İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

silivri hurdacı firması

[lwptoc]

Silivri Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Silivri hurdacı firması olarak Dönüşümsan Hurda 18 senedir ilçeye geri dönüşüm hizmeti sağlamaktadır. Firmamız Silivri genelinden her çeşit maden ve metal hurdayı nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız ilçeye yakın konumda olmasından dolayı günün 7/24 saati aralıksız hizmet sunmaktadır. Siz de hemen firmamızı arayıp teklif alabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak Silivri genelinde hurdacılık süreçlerimize geçmeden önce bu şirin ilçemizin tarihi geçmişi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Firma olarak prensibimiz her zaman iş konuşmak yerine hizmet yürüttüğümüz ilçelerin tarihi kültürlerini korumak, kuşaktan kuşağa bu bilgileri tüm bireylere anlatmaktır. Tarihini bilmeyen geçmişini bilemez felsefesiyle çıktığımız bu yolda siz de kurumsal bir firmadan destek almak isterseniz hemen bizi arayınız. Silivri'nin tarihi geçmişiyle ilgili bilgi edinmek için ayrıca (Bknz.)

Silivri hurdacıları olarak bu güzide ilçemiz, İstanbul Avrupa yakasında yer almakla birlikte, Avrupa yakasının batısında bulunmaktadır. Kesişim noktalarıysa 41 derece batı, 3 dakika kuzey, 20 dakika da doğu meridyeninde bulunmaktadır. Silivri’nin batısında Tekirdağ ilimize bağlı Çorlu ilçesi bulunmakta, doğusunda Büyükçekmece ilçesi bulunmakta, kuzeyinde ise Çatalca ilçesi bulunmaktadır. Silivri ilçesinin güneyinde Marmara Denizi bulunmakta olup denize kıyılarının uzunluğu ise yaklaşık olarak 45km oranındadır.

Silivri hurdacısı olarak ilçenin tüm semtlerinden her çeşit hurdayı aldığımızı belirtmiştik. Aşağıda yer alan tablodan hurda alımı yaptığımız Silivri semtlerini hemen siz de inceleyebilir, bu semtlerin genelinden Dönüşümsan Hurda olarak firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Silivri Merkez MahallesiSilivri Akören MahallesiSilivri Alibey Mahallesi
Silivri Alipaşa MahallesiSilivri Balaban MahallesiSilivri Bekirli Mahallesi
Silivri Beyciler MahallesiBüyükçavuşlu MahallesiBüyükkılıçlı Mahallesi
Büyüksinekli MahallesiCumhuriyet MahallesiÇayırdere Mahallesi
Silivri Çeltik MahallesiDanamandıra MahallesiSilivri Fatih Mahallesi
Fevzipaşa MahallesiSilivri Gazitepe MahallesiGümüşyaka Mahallesi
Hürriyet Mahallesiİsmetpaşa MahallesiSilivri Kadıköy Mahallesi
Silivri Kavaklı MahallesiSilivri Kurfallı MahallesiKüçükkılıçlı Mahallesi
Küçüksinekli MahallesiMimar Sinan MahallesiSilivri Ortaköy Mahallesi
Piri Mehmet Paşa MahallesiSancaktepe MahallesiSilivri Sayalar Mahallesi
Silivri Selimpaşa MahallesiSemizkumlar MahallesiSilivri Seymen Mahallesi

Selimpaşa hurdacı firması olarak Silivri genelinde telefonumuz çok yoğun çalmaktadır. Mahalle fabrika alanlarına, yeni kurulan kentsel dönüşüm alanlarına, sanayi sitelerine yakın konumda olduğundan dolayı en yoğun hurda alımını bu mahalleden sağladığımızı söyleyebiliriz. Hurdacı Selimpaşa firması olarak mahalleye hizmet sağlayan en eski firmayız. Firmamızı mahallede yaşayan esnafların %90 oranı tanımaktadır. Siz de bizimle Selimpaşa genelinde iş yapmak istiyorsanız hemen numaramızı çevirip bizi arayabilirsiniz.

Silivri hurda alan yerler olarak ilçeden her çeşit demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, talaş hurdası, plastik hurdası, karton hurdası, şantiye hurdası alımı sağlamaktayız. Firmamız ilçenin en eskilerinden olduğundan dolayı Silivri genelinde bulunan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden yüksek tonajlı hurda alımı sağlamaktadır. Siz de hurda fiyatları yüksek olsun, profesyonel bir firma olsun beklentisi içerisine girdiyseniz hemen bizden teklif almalısınız.

Silivri hurda alan firmalar içerisinde ilçede geri dönüşüm hizmetlerimizin yanında bir de hurda karşılığı bina yıkımı, çatı söküm işleri, fabrika temizleme süreçleri gibi farklı birçok iş kolunda da profesyonel hizmet sağlıyoruz. Firmamız sektörün lider firmalarından birisi olarak her zaman güvenilir hizmet, profesyonel işçilik, titiz çalışma süreçlerini kendisine bir iş biçimi olarak uygulamıştır.

Silivri’de ki hurdacılar olarak geri dönüşüme önem veriyor, ülkemizin kalkınması için ne gerekiyorsa gece gündüz demeden fazlasını yapıyoruz. Silivri genelinde yer alan tüm esnaflardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından da yüksek tonajlı hurda alımı sağlıyoruz. Firmamız fabrikalara, sanayi sitelerine talep edilmesi durumunda büyük konteyner bırakmaktadır. Hurdacı İstanbul firması olarak Dönüşümsan Hurda Silivri dışında yer alan tüm ilçelerde de geri dönüşüm hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir.

silivri hurda alan hurdacı firmalar

Silivri Hurda Alımı Süreçlerinde Zirvedeyiz

Silivri hurda alımı yaptığımız ilçeler arasında merkezi bir konumdadır. İlçede oldukça yoğun fabrika olmasından dolayı, İstanbul genelinde nüfus artışının yoğun oranda artması sonucu ilçeye 2022 senesiyle birlikte büyük bir göç yaşanmıştır. Firmamız ilçeden haftalık yüksek tonajlarda maden hurdası atığı almaktadır. Silivri hurda alımıyla ilgili olarak internet sitemizde bulunan numaralarımızdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İstanbul hurdacı firması olarak tüm süreçlerimizle ilgili internet sitemizde yer alan sayfamızdan yaptığımız çalışmaları inceleyebilir, Londra metal borsası güncel hurda fiyatlarını da firmamızı arayıp hemen öğrenebilirsiniz.

Silivri Demir Hurdası Alımı (Demir Alan Hurdacı)

Silivri demir alan hurdacı olarak Google üzerinde sıkça aranan firmamız özellikle hurda karşılığı yıkım işlerini profesyonel olarak sürdürmesinden dolayı şantiyeler yoğun oranlarda demir hurda alımı sağlamaktadır. Silivri ise kentsel dönüşüme son yıllarda ev sahipliği yaptığından dolayı, geniş bir araziye yayılmasından dolayı demir malzemenin oldukça yoğun çıktığı bölgeler arasındadır. Silivri demir hurdası alımı ile ilgili tüm süreçlerimizden hemen firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Silivri Kâğıt Geri Dönüşüm Hurdası Alımı (Kâğıt Alan Hurdacı)

Silivri kâğıt alan hurdacı şirketi olarak Silivri’de yer alan tüm özel kolejlerden, devlet okullarından, fabrikalardan, sanayi sitelerinden yüksek tonajlarda alım yapıyoruz. Firmamız ayrıca fabrikaların, şirketlerin imhalık atıklarını da yüksek tonajlarda peşin ödemeyle satın almaktadır. Silivri kâğıt geri dönüşüm hurdası alımı süreçlerimiz için de hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Silivri Bakır Hurdası Alımı (Bakır Alan Hurdacı)

Silivri bakır alan hurdacı olarak ilçede yer alan tüm sanayi sitelerinden, endüstriyel üretim yapan fabrikalardan, elektrik-elektronik üretim yapan şirketlerden günlük olarak yüksek tonajlarda bakır hurdası alımı yapıyoruz. Firmamızın sektörde en büyük felsefesi sürdürülebilir iş modeli yaratmaktır. Firmamız bir defalık ticarete sıcak bakmamakla birlikte, uzun seneler çalışacağı sadık müşteri portföyü kurmaktan yanadır. Silivri bakır hurdası alımı süreçlerimizle ilgili olarak internet sitemizde bulunan numaramızdan hemen bizimle iletişime geçip siz de sadık müşterilerimizden birisi olabilir, uzun seneler bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Silivri Alüminyum Hurdası Alımı ( Alüminyum Alan Hurdacı)

Silivri alüminyum alan hurdacı firması olarak ilçede yer alan esnaflardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından oldukça yüksek tonajlı alüminyum hurda alımı sağlıyoruz. Firmamız Silivri’ye komşu olan ilçelerden de aynı gün tonajlı alüminyum hurdası malzeme satın almaktadır. Fiyatlarımız Londra metal borsasına bağlı olmakla birlikte, aylık olarak internet sitemiz üzerinden de güncellenmektedir. Silivri alüminyum hurdası alımı sürecimizle ilgili elinizde bulunan hurda malzemeleri WhatsApp üzerinden bize ileterek anında firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda demir alımıDKP hurda demir alımıBonus hurda demir alımı
Ekstra hurda demir alımı1.Sınıf hurda demir alımı2.Sınıf hurda demir alımı
3.Sınıf hurda demir alımıDemir talaşı hurdası alımıToplam hurda alımı
Teneke hurdası alımıPik demir talaşı hurdasıİnşaat yıkım hurdası alımı
İnşaat demir çubuk hurdasıTufal hurdası alımıHurda bakır alımı
Soyma bakır hurdası alımıKırkambar bakır hurdası%98 külçe bakır hurdası
TTR kırma bakır hurdasıAlüminyum hurdası alımıHurda alüminyum tel alımı
Hurda alüminyum araiş alımıHurda alüminyum jant alımıAlüminyum ofset hurdası
Alüminyum boyasız profilAlüminyum tas tabak hurdaAlüminyum piston hurdası
Sert alüminyum hurdasıAlüminyum talaş hurdasıAlüminyum bakırlı petek
Hurda kâğıt alımı1.Sınıf beyaz hurda kâğıtHurda karton kâğıt hurdası
Hurda okul kitabı alımıİmhalık dosya hurdası alımıHurda A4 fotokopi kâğıdı
Hurda peçete kâğıdı alımıHurda karton bardak alımıHurda kullanılmış gazete
Hurda sarı alımıSarı hurda araiş ms-70 alımıSarı hurda araiş ms-64 alımı
Hurda sarı çubuk alımıSarı ms-58 çubuk talaşı alımıSarı vana musluk hurdası
Hurda sarı su saati hurdasıSarı radyatör hurdası alımıHurda krom alımı
Hurda paslanmaz 304 kromHurda paslanmaz 316 kromHurda paslanmaz 310 krom
Hurda paslanmaz 430 kromHurda paslanmaz 201 kromHurda paslanmaz 202 krom
Hurda kablo alımıHurda karışık kablo alımıHurda antigron alımı
Hurda tesisat kablosu alımıHurda yeraltı enerji kablosuTTR hurda kablo alımı
Şantiye hurdası alımıFabrika hurdası alımıHurda karşılığı bina yıkımı

hurdacı silivri şirketi

Hurdacı Olarak Silivri Genelinde Faaliyet Sürdürüyoruz

Hurdacı Silivri firması olarak yukarıda yer alan mahalle tablosunda bulunan semtlerin tamamına geri dönüşüm süreçlerinde hizmet sağlıyoruz. Firmamız 2.el makine hurdası alımı, şantiyelerden hurda alımı, 2.el lokanta malzemeleri alımı, fabrika hurdası alımı, alüminyum jant alımı, plastik alımı, karton alımı, imhalık dosya alımı gibi tüm süreçlerde Silivri genelinde müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

silivri hurdacı telefon numarası

Silivri Hurdacı Telefon Numarası İçin Hemen Numaramızı Çevirin

Silivri hurdacı telefonu Google üzerinde en yoğun aranan terimler arasındadır. Firmamız Silivri genelinde profesyonel geri dönüşüm hizmeti sağladığından dolayı anında adresinize ziyaret gerçekleştirmekte olup, hurdalarınızı adresinizde hassas teraziyle tartıp tutarı neyse kapınızda nakit ödeme yapıp siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Siz de zaman kaybetmeden sadık müşterilerimiz arasında yerinizi alın.

Silivri hurdacı numarası olarak arama yaptığınızda karşınıza mutlaka Dönüşümsan Hurda çıkacaktır. Siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz reklamlarda çıkan kendisini firma olarak gösteren kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Organik arama sonuçlarında ilk sayfada yer alan firmaların sitesini inceleyiniz.

Silivri’de Hurdacı Telefon Numarasını Nasıl Bulurum?

Silivri hurdacı telefon numarası Google üzerinde oldukça sık aranan terimlerden birisidir. Google üzerinde “Silivri hurdacıları” yazıldığında yüzlerce internet sitesi çıkmaktadır. Silivri’de yaşayan insanların kafası hangi firmayı seçeceğine dair oldukça karışmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Silivri genelinde yer alan tüm semtlere yıllardır hizmet sağlamaktayız. Firmamızın internet sitesi üzerinden iletişim numaralarımızdan herhangi birini çevirip bize ulaşabilir elinizde bulunan hurdaları firmamıza gönül rahatlığı ile satabilirsiniz.

silivri hurdacı telefon numarası

Silivri Selimpaşa Hurdacılarından Hangisiyle Çalışmalıyım?

Silivri Selimpaşa hurdacıları olarak şunu belirtmeliyiz ki, Selimpaşa fabrikaların oldukça yoğun olduğu bölgelerden birisidir. Doğal olarak burada yer alan fabrika sorumluları da ellerinde bulunan hurda malzemeleri satabilecekleri güvenilir firmalarla çalışma süreci içerisine girmek için çaba göstermektedirler. Silivri Selimpaşa genelinde yer alan birçok fabrikanın hurdasını Dönüşümsan Hurda olarak senelerdir firmamız satın almaktadır. Siz de uzun seneler çalışabileceğiniz sektörün güvenilir ve kurumsal firmasını arıyorsanız hemen firmamızla internet sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

silivri selimpaşa hurdacıları

Silivri Güncel Hurda Fiyatlarını Düzenli Olarak Nasıl Öğrenebilirim?

Silivri güncel hurda fiyatları ile ilgili olarak internet sitemizde yer alan hurda fiyatlarımızı takip edebilir, en güncel bilgilerden haberdar olmak içinse firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hurda fiyatları oldukça sık değişime uğramaktadır. Güncel hurda fiyatlarını bazen sitemizde güncelleyene kadar fiyatlar ansızın birkaç değişim daha göstermektedir. Fiyatlarla ilgili olarak internet sitemizde yer alan numaralarımızdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

silivri güncel hurda fiyatları

Silivri Hurda Alım Satımı Süreçlerinde En Güvenilir Firma Hangisi?

Silivri hurda alım satım süreçleri oldukça yoğun geçmektedir. İlçede güvenilir firma göreceli bir kavram olduğu gibi hizmet sağlayan hurdacı firmalarının geçmişine, sosyal medya bilinirliğine, Google üzerinde bilinirliğine de dikkat etmek gerekmektedir. Silivri genelinde güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız Dönüşümsan Hurda olarak Silivri genelinde yer alan referanslarımızı talep edip inceleyerek firmamızdan teklif alabilirsiniz.

silivri hurda alımı satımı

Silivri Ortaköy Hurdacı Firmalarına En Hızlı Nasıl Ulaşırım?

Silivri Ortaköy hurdacı firması olarak Google üzerinde “Dönüşümsan Hurda” yazıp direkt olarak internet sitemizi tıklayıp içeriğinde iletişim numaralarımızdan herhangi birisini çevirip firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından birisi olarak güvenli bir şekilde firmamızla geri dönüşüm süreçlerinizle ilgili alışveriş sürecinde bulunabilirsiniz.

silivri ortaköy hurdacı

Silivri Sanayi Hurdacıları Ne Tür Hurdaları Satın Alıyor?

Silivri Sanayi hurdacı firması olarak semtten her nevi metal ve maden hurda çeşitlerinin alım satım süreçlerini yürütmekteyiz. Firmamız ilçeden demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, talaş hurdası, akü hurdası, elektronik hurda çeşitlerinin tamamında yüksek tonajlı alımlar sağlamaktadır.

silivri sanayi hurdacıları

istanbul hurdacı firmaları

silivri güncel hurda fiyatları 2022