İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

bakırköy hurdacı firması

[lwptoc]

Bakırköy Hurdacı Firması Olarak 18 yıldır hizmetinizdeyiz

Bakırköy hurdacı firması olarak 2005 senesinde Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe faaliyetlerimizi sürdürmeye başladık. Firmamız İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesinde kurulduğundan bugüne kadar Bakırköy hurdacı firması olarak ilçenin her mahallesine günü birlik hizmetler sağlamaktadır. Süreçlerimize tam anlamıyla geçmeden hemen önce Bakırköy hakkında siz değerli müşterilerimize genel bilgi verme gereğinde olduğumuzu düşünüyoruz.

Bakırköy hurdacısı olarak bölgeye ilk hizmet sağladığımız zamanlarda hizmet sunduğumuz bölgenin tarihi geçmişini merak edip araştırmalarımızı yürüttüğümüzde ilk isminin “Makriköy” olduğunu öğrendik. Bakırköy ilçesi İstanbul Avrupa yakasında yer almaktadır. Çatalca yarımadası üzerinde olup Marmara denizinin de kuzey doğusunda bulunmaktadır. Bakırköy ilçesinin ilk kuruluş tarihi ise 1926 yılına dayanmaktadır. 1992 senesinden itibaren ise bugün ki Bakırköy adını alarak muazzam bir ilçe durumuna gelmiştir. İlçenin batısından Küçükçekmece’ye komşu, kuzeyinden Bahçelievler ve Güngören’e komşu, doğusundan Zeytinburnu ilçesine komşu, güneyi ise Marmara denizi ile çevrili durumdadır. Ayrıca daha fazla bilgi için (Bknz.)

Bakırköy hurdacı süreçlerimize geçmeden öncesine siz değerli müşterilerimize önemli bir bilgi daha vermek istiyoruz. Bakırköy İstanbul’un en eski ilçelerinden birisidir. Tarihi verilerde Roma İmparatorluğuna kadar geçmişi olduğu da kaynaklarda geçmektedir. Makriköy (Uzak Köy) olarak bu şirin ilçe Osmanlı döneminde bu ismi kullanmıştır. Daha fazla kaynağa ulaşmak için Google üzerinde araştırmalar sağlayabilirsiniz.

Bakırköy’deki hurdacılar olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve dürüst işçiliktir. Bakırköy ilçesinde senelerdir birçok esnafla sabit çalışmalarımız bulunmaktadır. Siz de hurdacılık sektöründe güvenilir bir firmayla işlerinizi sürdürmek istiyorsanız mutlaka Dönüşümsan Hurda ile çalışmalısınız. Müsait olduğunuzda firmamızın ne denli kurumsal olduğunu görmeniz için sizleri de kendi iş yerimizde de ağırlamak isteriz.

bakırköy en yakın hurdacı

Bakırköy En Yakın Hurdacı Firması Olarak Size Komşuyuz

Bakırköy en yakın hurdacı firması olarak ilçenin her bir mahallesine günün 7/24 saati geri dönüşüm ve hurdacılık hizmeti sağlıyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak bugüne kadar kalitemizden hiçbir zaman taviz vermedik, daima vizyon hedefimiz müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkesinden yana olmuştur. Firmamızın en büyük tercih nedenleri arasında ise köklü ve güvenilir olmak yer almaktadır. Hurdalarınızı satın almaya geldiğimizde kapınızdan kendi araçlarımızla teslim almakta ve atık hurdalarınızın ödemesini adresinizde peşin olarak tarafınıza sağlamaktayız.

En yakın hurdacı Bakırköy firması olarak tercih edilmemizde yer alan diğer önemli etkense, Londra Metal Borsası tarafından belirlenmiş olan güncel hurda fiyatlarını düzenli olarak takip ediyor olmamızdır. Müşterilerimize her zaman güncel ve taze hurda fiyatlarını sunmaktayız. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası genelinde hurdacı sektörünün en büyük 5 firması arasında bulunmamızda müşterilerimizin bizimle çalışma isteklerini tetiklemektedir.

bakırköy hurdacı telefon numarası

Bakırköy Hurdacı Telefon Numarası Sorunu Bizimle Ortadan Kalktı

Bakırköy hurdacı telefonu olarak internet sitemizde yer alan sabit numaralarımız üzerinden bize dilediğiniz ulaşabilirsiniz. Firmamız İstanbul Avrupa yakası genelinde yer alan ve Anadolu yakasında bulunan ilçelerin tamamında etkin olarak görevlerini sürdürmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak hurdacı sektöründe geri dönüşüme dürüstlük, güvenilirlik, kaliteli hizmet, hızlı çözüm anlayışlarımızla farklı bir bakış açısı getirerek ülkemizde geri dönüşümün değerini elimizden geldiği kadar ülke halkına benimsetmek için tüm gereksinimleri sunduk.

Bakırköy hurdacı numarası çözümünü sonlandırdığımıza göre rutin olarak sürdürdüğümüz hizmetlerimizden siz değerli müşterilerimize bahsetmek istiyoruz. Dönüşümsan hurda olarak Bakırköy genelinden her çeşit maden ve metal hurdayı yüksek tonajlarda özel fiyatlardan aynı gün adresinizden kendi araçlarımızla satın almakta, satın almış olduğumuz hurdaları geri dönüşüme hızlı bir şekilde kazandırmaktayız. Bakırköy genelinde yer alan tüm iş yerlerinden, esnaflardan, bölge halkından her çeşit hurdayı nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmakta, hem doğaya hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktayız.

bakırköy hurda alımı

Bakırköy Hurda Alımında Ne Gibi Atıkları Satın Alıyoruz

Bakırköy hurda alımı süreçlerimizle ilgili olarak her çeşit maden ve metal hurda çeşidini yüksek tonajlarda satın almakta, geri dönüşüme destek sağlamaktayız. Dönüşümsan Hurda olarak Bakırköy ilçesinde yer alan tüm iş yerlerinden demir hurdası alımı, bakır hurdası alımı, sarı hurdası alımı, çinko hurdası alımı, kurşun hurdası alımı, paslanmaz hurdası alımı sağlamaktayız.

Bakırköy hurda alanlar arasında en yüksek fiyatları Dönüşümsan Hurda sağlamaktadır. Firmamız özellikle bakır hurdası, kablo hurdası, soyma bakır hurdası, saf bakır hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası gibi hurdalardan yüksek tonajlarda talep gelmesi durumunda müşterilerine yüksek fiyat sunmanın yanında bir de buna ek olarak özel bir fiyat daha uygulamaktadır. Bakırköy hurda alımı süreçlerimizde dilerseniz sizlerin belirlemiş olduğu kantarlarda, dilerseniz adresinize personellerimiz tarafından getirilen hassas terazilerimizde sizlerin gözü önünde tartım işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz.

Bakırköy bakır hurdası alımı süreçlerimizin çok yoğun geçtiği bölgeler arasında bulunmaktadır. İlçede iş yerleri fazla olduğundan dolayı yüksek tonajlarda bakır hurdası alımını özel fiyatlardan sağlamaktayız. Siz de Bakırköy hurda alımı süreçlerimizle ilgili hemen bizden teklif alabilirsiniz.

Bakırköy demir hurdası alımı süreçlerimizin de oldukça yoğun olduğu ilçelerden birisidir. Bakırköy genelinde kentsel dönüşümün artması sonucunda bölgede birçok büyük şantiye alanı kurulmuştur. Tüm şantiyelerden aynı gün kendi araçlarımızla yüksek tonajlı hurda alımı sağlıyoruz. Hurdalarınız için hemen firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Bakırköy kablo hurdası alımı süreçlerimizde de yüksek tonajlı alımlar sağladığımız güzide ilçelerden birisidir. İlçede yer alan iş yerlerinden yüksek tonajlarda kablo hurda alımı sağlamaktayız. Kablo hurdası alımlarımızla ilgili Bakırköy genelinden hemen firmamızı ücretsiz keşif için arayabilir, hurdalarınızı bize özel fiyatlardan aynı gün adresinizde nakit ödemeyle satabilirsiniz.

Bakırköy alüminyum hurdası alımı ile ilgili de firmamızı arayabilirsiniz. İş yerlerinde özellikle CNC tezgâhlarında yoğun oranlarda çıkan talaş atıkları gibi tüm hurdaları değerinde nakit ödemeyle satın alıyor, ödemenizi aynı gün adresinizde peşin olarak sağlıyoruz. Firmamızdan teklif almadan hurdalarınızı ucuz fiyatlara satmayın.

Bakırköy sarı hurdası alımı süreçlerimizde ilçede yoğun bir şekilde geçmektedir. Firmamız birçok iş yerinden, esnaftan yüksek tonajlarda sarı (pirinç) adını verdiğimiz hurdaları aynı gün nakit ödemeyle adreslerinizden satın almaktadır.

hurdacı bakırköy firması

Hurdacı Bakırköy Firması Olarak Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz

Hurdacı Bakırköy firması olarak geri dönüşüm sektöründe senelerdir ilçeye hizmet sağlıyoruz. Hurdacı olarak Bakırköy’e bağlı bulunan Ataköy 3.kısım mahallesi, Ataköy 4.kısım mahallesi, Ataköy 11.kısım mahallesi, Ataköy 7.kısım mahallesi, Ataköy 8.kısım mahallesi, Ataköy 9.kısım mahallesi, Ataköy 10.kısım mahallesine hurdacı olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ayrıca Bakırköy Basınköy Mahallesi, Cevizlik mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Osmaniye mahallesi, Sakızağacı mahallesi, Şenlik köy mahallesi, Yeni mahalle, Yeşilköy mahallesi, Yeşilyurt mahallesi, Zeytinlik mahallesi, Zuhurat baba mahallesi hurdacı firması olarak da mahallelerin genelinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

bakırköy güncel hurda fiyatları 2022

Bakırköy Güncel Hurda Fiyatlarıyla İlgili Hemen Bizi Arayın

Bakırköy güncel hurda fiyatları ilçeye özgü bir şey olmayıp Londra Metal Borsası tarafından belirlenen rakamlar üzerinden müşterilerimize sunulmaktadır. Sizlere Bakırköy ilçesine özel fiyat sunuyoruz diyenleri lütfen dikkate almayınız. Bakır hurda fiyatları 2022 yılında ilçeye göre değil, 2022 senesinin güncel rakamları üzerinden sunulmaktadır. Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe uzun senelerdir sektöre yeni giren insanları kandırmaya yönelik girişimlerde bulunan şahıs ya da firmalarla uzun senelerdir uğraşmaktayız. Hurdacılık sektöründe fiyatların artmasıyla birlikte, daha öncesinde hiçbir tecrübesi olmayan kişiler hurdacı olarak sektörümüze giriş yapmışlardır.

Bakırköy hurda fiyatları metal borsası güncel rakamı, elinizde yer alan hurdanın cinsi, KG cinsinden ağırlığı, temizliği gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. Burada dip fiyat Londra Metal Borsası güncel fiyatıdır. Siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz Bakırköy hurda fiyatlarıyla ilgili mutlaka Dönüşümsan Hurda’yı arayıp güncel fiyatları öğrenmenizden yanadır.

bakırköy hurda alanlar