İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

güngören hurdacı firması

[lwptoc]

Güngören Hurdacı Sektöründe 15.Yılımızı Kutluyoruz

Güngören hurdacı firması olarak sektörde 15.yılımıza girdik. Dönüşümsan Hurda olarak Güngören ve tüm semtleri bizim için merkezi hizmet sağladığımız kale bölgelerden birisidir. İlçenin en eski hurdacısı olarak ilçede yer alan birçok özel şirketten ve kamu kurumlarından uzun senelerdir geri dönüşümle ilgili aklınıza gelebilecek birçok hurda çeşidini her ay düzenli olarak yüksek tonajlarda satın alıyor, geri dönüşüme tekrardan kazandırıyoruz. Güngören genelinde halen firmamızı tanımıyorsanız mutlaka bir çayımızı ya da kahvemizi içmeye Avcılar’da yer alan tesisimize bekleriz. Güngören başta olmak üzere İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelere Dönüşümsan Hurda olarak günü birlik hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

güngören hurdacılık

Güngören hurdacılık sektöründe firmamız ilçede yer alan tüm şantiyelerden, sanayi sitelerinden, fabrikalardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından her çeşit hurda demir, hurda bakır, hurda sarı alımı yapmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum, hurda çinko, hurda kurşun, hurda demir, hurda paslanmaz, hurda talaş, hurda krom, hurda kâğıt, hurda karton, hurda naylon, hurda plastik çeşitlerini de yüksek tonajlarda satın almaktayız.

güngörendeki hurdacılar

Güngören’deki hurdacılar arasında sektörde bölgeye hizmet sağlayan en eski firmayız. Dönüşümsan Hurda olarak ilçeden her çeşit atığı hastanelerden, devlet okullarından, özel kolejlerden, belediyelerden, fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, tekstil firmalarından yüksek tonajlarda nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz.

güngören hurdacıları

Dönüşümsan Hurda olarak Avrupa yakasında yer alan tüm ilçelerden de hurda alımı sağlıyoruz. Güvenilirlik açısından ise sektörde en güven veren şirketiz. Güngören Hurdacıları arasında en üst statülerde işleri üstlenmemizin en büyük gereksinimlerini taşıdığımızdan dolayı da sorumluluklarımız diğer firmalara oranla oldukça yüksektir. Öncelikli olarak müşterilerimizin geneline eşit olanaklar sağlıyor olup tüm müşterilerimizin güncel hurda fiyatlarını bilmesine her zaman olanak sunuyoruz.

hurdacı güngören firması

Hurdacı Olarak Güngören Geneline Her Gün Hizmetimiz Bulunmaktadır

Hurdacı Güngören firması olarak ilçeye 7/24 geri dönüşüm ve Hurdacılık hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Firmamız maden ve metal hurda atıklarının genelini yüksek tonajlarda satın almakta olup, ödemelerini de nakit olarak sağlamaktadır. Firmamız her nevi elektronik hurda, akü hurdası, plastik hurdası, PVC hurdası, anakart hurdası, işlemci hurdası, 2.el makine hurdası alımı yapmaktadır. Firma olarak hem doğaya olan sevgimizi gösteriyor, hem ülkemize döviz girişini sağlayarak ülke ekonomisinin kalkınmasına destek sağlıyoruz.

hurdacı güngören şirketi

Hurdacı Güngören şirketi olarak iş süreçlerimizin genelinde düşüncemiz doğaya saygı, insanlara ve diğer tüm canlılara saygı, doğanın korunması. Ayrıca yeşilin korunması, insanların ve diğer tüm canlıların temiz nefes almalarına vesile olmakla birlikte, ilçede yer alan tüm geri dönüşüm etkinliklerine de hem maddi hem de manevi olarak gereken tüm hizmetlerimizi de sunuyoruz.

güngören hurda alan yerler firmalar

Güngören Hurda Alan Yerler (Firmalar) İle İlgili Bilgilendirme

Güngören hurda alan yerler ile ilgili olarak Google arama motoru üzerinde birçok reklam görebilirsiniz. Özellikle ücretli reklam çıkan kişi yâda kişiler 2021 senesinde hurda fiyatlarında meydana gelen ciddi artış oranından dolayı kendilerini hurdacı (ayrıca bknz.)olarak tanıtıp sektöre giriş yapmaya çalışmaktadır. Firmamız hem sosyal medya kanalları üzerinde hem de Google arama motoru üzerinde reklam vermeye ihtiyaç duyan bir kuruluş değildir. Google üzerinde sorgulamalar yaptığınızda firmamızı ilk sayfada reklamsız olarak organik arama sorgulamalarında görebilirsiniz.

güngören hurda alan firmalar

Güngören hurda alan firmalar arasında son zamanlarda özellikle 2022 senesinde ciddi bir rekabet başlamıştır. Bunun en büyük nedeni ise sektörümüzde yer alan fırsatçı firmalardan birçoğu bir defalık ticari çalışma düşünerek ne kopardım kazanç gözüyle ticarete bakmasından kaynaklanmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak her zaman uzun süreli ticari ilişkileri destekliyor, sürümden kazanmayı ama uzun yıllar çalışmayı kendimizde en büyük sorumluluk olarak görüyoruz.

güngören hurda alımı satımı

Güngören Geneli Hurda Alımı Satımı Yaptığımız Mahalleler

Güngören hurda alımı satımı ile ilgili olarak ilçeye bağlı olan mahallelerin geneline geri dönüşüm hizmetleri sunmaktayız. Firmamız geri dönüşümün anlam ve önemini anlatan birçok seminerde konuşmacı statüsünde katılım sağlamıştır. Ülke olarak bugüne kadar geri dönüşümün anlam ve önemini genel olarak bilemedik. Doğaya atılan hurda malzemeler ( atık piller, atık plastik malzemeler, atık karton, naylon, çinko, kurşun, demir, ambalaj atıkları) aklınıza gelebilecek birçok malzeme doğada uzun seneler kaybolmamaktadır. Bu malzemeler ilerleyen süreçlerde bulunduğu yerde kanserojen dediğimiz salgıları yaymaya başlamaktadırlar. Bundan dolayı geri dönüşüme ne kadar katkı sağlarsak o kadar sağlıklı yaşarız.

güngören hurda alımı yapan firmalar

Güngören hurda alımı ile ilgili olarak aşağıda yer alan tabloda bulunan mahallelerin geneline günü birlik hizmet uyguluyor, her bir mahallede müşteri konumundan ekip arkadaşlarımız nakit ödemenizi gerçekleştirip hurdalarınızı araçlarımıza yükleyip ayrıştırma merkezimize getiriyor.

Güngören Geneli Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi HurdacıAkıncılar Mahallesi Hurdacı
Gençosman Mahallesi HurdacıGüneştepe Mahallesi Hurdacı
Güven Mahallesi HurdacıHaznedar Mahallesi Hurdacı
Mareşal Çakmak Mahallesi HurdacıSanayi Mahallesi Hurdacı
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi HurdacıTozkoparan Mahallesi Hurdacı
Güngören Geneli En Yakın Hurdacı Olarak Hurda Alımı Sağladığımız Mahalleleri Yukarıda Yer Alan Tablo Üzerinden İnceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

güngören hurda fiyatları 2023

Güngören Güncel Hurda Fiyatları 2023 Dönüşümsan Hurda

Güngören hurda fiyatları ile ilgili firmamız haftanın birçok gününde sıkça aranmaktadır. Gerek sosyal medya kanallarımız, gerekse internet sitemiz üzerinden sıkça tarafımıza sorular sorulmaktadır. Hurda fiyatları LME tarafından belirlenmekte olup ( Londra Metal Borsası) bu fiyatlar evrenseldir ve Dünya genelinde aynıdır. Fiyatlar belirlendikten sonrasında endüstriyel üretim tesislerine iletilmekte, bizim gibi büyük hurdacılara ise endüstriyel üretim tesisleri bilgilendirme yapmaktadırlar.

güngören güncel hurda fiyatları

Güngören güncel hurda fiyatları ile ilgili olarak internet sitemiz üzerinde yer alan sayfamızdan fiyatları inceleyebilir, güncel değişimi öğrenmek istersiniz de firmamızın Satınalma departmanını arayıp en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyatlar hurda malzemenin çeşidine, türüne, bulunduğunuz konuma, hurdanın ağırlığına göre de şekillenmektedir. Her hurda çeşidinin kendisine has bir fiyatlandırması bulunmaktadır.

güngören hurdacı telefon numarası

Güngören Hurdacı Telefon Numarası İçin Sitemizi İnceleyin

Güngören hurdacı numarası ile ilgili olarak internet sitemizde yer alan WhatsApp ikonunu tıklayıp direkt olarak bize ulaşabilir, iletişim sayfamızda yer alan irtibat numaralarımızı çevirerek sesli olarak bizimle görüşme sağlayabilir, teklif sunacaksanız da mail adreslerimiz üzerinden yine firmamıza ulaşabilirsiniz.

güngören hurdacı telefonu

Güngören hurdacı telefonu ile ilgili Google üzerinde son yıllarda çok sık sorgulamalar olduğunu görmekteyiz. Dönüşümsan Hurda olarak iletişim numaralarımızı rehberinize ekleyerek dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilir, aklınıza takılan tüm geri dönüşüm süreçleriyle ilgili olarak firmamızdan destek alabilirsiniz.

güngören hurda fiyatları güncel 2023