İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

başakşehir hurdacı

[lwptoc]

Başakşehir Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Başakşehir hurdacı firması olarak ilçede olan süreçlerimize geçmeden önce ilçeyle ilgili siz değerli okurlarımıza genel bir bilgi sunmak istiyoruz. Başakşehir, İstanbul Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. 2008 senesine kadar Küçükçekmece’ye bağlı bir mahalleyken, bölgede yoğun göç yaşanması, bölgede kentsel dönüşümün hız kazanmasıyla birlikte devasa bir alana yayılarak İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri haline gelmiştir. (Bknz.)

Başakşehir kuzey yanında Arnavutköy’le komşu olmakla birlikte, Kuzey Doğu yanında Sultangazi, Eyüpsultan ile komşu durumundadır. Ayrıca Doğu yanında ise Bağcılar ilçesi, Küçükçekmece ilçesi ve Avcılar ilçesi ile de komşu durumundadır. Batı yanında komşusu ise Esenyurt ilçesidir. Başakşehir hurdacısı olarak bu muazzam ilçede geri dönüşüm ve Hurdacılık süreçlerimizi senelerdir keyifle sürdürdüğümüzü bilmenizi isteriz.

Başakşehir hurdacı sektörünün son yıllarda özellikle 2022 senesinde oldukça uğrak bir ilçesi durumuna gelmiştir. Bölgede sayısızca siteler yapılmasıyla birlikte, şantiye alanları yoğun bir şekilde artış göstermektedir. Günümüzde de Başakşehir hurdacısı olarak birçok büyük şantiyenin hurdalarını yüksek tonajlarda satın alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

başakşehir en yakın hurdacı

Başakşehir En Yakın Hurdacı Firması Olarak Size Komşuyuz

Başakşehir en yakın hurdacı şirketi olarak bölgenize komşu olan firmamız, hurdalarınızı Londra Metal Borsası tarafından belirlenmiş olan güncel hurda fiyatları üzerinden nakit olarak satın alıp değerlendirmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak adresinizi ziyaret edip hurdalarınızı tartıyor, yüklüyor üstelik siz değerli müşterilerimizden de hiçbir ücret talep etmiyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak 2005 senesinde başlamış olduğumuz hurdacılık süreçlerini bugün sektörün kurumsal geri dönüşüm firması olarak sürdürmekte, ne kadar ağırlıkta olursa olsun, hurdalarınızı geniş araç parkurumuz, kalabalık ekibimizin desteğiyle aynı gün araçlarımıza yükleyerek geri dönüşüme kazandırıyoruz.

En yakın hurdacı Başakşehir bölgesinde nerede? Sorusu Google arama motoru üzerinde yoğun bir aranma hacmine sahip olduğu için bizler de İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında farklı lokasyonlarda yer alan şubelerimizden bölgenize en yakın ekibimizi hemen adresinize yönlendirip telefon numarası arama derdinizi de ortadan kaldırmış oluyoruz.

hurdacı başakşehir

Hurdacı Olarak Başakşehir Genelinde Hizmet Sağlıyoruz

Hurdacı Başakşehir firması olarak ilçeye bağlı bulunan mahallelerin genelinde geri dönüşüm süreçleri yürütmekteyiz. Başakşehir bildiğiniz üzere sanayi sitelerinin, fabrikaların, şantiyelerin, iş alanlarının yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede ise hurdacı ihtiyacı oldukça fazladır. Başakşehir genelinde yüksek tonajlı hem özel hem de kamu ihalelerini alan firmamızı bölgenin neresinde olursanız olun hemen arayıp yüksek tonajlı atıklarınızı özel fiyatlardan firmamızı Dönüşümsan Hurda’ya satabilirsiniz.

Hurdacı Başakşehir Geri Dönüşüm firması olarak Başakşehir’e bağlı bulunan Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, İkitelli OSB Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi geneline hurdacı sektöründe hizmet sağlamaktayız. Dönüşümsan Hurda olarak ister sizin belirlemiş olduğunuz kantarlarda tartım işlemi, sizin izniniz olması durumunda da kendi araçlarımızda yer alan özel tartımlı araçlarımız, hassas terazilerimizle hurdalarınızın ağırlığını belirlemekteyiz. Firmamız hurdalarınızı aynı gün adresinize ziyaret gerçekleştirerek nakit ödemeyle satın almaktadır.

başakşehir hurda alımı

Başakşehir Hurda Alımı Süreçlerimizin Merkez Noktalarından Birisidir

Başakşehir hurda alımı süreçlerimizle ilgili bizleri internet sitesinde yer alan numaralarımızdan 7724 arayabilir, firmamızdan yüksek tonajlı hurdalarınızla ilgili hemen teklif alabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda geri dönüşüm sektöründe yer alan firmalar arasında en çok övgü yapılan, sektörümüzde en çok sözü geçen firmalardan birisidir. Dönüşümsan Hurda olarak hurdacılık sektörüne başladığımız süreçten bugüne kadar her zaman dürüstlük, güvenilirlik ilkeleriyle kendimize vizyon belirledik, misyon hedefimizde her zaman bu yönde çalışmaları geliştirmek oldu.

Başakşehir demir hurdası alımı süreçlerimizin yoğun olduğu ilçelerin en başında gelmektedir. Bölgede her alanda şantiyeler olmasından dolayı, kullanım fazlası olan demir hurdaları aynı gün yüksek tonajlarda peşin ödemeyle tüm şantiyelerden satın almakta, hızlıca geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Başakşehir bakır hurdası alımı ile ilgili de bölgeden çok fazla sayıda telefon araması gelmektedir. Bildiğiniz üzere İkitelli OSB ilçede olmasından dolayı semtten çok fazla bakır hurdası atığı çıkmaktadır. Firmamız kablo hurdası alımı, soyma bakır hurdası alımı, bakır hurdası alımı, saf bakır hurda alımı gibi farklı birçok bakır hurdası çeşidini Başakşehir genelinden yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Başakşehir sarı hurdası alımı bölgeden yüksek tonajlarda alım sağladığımız bir diğer maden hurdası çeşididir. Sanayi sitelerinin yoğun olduğu bölgelerde sarı hurdası atığı da çok yüksek oranlarda çıkmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak her çeşit sarı (pirinç) hurdası atığını aynı gün adresinizden nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Başakşehir alüminyum hurdası alımı bölgede en yüksek tonajlarda yaptığımız alımlar arasında bulunmaktadır. Bölgede CNC tezgâhlarının yoğun olmasından dolayı metal grupları çok fazla sayıda kullanılmaktadır. Firmamız alüminyum hurdası, alüminyum levha hurdası, talaş hurdası gibi farklı birçok atık çeşidini güncel hurda fiyatları üzerinden satın alıp Başakşehir genelinde doğanın korunmasını destekleyerek geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Başakşehir kâğıt geri dönüşüm süreçlerimizle ilgili olarak da çok yüksek tonajlarda hurdalarınız için bölgede yer alan tüm sanayi sitelerinden, fabrikalardan firmamızı hemen arayabilir kâğıt geri dönüşümüyle ilgili tüm süreçlerinizle ilgili firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız her çeşit karton hurdası alımı, kâğıt hurdası alımı gerçekleştirmekte olan sektörün kurumsal ve lider firmaları arasında bulunmaktadır.

başakşehir hurdacı telefon numarası

Başakşehir Hurdacı Telefon Numarası Arama Sorununa Son Verdik

Başakşehir hurdacı telefonu bölgede yaşayan insanların kafasını oldukça karıştıran karmaşık konulardan birisidir. Firmamız whatsApp desteğiyle, mail desteğiyle, 7/24 müşteri hizmetleri desteğiyle bu sorunu geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe tamamen İstanbul genelinde ortadan kaldırmıştır. Siz de elinizde yer alan maden ve metal hurdalarınızın tahmini KG ağırlığını, videolarını, resimlerini, konumunuzu bizleri hemen arayıp bildirerek firmamızdan hurdacılık süreçlerinizle ilgili olarak aynı gün destek alabilirsiniz.

Başakşehir hurdacı numarası sorununuzu çözdüğümüze göre artık gönül rahatlığıyla geri dönüşümün neden önemli bir yere Dünya genelinde sahip olduğuna geçebiliriz. Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektörü olmasaydı neler olurdu? Ülkemizde senelik ortalama olarak 35 milyon tonajda evsel atık, 2 milyon tonajda endüstriyel atık, 150.000 tonajda tıbbi atık ortaya çıkmaktadır. Atıkların geneli incelendiğinde ise toplamının %45 oranının kâğıt atıklar olduğu görülmekte, %25’lik oranının ise plastik atıklar olduğu görülmekte, %15 oranlarında atığın cam olduğu geri kalan %5’lik atığın ise maden ve metal hurdası atıkları olduğu görülmektedir. Başakşehir hurdacı telefon numarası neden önemli zaten oranlardan her şey ortaya çıkmaktadır. Günümüzde 2022 senesinde halen bu atıkların %85’lik oranı doğaya atılmakta olup hem canlıların sağlığını hem de doğanın dengesini büyük zararlara uğratmaktayız. Ayrıca maddi boyutunu hesaplayacak olursak da doğaya atılan atıkların yaklaşık 2 milyar dolar olduğu ifade edilmektedir. Bu durumu da göz önüne getirdiğimizde ülke ekonomisine de büyük zararlar vermekteyiz. Bundan dolayı Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektörüne değer verip, hem doğaya hem yaşama hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayabiliriz.

başakşehir hurda fiyatları