İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

maltepe hurdacı

[lwptoc]

Maltepe Hurdacısı Olarak Hizmette Sınır Tanımıyoruz

Maltepe hurdacı sektörüne 12 yıldır gönül vermiş olan firmamız ilçeden her nevi hurdanın alım satım süreçlerini sağlamakta olup günün 7/24 saati profesyonel hurdacılık hizmetlerini ilçeye sağlamaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak geri dönüşüm sektörünü Türkiye genelinde güçlendiren, geri dönüşüm ve Hurdacılık sektörünün yaygınlaşması adına birçok ilde seminerler düzenleyen ilk 5 firma arasındayız.

Hurdacılık sektörü çok eski zamanlardan günümüze kadar birçok değişime uğramıştır. İlk hurdacılar bildiğiniz üzere mahalle arasında sırtında çekçeklerle evsel atıkları toplamakta, çöp kutularından atıkları toplamakta idi. Günümüzde ise büyük tırlar, fabrikalara konteyner hizmetleri gibi süreçlerle hurdacılık sektörü kurumsallaşmıştır. Maltepe hakkında bilgi edinmek isterseniz de ayrıca (Bknz.)

maltepedeki hurdacılar

Maltepe’deki hurdacılar içerisinde en yaygın müşteri portföyüne sahip tek firmayız. Firmamız ilçede yer alan tüm fabrikalardan, sanayi sitelerinden, şantiyelerden, organize sanayi bölgelerinden, özel şirketlerden ve tüm kamu kurumlarından her çeşit yüksek tonajlı hurdanın alımını sağlamakta hurda malzemeleri geri dönüşüme kazandırmaktadır. Siz de zaman kaybetmeden sektörde tecrübeli, uzman kadro, temiz işçilik sunan bir firma ile anlaşma sağlamak isterseniz hemen bizden teklif alabilirsiniz.

maltepe hurdacısı

Maltepe hurdacısı olarak ilçeden yaygın olarak maden hurda çeşitleri ve Metal hurda çeşitleri almaktayız. Firmamız ilçeden demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, 2.el makine hurdası, sandviç panel hurdası alım satım süreçlerini günlük olarak yürütmektedir. Ayrıca ilçede bulunan tüm hastanelerden, özel okullardan ve Devlet okullarından, lokantalardan, alışveriş merkezlerinden de yüksek tonajlı hurda alımları sağlamaktayız.

istanbul maltepe hurdacı

İstanbul Maltepe’de hurdacı firması olarak son yıllarda yoğun iş süreçlerimiz arasında tadilat işleri de yaygın olarak yapılmaktadır. Hurda karşılığı bina yıkım işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri, ihaleyle hurda alım süreçleri de son yıllarda potansiyel iş süreçlerimiz içerisindedir. İstanbul hurdacı sektöründe hem Anadolu yakası geneli hem de Avrupa yakası geneli tüm ilçelerde her gün hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul geneli farklı ilçelerde şubelerimiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için, kurumsal referanslarımız için bize e-posta gönderebilirsiniz.

hurdacı maltepe

Hurdacı Olarak Maltepe Genelinde Aktif Hizmet Sağlamaktayız

Hurdacı Maltepe şirketi olarak geçmişte olduğu gibi bugün de İstanbul genelinde tüm bölgelere hizmet yürütüyoruz. Firmamız İstanbul’un en köklü kurumsal hurdacı firması olmakla birlikte, Avrupa yakasında devasa bir ayrıştırma ve Depolama tesisine de sahiptir. Google üzerinde İstanbul genelinde nasıl güvenilir bir hurdacı firması bulurum? Sorusuna birçoğu halen cevap aramakta, çalışmak istedikleri kurumsal firmayı bulmakta güçlük çeker durumdadırlar.

hurdacı maltepe firması

Hurdacı Maltepe firması olarak bu sıkıntılı süreçte de müşterilerimizin yanındayız. Google üzerinde son yıllarda geri dönüşüm sektöründe hurda fiyatlarının ciddi oranlarda artış göstermesine dayalı olarak birçok kişi sektöre akın etmiştir. Siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz seçimlerinizde mutlaka firmanın sosyal medyada bilinirliğine, referanslarına, hizmet sağladığı bölgelere, kurumsal iş süreçlerine dikkat etmenizden yanadır. Dönüşümsan Hurda gibi kurumsal firmalar uzun süreli ticari ilişkilere sıcak bakarken kilodan kazanmak yerine sürümden kazanmayı tercih etmektedirler.

maltepe hurda alanlar

Maltepe Hurda Alanlar (Yerler) Arasında Kurumsal Tek Firmayız

Maltepe hurda alanlar içerisinde en güncel hurda fiyatları için ilçede yer alan esnafımız firmamızı tercih etmektedirler. Google üzerinde bir marka durumuna gelen Dönüşümsan Hurda her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olup, güvenilir hizmet, şeffaf yaklaşım süreçleriyle müşteri ağına her geçen gün birçok firmayı eklemektedir. Maltepe genelinde içeriğimizde belirttiğimiz hurda çeşitlerine ek olarak kâğıt hurdası, karton hurdası, PVC hurdası, plastik hurdası, ambalaj atığı hurdaları, akü hurdası çeşitlerini de yüksek tonajlı tekliflerde değerlendirmekteyiz.

maltepe hurda alan yerler

Maltepe hurda alan yerler arayışı içerisindeyseniz ve Firmamızla halen ticari bir süreciniz bulunmuyorsa mutlaka şubelerimize ya da merkez ofisimize siz değerli müşterilerimizi bekler, ağırlamak isteriz. Dönüşümsan Hurda’da iş süreçleri yoğun olarak WhatsApp üzerinden ilerlemektedir. Elinizde yer alan hurda malzemelerin resimlerini, videolarını, bulunduğunuz net konumu, hurda malzemenin tahmini KG değerini firmamıza bildirmeniz durumunda en kısa süreçte ekip arkadaşlarımız sizlere gerekli bilgiyi sunacaklardır. Aşağıda yer alan tüm mahallelerden firmamızı geri dönüşüm süreçlerinizle ilgili arayabilirsiniz.

Maltepe Geri Dönüşüm Hizmetlerimizi Sağladığımız Mahalleler

Altayçeşme Mahallesi HurdacıAltıntepe Mahallesi Hurdacı
Aydınevler Mahallesi HurdacıBağlarbaşı Mahallesi Hurdacı
Başıbüyük Mahallesi HurdacıBüyükbakkalköy Mahallesi Hurdacı
Cevizli Mahallesi HurdacıÇınar Mahallesi Hurdacı
Esenkent Mahallesi HurdacıFeyzullah Mahallesi Hurdacı
Fındıklı Mahallesi HurdacıGirne Mahallesi Hurdacı
Gülensu Mahallesi HurdacıGülsuyu Mahallesi Hurdacı
İdealtepe Mahallesi HurdacıKüçükyalı Merkez Mahallesi Hurdacı
Yalı Mahallesi HurdacıZümrütevler Mahallesi Hurdacı
Maltepe Geri Dönüşüm Hizmetlerimizi Sağladığımız Mahalleleri Yukarıda Yer Alan Tablodan İnceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda.

Maltepe Hurdacı Telefon Numarasını Nasıl Bulurum?

Maltepe hurdacı numarası için internet sitemizde yer alan hemen ara butonunu tıklayarak Maltepe genelinde yer alan tüm semtlerden firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilir, elinizde bulunan tüm hurda malzemeleri güncel fiyatlar üzerinden firmamıza dilediğiniz zaman satabilirsiniz. Sektörde en yaygın müşteri ağına sahip firmamızdan teklif almadan hurdalarınızı satmamanızı önermekteyiz.

Maltepe hurdacı telefonu ile ilgili şunu da belirtmek isteriz ki, Google üzerinde organik arama sonuçlarında yer alan sitelere girip sitenin içeriğini inceleyebilir, sonrasında site size güven sağlamazsa Google reklamları veren siteleri incelemenizi öneririz.

maltepe hurdacı telefon numarası

Maltepe Hurda Kâğıt Alan Firmalar Güvenilir Firmalar mı?

Maltepe’de hurda kâğıt alan firmalar ile ilgili olarak firmanın lisansı var mı yok mu? Buna dikkat etmenizi öneriyoruz. Kâğıt hurda içerisinde şirketlerin özel bilgilerini barındıran arşiv dosyaları da bulunmaktadır. Bu dosyaların imha edilmesi gerekmektedir. Bundan dolayı hurda kâğıt alım satım süreçleri çok ciddi bir süreç gerektirmektedir. Dönüşümsan Hurda tüm lisanslara sahip olmakla birlikte, her nevi kâğıt hurda alımını sağlamaktadır.

maltepe hurda kağıt alan firmalar

Maltepe Hurda Paslanmaz Alan Firmaları Bulmakta Zorlanıyor?

Maltepe hurda paslanmaz alan firmalar ile ilgili Google üzerinde firma seçiminde oldukça zorluk çekmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak ilçeden yüksek tonajlarda paslanmaz hurdası alım satım süreçleri yapan tek firma olarak hem Maltepe geneli hem de Maltepe’ye bağlı tüm semtlerde paslanmaz hurdanın alım satım süreçlerini yürütmekteyiz. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

maltepe hurda paslanmaz alan firmalar

Maltepe Zümrütevler Hurdacısı Olarak Sizi Arayabilir miyiz?

Maltepe Zümrütevler hurdacı firması olarak Dönüşümsan Hurda 12 senedir mahalleye hizmet sağlamakta olup mahalleden her çeşit hurda alımını sağlamaktadır. Firmamızın Maltepe şubesi yine Zümrütevler’de bulunmakta olup günün 7/24 saati bizi bölgeden arayabilirsiniz.

maltepe zümrütevler hurdacı

Maltepe Fındıklı Hurdacısı Olarak Hizmetiniz Var mıdır?

Maltepe Fındıklı hurdacı firması Google üzerinde aratıldığında firmamızı ilk sayfada görebilirsiniz. Bunun en büyük nedeni ise mahalleden yüksek tonajlı hurdalar alan tek firma olmamızdan kaynaklanmaktadır. Fındıklı genelinden firmamızı arayabilir, hurdalarınızı nakit ödemeyle firmamıza satabilirsiniz.

maltepe fındıklı hurdacı firması

maltepe güncel hurda fiyatları