İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

bahçelievler hurdacı

[lwptoc]

Bahçelievler Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Bahçelievler hurdacı firması olarak 2005 senesinde bölgeye ilk hizmeti sağlamaya başlamış olmakla birlikte 2022 senesinde de sadık birçok müşterimizle bölgede sabit hurda alımını sürdürmekteyiz. Bahçelievler bölgesinde neler yaptığımıza dair bilgi vermeden hemen öncesinde ilçenin geçmişi hakkında bilgi vermek istedik. Bahçelievler, İstanbul Avrupa yakasında bir ilçe olup güneyinde Bakırköy, batısında Küçükçekmece, kuzeyinde Bağcılar, doğusunda ise Güngören ilçeleriyle komşu durumdadır.

1992 senesine kadar Bakırköy’ün bir mahallesi olarak bilinse de 1992 senesi sonrasında ise kendi başına bir ilçe durumuna gelmiştir. Bahçelievler’in adını sıkça duyduğunu mahalleleri ise Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme mahallesi, Fevzi çakmak mahallesi, Hürriyet mahallesi, Kocasinan mahallesi, Siyavuspaşa mahallesi, Soğanlı mahallesidir. Ayrıca Soğanlı Mahallesi, Şirinevler mahallesi, Yenibosna mahallesi, Zafer mahallesi diğer ayrı mahalleleri arasında bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için ayrıca (Bknz.)

Bahçelievler hurdacı sektöründe bir çığ gibi büyüyen firmamız ilçede yer alan tüm iş yerlerinden, alışveriş merkezlerinden, özel ve kamu kurumlarının genelinden her çeşit maden ve metal hurdayı nakit ödemeyle aynı gün satın almaktadır.

bahçelievler hurda alımı

Bahçelievler Hurda Alımıyla İlgili Hemen Bizi Arayın

Bahçelievler hurda alımı ile ilgili olarak Dönüşümsan Hurda ilçeden her çeşit maden ve metal hurdayı aynı gün nakit ödemeyle değerinde satın almaktadır. Firmamız geri dönüşüm sektöründe tam anlamıyla işlerini profesyonel olarak yürütmektedir. Siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere geri dönüşüm ülkemizle birlikte dünya genelinde olmazsa olmaz sektörler arasında yerini almıştır. Dönüşümsan Hurda olarak Bahçelievler genelinde hurda alımı süreçlerimizle geri dönüşüme verdiğimiz değeri bir kez daha göstermiş bulunmaktayız.

Bahçelievler hurda alanlar arasında ilçenin ilk hurdalarını toplayan firma olarak aralıksız ilçeye 18 senedir hurdacılık hizmeti sağlamaktayız. Hurdacılık ilk olarak 1950 senesinde grafik üzerinde yukarı yönlü bir ivme kazanarak bugün devasa bir sektör haline gelmiş bulunmaktadır. İstanbul hurdacı sektöründe uzun senelerdir vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde şunu siz değerli müşterilerimize çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki, sektörde işi hakkıyla yapan toplasanız 5 firmayı geçmeyen firmalardan birisiyiz.

Bahçelievler demir hurdası alımı ile ilgili olarak firmamızı ilçede bulunan mahallelerin genelinden hemen arayabilir güncel hurda fiyatları üzerinden demir hurdalarınızı firmamıza adresinizde nakit ödemeyle satabilirsiniz. Firmamız her çeşit demir hurdası almaktadır. Ayrıca yüksek tonajlı taleplerde özel fiyatlar üzerinden alım sağlamaktadır.

Bahçelievler bakır hurdası alımı süreçlerimizle ilgili olarak ilçeden ve mahallelerinden her çeşit bakır hurdayı değerinde alıyoruz. Firmamız ilçeden soyma bakır hurdası, kablo hurdası, külçe bakır hurdası gibi atık bakır çeşitlerinin tamamını satın almaktadır. Yüksek tonajlı hurdalarınız için ayrıca özel fiyat uygulamaktayız. Daha fazla bilgi için hemen firmamızı arayınız.

Bahçelievler alüminyum hurdası alımı ile ilgili de yoğun tonajlarda alım sağladığımız güzide ilçelerden birisidir. Firmamız ilçede yer alan alışveriş merkezleri, esnaflar, şantiye alanları gibi birçok yerden yüksek tonajlarda alüminyum hurdayı satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hemen arayıp firmamızdan güncel hurda fiyatları üzerinden teklif alınız.

bahçelievler en yakın hurdacı

Bahçelievler En Yakın Hurdacısı Olarak Hemen Teklif Alın

Bahçelievler en yakın hurdacı firması olarak ilçeye günün 7/24 saati hurdacılık hizmeti sağlayan firmamız ilçeden her çeşit hurda alımını sağlamaktadır. Firmamız ilçede yer alan tüm şantiyelerden, ilçeye komşu olan sanayi sitelerinden, esnaflardan, özel kurumlar ve kamu kurumlarından her nevi hurda alımı sağlamaktadır. Geri dönüşüm sektöründe yoğun olarak ortaya çıkan demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, paslanmaz hurdası, krom hurdası, talaş hurdası ilçeden yüksek tonajlarda alımını sağladığımız hurdalar arasındadır.

En yakın hurdacı Bahçelievler genelinde size komşu olan şirketlerdir. Firmamızın İstanbul’un farklı birçok ilçesinde depolama alanları bulunmasından dolayı, araç parkurumuz ve şirket çalışanlarımızın kalabalık olmasından dolayı aynı anda birçok ilçeye hizmet sağlama potansiyeli taşıyoruz. Firmamızı aramadan önce internet sitemizde yer alan whatsApp iletişim hattımız üzerinde bizlere elinizde bulunan hurdaların farklı açılardan resimlerini, videolarını, hurdalarınız karışık mı yâda ayrıştırma yaptınız mı? Ek olarak satacağınız hurdanın çeşidi nedir, tahmini KG değeri nedir bu bilgiler net bir şekilde iletirseniz bir de son olarak konum bilginizi bizlerle paylaşırsanız sizlere ekibimiz rahatlıkla ön fiyat bilgisi sunacaklardır. Kurumsal hurdacı İstanbul firması olarak tüm müşterilerimize değer veriyor, ülkemizin kalkınmasını ve doğanın korunmasını sonuna kadar destekliyoruz.

hurdacı bahçelievler

Hurdacı Bahçelievler Firması Olarak Doğayı Koruyoruz

Dönüşümsan Hurda olarak doğanın korunması ve tüm canlıların içlerine temiz nefes kesip mikroplardan korunması, büyük hastalıklara neden olan kimyasal maddelere maruz kalmaması için gece gündüz demeden tonajlarca atığı toplayıp geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurdacı Bahçelievler geri dönüşüm sektöründe senelerdir sağladığımız hizmetlerle de doğayı sevdiğimizi her zaman gösteriyor ve doğaya saygı duyan, insan yaşamına saygı duyan tüm herkesi sevgiyle selamlıyoruz.

Firmamız adresinize ziyaret gerçekleştirdiğinde hassas teraziler her zaman personellerimizin yanında bulunmaktadır. Dilerseniz sizin belirlemiş olduğunuz kantarlarda da tartım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ilçede son zamanlarda kentsel dönüşümün yaygınlaşmasıyla birlikte yüksek tonajlarda şantiye hurdası alımı sağlamaktadır. Hurdacı olarak Bahçelievler genelinde bulunan tüm mahallelerde hurda karşılığı bina yıkımı süreçlerini de yürütmekteyiz.

bahçelievler hurda fiyatları

Bahçelievler Hurda Fiyatlarıyla İlgili Firmamızı Arayın

Bahçelievler hurda fiyatları sadece ilçeye özgü olmayıp dünya genelinde evrensel olarak Londra Metal Borsası tarafından belirlenmiş fiyatları kapsamaktadır. İlçenin merkezinden ve mahallerinden bizleri hurdalarınız için aramanız durumunda öncelikli olarak hurdanızın çeşidi, resimleri, videoları, konumunuz, tahmini KG ağırlığı, birde ayrıştırma yapıldı mı? Bu bilgileri vermeniz durumunda telefondan net fiyatı öğrenebilirsiniz.

Hurda fiyatları Bahçelievler genelinde geçerli olmakla birlikte, tonajlı hurdalar için güncel hurda fiyatlarının üzerine artı bir fiyat daha eklemekteyiz. Hemen firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bizi aramanız durumunda ekiplerimiz ücretsiz olarak adresinize gelmekte, siz hiçbir şeye dokunmaya gerek duymadan hurdalarınızı yükleyip tartım işlemlerini tamamlayıp ödemenizi adresinizde tarafınıza nakit olarak sağlamaktadır.

bahçelievler hurdacı telefon numarası

Bahçelievler Hurdacı Telefon Numarasını Aklınızdan Çıkarın

Bahçelievler hurdacı numarası Google üzerinde yoğun aranma hacmine sahip kelimeler arasında bulunmaktadır. Firmamız Google üzerinde her gün reklam veren binlerce firma arasından sıyrılıp bu kelimede de ilk sayfada yerini almıştır. Sektörün lider firması olarak Bahçelievler genelinde tüm alanlarda hizmet yürütmekteyiz. Bahçelievler’de aklınıza gelebilecek her çeşit atığı firmamız geri dönüşüme kazandırmaktadır. Karton hurdası, kâğıt hurdası, alüminyum, paslanmaz, naylon, akü, çinko, kurşun, krom, pet şişe, 2.el makine hurdası gibi birçok hurdayı firmamıza satarak geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Bahçelievler hurdacı telefonu sorununuzla ilgili olarak hiçbir reklamını gördüğünüz firmaya itibar etmeyiniz. Organik arama sonuçlarında karşınıza çıkan internet sitemiz üzerinden hemen bizimle iletişim kurup aynı gün adresinizde nakit ödemeyle hurdalarınızı satın almamız için bizden teklif alınız.

Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Fevzi Çakmak Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Hürriyet Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Kocasinan Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Soğanlı Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Şirinevler Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Yenibosna Mahallesi hurdacı

Bahçelievler Zafer Mahallesi hurdacı

bahçelievler hurda alanlar