İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

ümraniyede hurdacı

[lwptoc]

Ümraniye Hurdacı Firması Olarak Hizmetlerimizi Sürdürüyoruz

Ümraniye hurdacı firması olarak İstanbul genelinde geri dönüşüm sektörünün öncü firmaları arasında süreçlerimizi 18 senedir profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Dönüşümsan Hurda olarak firmamızı aramanız durumunda ekip arkadaşlarımızı en kısa süre içerisinde adresinize yönlendiriyor, ekibimiz adresinizde ücretsiz keşif sağlayıp tüm tartım işlemlerini tamamlayıp hurdalarınızı satın alıp anında ödemenizi tarafınıza nakit olarak sağlıyor. Geri dönüşüm ve hurdacılık süreçlerimizle ilgili daha detaylı bilgiye erişmek için hem sabit hattımız üzerinden hem de WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Ümraniye hurdacı süreçlerimize devam etmeden önce bu güzide ilçemizin tarihi geçmişi hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi aktarmayı kendimize borç biliyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak şunu belirtmeliyiz ki, Ümraniye; İstanbul iline bağlı kalabalık ilçelerden birisi olmakla birlikte İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. İlçede toplamda 35 mahalle bulunmasıyla birlikte, nüfus yoğunluğu bakımından da 4.sırada yer almaktadır. Yüzölçümü ise 22.000 hektarlık bir rakamı bulmaktadır. Ümraniye’nin batısında Üsküdar, güneye bakan yüzünde Ataşehir, doğu kısmında Sancaktepe, Kuzeydoğu kısmında Çekmeköy, Kuzeybatısında ise Beykoz ilçelerimiz yer almaktadır.

Ümraniye sanayi hurdacı süreçlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Günlük yüksek tonajlarda maden ve metal hurda alımı sağladığımı bölgelerin başında gelmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak Ümraniye genelinden her çeşit demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, zamak hurdası, talaş hurdası, akü hurdası, 2.el lokanta malzemeleri. Ayrıca fabrika hurdası, şantiye hurdası alımı sağlamamızla birlikte ilçede kentsel dönüşüm süreçlerinin hızlı olmasından dolayı hurda karşılığı bina yıkımı, fabrika temizleme süreçlerimizi de yoğun olarak yürütmekteyiz. Siz de Ümraniye sanayi hurdacıları arasından firmamızı hemen arayıp size özel fiyat seçeneklerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Firmamız Ümraniye genelinde bulunan mahallerin geneline 7/24 hurdacılık hizmeti sağlamaktadır. Aşağıda yer alan tabloda bulunan her bir mahalleden siz de hemen firmamızı arayıp sadık müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Ümraniye'de Hurdacı Olarak Alım Yaptığımız Mahalleler

Adem Yavuz Mahallesi HurdacıAltınşehir Mahallesi Hurdacı
Armağanevler Mahallesi HurdacıAşağı Dudullu Mahallesi Hurdacı
Atakent Mahallesi HurdacıAtatürk Mahalle Mahallesi Hurdacı
Cemil Meriç Mahallesi HurdacıÇakmak Mahallesi Hurdacı
Çamlık Mahallesi HurdacıDumlupınar Mahallesi Hurdacı
Elmalıkent Mahallesi HurdacıEsenevler Mahallesi Hurdacı
Esenkent Mahallesi HurdacıEsenşehir Mahallesi Hurdacı
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi HurdacıFinanskent Mahallesi Hurdacı
Hekimbaşı Mahallesi HurdacıHuzur Mahallesi Hurdacı
Ihlamurkuyu Mahallesi Hurdacıİnkılap Mahallesi Hurdacı
İstiklal Mahallesi HurdacıKazım Karabekir Mahallesi Hurdacı
Madenler Mahallesi HurdacıMehmet Akif Mahallesi Hurdacı
Namık Kemal Mahallesi HurdacıNecip Fazıl Mahallesi Hurdacı
Parseller Mahallesi HurdacıSaray Mahallesi Hurdacı
Site Mahallesi HurdacıŞerifali Mahallesi Hurdacı
Tantavi Mahallesi HurdacıTatlısu Mahallesi Hurdacı
Tepeüstü Mahallesi HurdacıTopağacı Mahallesi Hurdacı
Yamanevler Mahallesi HurdacıYenişehir Mahallesi Hurdacı
Yukarıdudullu Mahallesi HurdacıÜmraniye Merkez Hurdacı
Ümraniye'de Hurdacı Olarak Alım Yaptığımız Mahalleleri Listeden İnceleyebilirsiniz.

Ümraniye hurdacılık açısından İstanbul genelinde hizmet sağladığımız ilçeler arasında kale bölgemizdir. İlçe fabrika yoğunluğu açısından, sanayi sitelerinin yoğunluğu açısından, kentsel dönüşümün hız kazanması açısından oldukça merkezi bir konumda olmakla birlikte, iş alanlarının geniş olmasından kaynaklı yoğun bir göç almaktadır. Firmamız ayrıca ilçede oksijenle kesim işleri, çatı söküm işleri, şantiyelere ve fabrikalara büyük konteyner bırakma hizmeti gibi birçok iş sürecini de geri dönüşüm faaliyetleri içerisinde yürütmektedir.

Ümraniye hurdacı fiyat tutarsızlıkları son zamanlarda özellikle 2021 sonlarına doğru dünya genelinde geri dönüşüme olan değerin artmasıyla birlikte oldukça artış göstermiştir. Geri dönüşüm sektörüne fiyatların yükselmesiyle birlikte kendini hurdacı olarak tanıtan binlerce kişi akın etmiştir. Google arama motoru üzerinde hurdacı kelimesini yazdığınızda binlerce reklam görebilirsiniz. Firmamız geri dönüşüm sektöründe kurumsal bir süreç yürütmekte olup 18 senelik bir geçmişi bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak biz her zaman sürümden kazanmayı tercih ediyor Türkiye genelinde en büyük fabrikalara, şantiyelere, sanayi sitelerine kendimize ait devasa konteyner bırakma hizmeti sunuyoruz. Siz de sektörün kurumsal firmasından destek almak istiyorsanız mutlaka bizi aramalısınız.

Ümraniye’deki hurdacılar arasında müşterilerine her zaman güncel hurda fiyatları ile gelen tek firmayız. Firmamız Londra metal borsasının anlık fiyatlarını takip etmekte, aylık olarak sitesinde yer alan hurda fiyatları sayfasında da güncellemektedir. Siz de güncel rakamları internet sitemizde yer alan sayfamızdan hemen inceleyebilir, aklınıza takılan tüm sorularla ilgili olarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ümraniye en yakın hurdacı

Ümraniye Geneli Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Ümraniye en yakın hurdacı firması olarak dilediğiniz zaman geri dönüşüm süreçlerinizle ilgili firmamızı arayabilir, ücretsiz keşif için tarafınıza ekip isteyebilirsiniz. Firmamızı aramadan önce siz sadık müşterilerimizden birtakım isteklerimiz bulunmaktadır. Elinizde yer alan hurda malzemelerin resimlerini, videolarını, tahmini KG cinsinden ağırlığını, çeşidini WhatsApp destek hattımızdan konumunuzla birlikte iletirseniz ekip arkadaşlarımız anında siz değerli müşterilerimize fiyatları, ederi nedir bunların genelini sunacaklardır.

En yakın hurdacı Ümraniye genelinde Dönüşümsan Hurda olarak siz değerli müşterilerini yormadan adresinizden hurdalarınızı satın alıp ödemenizi nakit olarak size sunup hurda malzemeleri geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden çok yüksek tonajlarda hurda malzemeler almaktadır. Kimlerle çalıştığımızı merak ediyorsanız internet sitemiz üzerinde yer alan referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

hurdacı ümraniye firması

Hurdacı Olarak Ümraniye Genelini Atıklardan Arındırıyoruz

Hurdacı Ümraniye firması olarak 18 senelik bilgi birikimimiz, sektörde büyük bir firma olmamız birçok olanağı da müşterilerimize sunmamıza fırsat tanımaktadır. Firmamızın araç filosu geri dönüşüm sektöründe yer alan tüm firmaların toplamından daha fazla sayıda olmasıyla birlikte, ekip olarak da oldukça kalabalık bir aile durumuna geldik. Her çalışanımız bizim ailemizdir. Ayrıca tüm müşterilerimiz bizim baş tacımızdır. Siz de sektörde kurumsal bir firmadan destek alıp, uzun seneler çalışmak isterseniz siz değerli sadık müşterilerimizi bir çay, bir kahve içmeye ofisimize bekliyoruz.

Hurdacı İstanbul firması olarak Ümraniye dışında İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan ilçelere ve ilçelere bağlı tüm semtlere de geri dönüşüm hizmeti sunuyoruz. Firma olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti, güvenilir hizmet, anında çözüm politikaları üzerine kuruludur.

ümraniye hurda alımı

Ümraniye Geneli Hurda Alımı Süreçlerimizi İnceleyiniz

Ümraniye hurda alımı süreçlerimizin 18 senedir en yoğun geçtiği, bizler için ayrı bir önemi olan, büyük dostluklarımızın olduğu şirin mi şirin ilçemizdir. Dönüşümsan Hurda olarak Ümraniye genelinde bulunan ( yukarıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz) mahallelerin genelinden en yüksek tonajlı hurdaların alımlarını firma olarak biz sağlamaktayız. Geri dönüşümün anlam ve önemini çok iyi biliyoruz ve ülkemizin çöp yığını haline gelmemesi için gecemizi gündüzümüze katıyor aralıksız çalışıyoruz.

ümraniye hurda kağıt alan yerler

Ümraniye hurda kâğıt alan yerler içerisinde en yüksek tonajlı atıkları alan ilk firmayız. Firmamız yüksek tonajlı kâğıt hurdaları, karton hurdaları, kitap hurdalarını satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Sektörün profesyonel geri dönüşüm firması olarak siz de yüksek tonajlı kâğıt hurdalarınız, karton hurdalarınız için hemen bizimle Ümraniye ve tüm semtlerinden iletişime geçebilirsiniz.

ümraniye hurda demir alan yerler

Ümraniye hurda demir alan yerler içerisinde en yüksek fiyatları sunan firmamız ilçede ve semtlerinde yer alan tüm şantiyelerden, sanayi sitelerinden, esnaflardan yüksek tonajlı demir hurdalarını aynı gün nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Daha fazla bilgi için hemen firmamızı arayıp detaylara ulaşabilirsiniz.

ümraniye hurda plastik alan yerler

Ümraniye hurda plastik alan yerler içerisinde Dönüşümsan Hurda olarak tüm fabrikalardan, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından yüksek tonajlı plastik hurdaları nakit ödemeyle aynı gün satın alıyor, geri dönüşüme ham madde olarak tekrardan kazandırıyoruz.

ümraniye hurda bakır kablo alan yerler

Ümraniye hurda kablo (bakır) alan yerler olarak yüksek tonajlı kablo hurdalara ek bir fiyat bindirimi uygulayıp piyasanın üzerinde bir teklifler müşterilerimize cevap veriyoruz. Firmamız tüm sanayi sitelerinden kablo hurdası alımı, bakır hurdası alımı, soyma bakır hurdası alımı, kırkambar bakır hurdası alımı süreçlerini profesyonel ve kusursuz bir biçimde gerçekleştirmektedir. Siz de firmamızı zaman kaybetmeden hemen arayıp kablo hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Diğer alımını sağladığımız hurda çeşitlerini aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz.

Hurda demir alımıDKP hurda demir alımıBonus hurda demir alımı
Ekstra hurda demir alımı1.Sınıf hurda demir alımı2.Sınıf hurda demir alımı
3.Sınıf hurda demir alımıDemir talaşı hurdası alımıToplam hurda alımı
Teneke hurdası alımıPik demir talaşı hurdasıİnşaat yıkım hurdası alımı
İnşaat demir çubuk hurdasıTufal hurdası alımıHurda bakır alımı
Soyma bakır hurdası alımıKırkambar bakır hurdası%98 külçe bakır hurdası
TTR kırma bakır hurdasıAlüminyum hurdası alımıHurda alüminyum tel alımı
Hurda alüminyum araiş alımıHurda alüminyum jant alımıAlüminyum ofset hurdası
Alüminyum boyasız profilAlüminyum tas tabak hurdaAlüminyum piston hurdası
Sert alüminyum hurdasıAlüminyum talaş hurdasıAlüminyum bakırlı petek
Hurda kâğıt alımı1.Sınıf beyaz hurda kâğıtHurda karton kâğıt hurdası
Hurda okul kitabı alımıİmhalık dosya hurdası alımıHurda A4 fotokopi kâğıdı
Hurda peçete kâğıdı alımıHurda karton bardak alımıHurda kullanılmış gazete
Hurda sarı alımıSarı hurda araiş ms-70 alımıSarı hurda araiş ms-64 alımı
Hurda sarı çubuk alımıSarı ms-58 çubuk talaşı alımıSarı vana musluk hurdası
Hurda sarı su saati hurdasıSarı radyatör hurdası alımıHurda krom alımı
Hurda paslanmaz 304 kromHurda paslanmaz 316 kromHurda paslanmaz 310 krom
Hurda paslanmaz 430 kromHurda paslanmaz 201 kromHurda paslanmaz 202 krom
Hurda kablo alımıHurda karışık kablo alımıHurda antigron alımı
Hurda tesisat kablosu alımıHurda yeraltı enerji kablosuTTR hurda kablo alımı
Şantiye hurdası alımıFabrika hurdası alımıHurda karşılığı bina yıkımı

ümraniye hurda fiyatları

Ümraniye Güncel Hurda Fiyatları İçin Sayfamızı İnceleyin

Ümraniye hurda fiyatları olarak Google üzerinde oldukça sık sorgulama yaptığınızı biliyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak bir yanlışı açıklığa kavuşturmak istiyoruz. Hurda fiyatları bir ilçeye göre belirlenmez, bir ülkeye göre de belirlenmez. Fiyatlar evrensel olup Londra metal borsası tarafından belirlenmektedir. Ülkeler arası para birimine göre farklılık göstermekte olup, elinizde bulunan atık malzemenin tonajına, çeşidine, bulunduğunuz konuma göre hurdacılar tarafından işçilik giderleri, yakıt giderleri fiyat üzerine eklenerek ya da azaltılarak ortak bir rakam ortaya çıkmaktadır.

ümraniye hurdacı telefon numarası

Ümraniye Hurdacı Telefon Numarası Sitemizde Yer Almaktadır

Ümraniye hurdacı numarası Google üzerinde oldukça sık aranan terimlerden birisidir. Firmamıza hem WhatsApp üzerinden hem de sabit müşteri hizmetleri numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. ( Hemen Arayın: 0532-582-2937 )

Ümraniye hurdacı telefonu için yukarıda bulunan numaramızı günün 7/24 saati arayabilirsiniz. Firmamız her çeşit hurda bakır, hurda demir, hurda sarı, hurda alüminyum, hurda paslanmaz, hurda kurşun, hurda çinko alımını sağlamaktadır. Ayrıca tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, esnaflardan da hurda alımı yapmaktadır.

ümraniye güncel hurda fiyatları 2022