İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

pendik hurdacı firması

[lwptoc]

Pendik Hurdacı Firması Olarak 7/24 Açık Hurdacı

Pendik hurdacı sektöründe 18 yıldır ilçeye hizmet sağlayan Dönüşümsan Hurda ilçeden her nevi hurdayı yüksek tonajlarda nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Firmamız fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, ilçede yer alan tüm esnaflardan her çeşit atığı yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak yenilikçi tüm gelişmeleri takip etmekte olup, geri dönüşümle ilgili her yeniliğe açık firmayız. Siz de sektörde güvenilir, kurumsal bir firma ile iş süreçlerinizi sürdürmek istiyorsanız hemen firmamızdan teklif alabilirsiniz.

istanbul pendik hurdacı

İstanbul Pendik hurdacı sektöründe firmamız evsel atıklar ve endüstriyel atıkların yanı sıra 2.el hurda lokanta malzemeleri alışveriş merkezlerinden çıkan hurdalar, küçük, orta ölçekli ve Büyük şirketlerden çıkan hurdaları da aynı gün nakit ödemeyle müşteri adresinden alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamızın çalışma süreci ise adresinize ücretsiz keşif ekibimiz ziyaret eder ve Hurdalarınızı inceler, karşılıklı anlaşma neticesinde tartım işlemleri sağlanır, hurdanın değeri belirlenir, yükleme ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek araçlarımıza yüklenir ve İstanbul Avrupa yakasında yer alan merkez depomuza çekilerek depodaki süreçler başlar.

pendikteki hurdacılar

Pendik’te ki hurdacılar arasında güncel hurda borsasını düzenli takip eden tek firmayız. Firmamız kurumsal yapıda olduğundan dolayı her departman ayrıdır. Firmamızda yaklaşık 60 kişilik ekibimiz bulunmaktadır. Dönüşümsan hurda olarak firmamızda Satınalma departmanı, Satış Pazarlama departmanı, Ar-Ge departmanı, İnsan Kaynakları, Operasyon, Bilgi işlem gibi departmanlarımız bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda yüksek tonajlı alımlar yapmakta olup sürümden kazanmayı tercih eden bir firmadır. Bugüne kadar ticari alışveriş sağladığımız birçok yerle uzun senelerdir çalışmaktayız.

pendik hurdacısı

Pendik hurdacısı olarak ilçeye bağlı bulunan mahallelerin genelinden her çeşit demir hurdası, bakır hurda, sarı hurda, pirinç hurda, paslanmaz hurda, alüminyum hurda, kablo hurdası, krom ve Çinko hurdası, maden ve Metal hurda çeşitleri, kâğıt ve Karton hurda çeşitleri değerinde nakit ödemeyle satın alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Siz de elinizde yer alan hurdaların bilgilerini WhatsApp iletişim hattımız üzerinden firmamıza iletebilir hurdalarınızla ilgili en güncel rakamlar üzerinden firmamızdan teklif alabilirsiniz.

hurdacı pendik firması

Hurdacı Olarak Pendik Geneline Hizmetimiz Vardır

Hurdacı Pendik firması olarak ilçeden her gün hurda alım satım süreçleri sağlıyoruz. Firmamız ilçe başta olmak üzere İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelerden de geri dönüşüme yüz tutmuş, kullanım ömrünü tamamlamış hurdaları satın almaktadır. İstanbul hurdacı sektöründe senelerin bilgi birikimi, deneyimi, ustalığı bulunan ekip arkadaşlarımızın her birisi geri dönüşüm sürecini uçtan uca bilmekte, geri dönüşümle ilgili aklınıza gelebilecek tüm sosyal etkinlikler, seminerler, eğitimler, konferanslarda sözcü olarak konuşma yapmaktadırlar. Firmamız geri dönüşümün ülkemizde gelişmesi adına maddi manevi tüm katkılarını sektöre sağlamaktadır.

hurdacılar pendik

Hurdacılar Pendik ilçesinde son yıllarda oldukça yüksek tonajlarda hurda alımları sağlamaktadırlar. Pendik özellikle 2021 sonrasında geri dönüşümün İstanbul’da atan kalbi konumuna gelmiştir. Pendik Anadolu yakasında yer almakla birlikte, oldukça güzel ilçelerden birisidir. Pendik hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri linkten inceleyebilirsiniz. Ayrıca (Bknz.)

pendik hurda alan yerler

Pendik Hurda Alan Yerler (Firmalar) Arasında Bizi Tercih Ediyor

Pendik hurda alan yerler ile ilgili olarak Google üzerinde son yıllarda özellikle 2022 yılında oldukça sık aramalar, sorgulamalar başlamıştır. Geri dönüşüme olan ilgi son 3 senedir ülkemizde bir hayli artmış olmakla birlikte, sektöre binlerce kişi para kazanmak adına giriş yapmışlardır. Hurdacılık, çok eski zamanlardan günümüze kadar birçok yeniliğe uğramış, birçok gelişimi de beraberinde getirmiştir. Teknolojik ekipmanların gelişimiyle birlikte, risk oranları da bir hayli azalmıştır. Siz de sektörün en eski firmalarından destek almak isterseniz mutlaka firmamızdan teklif almalısınız. Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere her gün hizmet sağlayan firmamızın hedefi Türkiye genelinde şubeleşme sürecini başlatmaktır.

pendik hurda alan firmalar

Pendik hurda alan firmalar içerisinde İstanbul genelinde en yaygın müşteri ağına sahip tek firmayla çalıştığınızı her zaman bilmenizi isteriz. Firmamız Türkiye genelinde yer alan birçok büyük, saygın fabrika ile de uzun senelerdir çalışmalarını sürdürmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak özellikle yüksek tonajlı bakır hurdalarla, demir hurdaları Türkiye genelinden satın alıyoruz. Firmamız özel okullardan, devlet okullarından, kamu kurumlarının genelinden de imhalık arşiv dosyası, kitap hurdası, karton hurdası, naylon hurdası, PVC hurdası, Plastik hurdası gibi alımlarda yapmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak “sıfır atık” sloganımızla adımızı Türkiye genelinde duyurmak, sektörde rakipsiz firma olmak istiyoruz. Aşağıda yer alan tablo üzerinden ise Hurdacı İstanbul firması olarak hizmet sağladığımız Anadolu yakası genelinde yer alan diğer ilçeleri de inceleyebilir, tabloda yer alan ilçelerin genelinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hurdacı Olarak Anadolu Yakasında Hizmet Sağladığımız Tüm İlçeler

Adalar Hurdacı FirmasıAtaşehir Hurdacı Firması
Beykoz Hurdacı FirmasıÇekmeköy Hurdacı Firması
Kadıköy Hurdacı FirmasıKartal Hurdacı Firması
Maltepe Hurdacı FirmasıPendik Hurdacı Firması
Sancaktepe Hurdacı FirmasıSultanbeyli Hurdacı Firması
Şile Hurdacı FirmasıTuzla Hurdacı Firması
Ümraniye Hurdacı FirmasıÜsküdar Hurdacı Firması
Hurdacı Olarak Anadolu Yakasında Hizmet Sağladığımız Tüm İlçeleri Yukarıda Yer Alan Tablodan İnceleyebilir, İncelemek İstediğiniz İlçenin Bilgilerine Tablodan İlçeyi Tıklayarak Erişebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

pendik en yakın hurdacı firması

Pendik Genelinde Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Pendik en yakın hurdacı firması olarak ilçede şubemiz bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul genelinde belirlediğimiz hedefe ulaşmış durumdayız. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında 39 ilçe yer almakla birlikte, firmamızın yaklaşık 25 ilçede şubesi bulunmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakası genelinde ayrıca devasa büyüklükte 2 adet ayrıştırma tesisi de yer almaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak endüstriyel üretim süreçlerine girip atık malzemeleri ayrıştırma, balyalama hizmetlerimizin dışında ham madde süreçlerini de ele alıp yurtdışına ihracat sürecini sağlayıp ülkemize döviz girişine de katkı sağlamak istiyoruz. Hem de üreticilere ham madde zorluğu çekmemeleri adına desteklerimizi en uygun rakamlardan sunmak istiyoruz.

en yakın hurdacı pendik

En yakın hurdacı Pendik genelinde sıkça aranan Google terimlerinden birisi olarak insanların kafalarının karışmasına da yol açan anahtar kelimeler arasında bulunmaktadır. Günümüzde hurda fiyatları ciddi rakamlara ulaştığından dolayı sektöre binlerce kişi “ben hurdacıyım” diyerek akın etmiştir. Herkes kafasına göre fiyatlar belirlemektedir. Bu durum ise Pendik ilçesinde yer alan müşterilerimiz için hoş bir durum teşkil etmemektedir. Bundan dolayı hem sosyal medya üzerinden hem de internet sitemiz üzerinden bize ulaşıp hurda borsasıyla ilgili en güncel bilgileri talep edebilirsiniz. Aşağıda yer alan tablodan Pendik genelinde hizmet sağladığımız mahallelerin listesini inceleyebilir, bu mahallelerin genelinden hurda alım süreçlerinizle ilgili olarak firmamızı arayabilirsiniz. Pendik genelinde en yakın hurdacı olarak her zaman geri dönüşüm süreçlerinizde yanınızdayız.

Pendik Hurdacılık Süreçlerimizi Yürüttüğümüz Mahalleler

Ahmet Yesevi Mahallesi HurdacıBahçelievler Mahallesi Hurdacı
Ballıca Mahallesi HurdacıBatı Mahallesi Hurdacı
Çamçeşme Mahallesi hurdacıÇamlık Mahallesi Hurdacı
Çınardere Mahallesi HurdacıDoğu Mahallesi Hurdacı
Dumlupınar Mahallesi HurdacıEmirli Mahallesi Hurdacı
Ertuğrul Gazi Mahallesi HurdacıEsenler Mahallesi Hurdacı
Esenyalı Mahallesi HurdacıFatih Mahallesi Hurdacı
Fevzi Çakmak Mahallesi HurdacıGöçbeyli Mahallesi Hurdacı
Güllü Bağlar Mahallesi HurdacıGüzelyalı Mahallesi Hurdacı
Harmandere Mahallesi HurdacıKavakpınar Mahallesi Hurdacı
Kaynarca Mahallesi HurdacıKurna Mahallesi Hurdacı
Kurna Mahallesi HurdacıKurtdoğmuş Mahallesi Hurdacı
Kurtköy Mahallesi HurdacıOrhangazi Mahallesi Hurdacı
Orta Mahallesi HurdacıRamazanoğlu Mahallesi Hurdacı
Sanayi Mahallesi HurdacıSapan Bağları Mahallesi Hurdacı
Sülüntepe Mahallesi HurdacıŞeyhli Mahallesi Hurdacı
Velibaba Mahallesi HurdacıYayalar Mahallesi Hurdacı
Yenişehir Mahallesi HurdacıYeşilbağlar Mahallesi Hurdacı
Pendik Hurdacılık Süreçlerimizi Yürüttüğümüz Mahalleri Yukarıda Yer Alan Tablo Üzerinden İnceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

pendik güncel hurda fiyatları

Pendik Güncel Hurda Fiyatları 2022-2023

Pendik hurda fiyatları terimiyle ilgili şunu belirtmek isteriz ki, nasıl altının, gümüşün, doların, euronun bir borsası varsa hurdanın da bir borsası vardır ve Hurda fiyatlarının geneli bu borsa tarafından belirlenmektedir. Hurda fiyatlarıyla ilgili kararların tamamı Londra tarafından belirlenmektedir. Bu fiyatları Londra’da belirleyen kurum LME yani Londra Metal Borsasıdır. Belirlenen hurda fiyatları endüstriyel üretim tesislerine bildirilmekte olup, tesislerden ise fiyatları kurumsal hurdacılar alıp müşterilerine sunmaktadır. Firmamız birebir endüstriyel tesislerle çalışmalar sürdürmektedir.

pendik hurda fiyatları 2023

Pendik güncel hurda fiyatları ile ilgili olaraksa yine firmamızı arayıp tarafınıza en güncel fiyat bilgilerini içeren dosyaları talep edebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak şunu da özellikle belirtmek isteriz ki, fiyatları etkileyen faktörler arasında bulunduğunuz konum, hurdanın cinsi, miktarı, yapılacak işçilik, hurda ayrışık mı yoksa karışık hurda mı gibi süreçler birebir fiyatlara yansıtılmaktadır.

Pendik Kaynarca Hurdacı Firmalarını Nasıl Bulurum?

Pendik kaynarca hurdacı sektöründe güvenilir bir firmamı arıyorsunuz? Hiç merak etmeyin Dönüşümsan Hurda hem Pendik genelinde hem de İstanbul genelinde geri dönüşüm ve Hurdacılık faaliyetleri yürüten İstanbul’da en büyük ilk 3 firma arasında bulunan kurumsal firmalardan birisidir. Hemen firmamızı arayıp tüm geri dönüşüm sürecinizi rahatlıkla firmamızla sürdürebilirsiniz.

pendik kaynarca hurdacı

Pendik Velibaba Hurdacı Sektöründeki Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Pendik Velibaba hurdacı sektörü son yıllarda yüzlerce kişinin ziyaretine uğramıştır. Geri dönüşüm sektöründe birçok kişi Google Adwords reklamıyla kendini kurumsal göstermeye çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz çalışacağınız firmalardan daha yaptığı işlerle ilgili referanslar isteminizdir. Bundan dolayı kurumsal süreçlerle ilgili deneyimi olan firmalardan destek almanızı önermekteyiz.

pendik velibaba hurdacı firması

Pendik Esenyalı Hurdacı Süreçleri 2023 Yılında Ne Durumda?

Pendik Esenyalı hurdacı süreçleriyle ilgili olarak Geri dönüşüm sektörü 2023 senesinde büyük ivme kazanmıştır. Hurdacılık, son yıllarda ciddi oranlarda büyüme kazanmıştır. Endüstriyel üretim alanlarında da ham maddeye olan talebin artmasıyla birlikte geri dönüşümde atık hurda malzemelere olan talep daha da yoğunlaşmış durumdadır. Siz de geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamak için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

pendik esenyalı hurdacı firması

Pendik Kurtköy Neden Hurdacılar İçin Önemlidir?

Pendik Kurtköy hurdacı sektörünün son yıllarda en uğrak konumlarından birisi durumuna gelmiştir. Firmamızın mahalle içerisinde birçok müşteri bulunmaktadır. Haftanın 3 günü mahalleden hurda alımı sağlayan firmamız, bölgeye hizmet sağlayan, bölgede saygın durumda olan en eski firmalardan birisidir. Kurtköy hurdacıların uğrak noktasına neden geldi? Çünkü mahallede küçük, orta ve Büyük ölçekli şirketlerin sayısı son yıllarda büyük artış kazanmıştır. Bundan dolayı mahallede hurda atık malzemelerde yüksek tonajlarda çıkmaya başlamıştır.

pendik kurtköy hurdacı firması

Pendik Kavakpınar Hurdacı Firmalarına Nasıl Ulaşırım?

Pendik Kavakpınar hurdacı sektöründe mahalleye hizmet sağlayan yüzlerce kişi bulunmaktadır. Mahallede kurumsal hurdacı firması bulmak imkânsız duruma gelmiştir. Dönüşümsan Hurda olarak firmamıza semtin her bölgesinden sosyal medya kanallarımız üzerinden, internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, yüksek tonajlı hurdalarınızı güncel rakamlar üzerinden firmamıza satabilirsiniz.

pendik kavakpınar hurdacı firması

Pendik Sanayi Hurdacı Firmaları Ne Tür Hurdalar Alır?

Pendik sanayi hurdacı sektöründe hizmet sağlayan firmalar İstanbul genelinde sürdürdüğü tüm süreçleri bu mahalle içerisinde de sürdürmektedir. Geri dönüşüm firmaları mahalleden genel olarak demir, bakır, sarı, alüminyum, paslanmaz, kurşun, çinko, kalay, zamak, akü, 2.el makine hurdaları satın almakta olup bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadırlar.

pendik sanayi hurdacı firması

Pendik Güzelyalı Hurdacı Firmalarından Hangisiyle Çalışmalıyım?

Pendik Güzelyalı hurdacı sektöründe son senelerce yüzlerce kişi geri dönüşüm sektöründe hizmet sağlamaya başlamıştır. Sektörde güvenilir firma bulmak samanlıkta iğne aramaya dönmüştür. Firmamız Pendik ilçesine bağlı bu semtte uzun senelerdir sadık müşteri kitlesi edinmiş olup yüksek tonajlarda her çeşit hurdayı satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Semtte birçok fabrikada büyük konteyner bulunmaktadır firmamıza ait. Siz de firmamız Dönüşümsan Hurda ile atıklarınızı değerlendirebilirsiniz.

pendik güzelyalı hurdacı firması

hurda fiyatları pendik