dünya da büyük bir denge sorunu yaşanır. Dönüşümsan Hurda olarak tüm süreçlerde siz değerli müşterilerimizin yanında oluyor, geri dönüşümü her zaman destekliyoruz. İstanbul hurdacı sektörünün en büyük beş firmasından birisi olarak her gün yüksek tonajlarda birçok atık çeşidini müşterilerimizden satın alıp küresel sıkıntılar çıkmaması adına var gücümüzle yeniden canlıların kullanımına sunuyor, doğaya olan, yaşama olan saygımızı her alanda gösteriyoruz.

Bağcılar kâğıt geri dönüşüm hurdası alımı ile ilgili olarak firmamız ilçede yer alan tüm fabrikalardan yüksek tonajlarda kâğıt hurdasını aynı gün nakit ödemeyle satın alıp gerim dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız her nevi imhalık dosya alımı, arşiv dosyaları, karton, naylon gibi hurdaları da yerinden değerinde satın alıp hurdacı olarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Bağcılar geri dönüşüm sektöründe senelerin deneyimiyle tüm işlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız ilçede yer alan mahallelerin genelinden her çeşit maden metal hurda grubunu yüksek tonajlarda satın alıp hem doğaya hem de insan yaşamına, tüm canlıların yaşam alanlarına saygısını göstererek geri dönüşüme kazandırmaktadır. Siz de Bağcılar genelinden firmamızı arayıp sadık müşterilerimiz arasında yerinizi hemen alabilirsiniz.

Bağcılar hurda alanlar arasında yüksek tonajlı hurdalara en yüksek fiyatları biz sunuyoruz. Firmamız hurdalarınızı Londra Metal Borsası fiyatları üzerinden satın alan bir firma olarak yüksek tonajlı hurdalarınızın üzerine ek bir bindirme yaparak değerinin üzerinde satın alımı sağlamaktadır. Hemen firmamızı arayıp yüksek tonajlı hurdalarınız için özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bağcılar hurda alan yerler arasında en çok bizi tercih ediyor, en çok bize güveniyor. Siz de topluluğun güvenini kazanmış bir firma olarak Dönüşümsan Hurdayı seçerek süreçlerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde yürütmemiz için bize fırsat verebilirsiniz.

Bağcılar şantiye hurdası alımı süreçlerimizin de en yoğun geçtiği ilçeler arasında bulunmaktadır. Sizlerin de bildiği üzere Bağcılar İstanbul hurdacı sektöründe nüfusun yoğun olduğu 3. Bölge olarak bilinmektedir. Bölgeye göç artışı 2022 senesinde tavan rakamlara ulaşmış durumdadır. Bundan dolayı bölgede kentsel dönüşüm yoğun olmakla birlikte, yapılaşma yüksek oranlarda artmış durumdadır.

hurdacı bağcılar firması

Hurdacı Bağcılar Firması Olarak Hizmetinize Hazırız

Hurdacı Bağcılar sektöründe oldukça popüler olan firmamız 2005 yılından 2022 senesine kadar bölgeye hizmetlerini aksatmadan daima profesyonel olarak sürdürmüştür. Sektörün en iyilerinden birisi olan firmamız ilçeden her çeşit hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda kablo, hurda çinko, soyma bakır, hurda alüminyum, hurda krom, hurda paslanmaz, hurda zamak, hurda akü, hurda karton, hurda plastik çeşitlerini nakit ödemeyle yüksek tonajlarda alıp geri dönüşüme kazandırmıştır.

Hurdacı Bağcılar firması olarak firmamızı internet sitemiz üzerinde yer alan numaralarımızdan günün 7/24 saati arayabilir, yüksek tonajlı hurdalarınız için firmamızdan sabit olarak fabrikalarınıza, iş yerlerinize konteyner talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan hurda karşılığı bina yıkımı süreçleriniz için de teklif alabilirsiniz.

bağcılar hurda fiyatları 2022

Bağcılar Hurda Fiyatlarıyla İlgili Hemen Bizi Arayın

Bağcılar hurda fiyatları ilçeye özel bir rakamda olmayıp dünya genelinde evrenselliğini korumuş olan metal borsasının anlık fiyatları üzerinden değerlendirilmektedir. Firmamız Bağcılar genelinde müşterilerine fiyatları sunmadan önce bir takım önemli bilgiler istemektedir. Bu bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 • Elinizde bulunan hurdaların geniş açıdan çekilmiş olan resimleri
 • Hurdalarınızın videoları net çekilmiş olarak
 • Hurdalarınızın tahmini KG ağırlığı
 • Hurdalarınızda ayrıştırılma yapıldı mı yoksa karışık hurda mı?
 • Bulunduğunuz konumun mesafesi

Yukarıda yer alan bilgileri bizlere internet sitemiz üzerinde yer alan whatsApp iletişim numaramızdan iletmeniz durumunda telefonda fiyat bilgisini anlık olarak tarafınıza sunuyor olacağız. Güncel hurda fiyatları ile ilgili de yine internet sitemizde yer alan sayfamızdan tüm maden ve metal grubuna bağlı hurdaların fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

bağcılar en yakın hurdacı

Bağcılar En Yakın Hurdacı Firmasıyız

Bağcılar en yakın hurdacı şirketi olarak konumunuza anında ekip yönlendiriyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul’un birçok ilçesinde büyük depolama alanlarımız yer almaktadır. Firmamız her çeşit hurdayı aynı gün farklı lokasyonlardan teslim almaktadır. Geniş araç parkurumuz, kalabalık personel ağımızla birlikte müşterilerimize anında hizmet sağlayan bir firma olarak sektörde birçok firmanın önüne geçiyoruz. Firmamıza yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda ülkemizin her bir iline de geri dönüşüm ve hurdacılık hizmeti sağlıyoruz.

En yakın hurdacı Bağcılar genelinde nasıl bulurum? Sorusu aklınızı kurcalıyor, hangi firmayı tercih etmeliyim? Gibi bir düşünce sizi kararsız durumda bırakıyorsa, mutlaka sektörün öncüsü olan firmamızı hemen arayıp tüm sorularınıza firmamızdan cevap bulabilirsiniz.

bağcılar hurdacı telefon numarası

Bağcılar Hurdacı Telefon Numarası İçin Hemen Bizi Arayın

Bağcılar hurdacı numarası ile ilgili olarak Google üzerinde birçok reklam görürsünüz. Bu reklamları çıkanların birçoğu sektörde yeni, firması dahi olmayan kişilerdir. Firmamız köklü bir şirket olmasından dolayı yerimizi gelip birebir ziyaret edebilir, alışveriş öncesi misafirimiz olabilirsiniz. Sektörde son zamanlarda geri dönüşüme olan ilginin dünya geneli artması, maden ve metal hurda çeşitlerinin fiyatlarının yükselmesiyle birlikte kendini hurdacı olarak tanıtan birçok kişi ortaya çıkmıştır. Bizim bunlardan farkımız senelerimizi bu işe vermiş olmamızdır.

Bağcılar hurdacı telefonu için hemen sitemizde yer alan numaramızı çevirip bizi aramanız yeterli olacaktır. Alanında deneyimli ekibimiz en kısa sürede geri dönüşüm süreciniz için yol haritanızı çıkaracak, hurdalarınızı hiçbir ücret talep etmeden adresinizi ziyaret ederek kendileri araçlarımıza yükleyip tüm tartım işlemleri sonucunda ödemenizi nakit olarak sağlayıp süreci tamamlayacaklardır.

bağcılar güncel hurda fiyatları