İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

zeytinburnu hurdacı firması

[lwptoc]

Zeytinburnu Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Zeytinburnu hurdacı sektöründe 15 senedir hizmet sağlayan Dönüşümsan Hurda ilçede geri dönüşüm süreçlerini sürdüren en eski firmalardan birisidir. Firmamız ilçede yer alan tüm semtlerden ve ilçe merkezinden her çeşit hurda malzemeyi yüksek tonajlarda nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak sektörde en güncel hurda fiyatlarını müşterilerine sunan rakipsiz firmayız. Firmamız maden ve metal hurda grubunda yer alan demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kablo hurdası, paslanmaz hurdası ve alüminyum hurda çeşitlerinin genelini yüksek tonajlarda satın almaktadır.

zeytinburnu hurdacısı

Dönüşümsan Hurda olarak firmamız Zeytinburnu hurdacısı olarak hurda karşılığı bina yıkım işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri gibi birçok süreci de faaliyetlerinin yanı sıra sürdürmektedir. Her çeşit hurda için firmamızı Zeytinburnu genelinden arayabilir, KG cinsinden hurdalarınızı yüksek fiyatlar üzerinden firmamıza satabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacısı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek bizi gururlandırmakta bizlere ayrı bir keyif vermektedir. Firmamız ayrıca ilçede yer alan esnafların tümüne de hizmet sağlamak olup 2.el makine hurdaları, hurda raf, 2.el sandviç panel hurdası, çatılardan çıkan hurda sac çeşitleri, konteyner hurdası gibi birçok atık malzemeyi de yüksek tonajlarda alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

zeytinburnundaki hurdacılar

Zeytinburnu’nda ki hurdacılar arasında en güvenilir firma olarak ilçede yer alan birçok iş yeri sahibi firmamızı tercih etmekte olup, uzun senelerdir çalışmalar sürdürdüğümüz birçok firma da yine ilçede yer almaktadır. Bildiğiniz üzere “hurdacı kelime anlamı olarak, maden ve metal hurdaları nakit ödemeyle müşterilerinden alıp geri dönüşüme kazandıran kurum ya da şirketlere verilen genel tanımlamadır. Ayrıca geri dönüşüm firması olarak maden ve metal hurda çeşitlerine ek olarak farklı birçok malzemeyi de satın alıyoruz.

zeytinburnu hurdacı

Zeytinburnu hurdacı firması olarak geri dönüşümün her alanında yer alıyor, geri dönüşümle ilgili tüm sosyal sorumluluk projelerine katılarak katkı sağlıyor, hem de ülkemizin kalkınması adına, ülkemize döviz girişi sağlamak adına her ne gerekiyorsa sonuna kadar mücadelemizi göstererek üzerime düşen görevi layığı ile yerine getiriyoruz.

hurdacı zeytinburnu

Hurdacı Olarak Zeytinburnu Genelinde Faaliyet Yürütüyoruz

Hurdacı Zeytinburnu firması olarak ilçede yer alan tüm fabrikalardan, sanayi sitelerinden, tekstil firmalarından, şantiye alanlarından, esnaflardan, kamu kurumlarından her çeşit yüksek tonajlı atığı nakit ödemeyle alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız. Dönüşümsan Hurda olarak kâğıt, karton, naylon, PVC, plastik, akü, 2.el makine, krom, paslanmaz, çatı söküm hurdaları, fabrika temizleme hizmetleri gibi birçok sürecimiz bulunmaktadır.

hurdacı zeytinburnu

Geri dönüşüm kelime anlamı olarak kullanım ömrünü yitirmiş olan, doğaya kazandırılması gerekli olan hurda malzemelerin endüstriyel tesislerde farklı işlemler uygulanmasıyla ham madde haline getirilip tekrardan doğaya kazandırılma süreçlerinin geneline verilen isimdir. Hurdacı olarak Zeytinburnu genelinde sürdürdüğümüz hizmetler genellikle bu yöndedir. Geri dönüşüme ne kadar çok hurda malzemeyi kazandırırsak ham madde ihtiyacı da o derecede çözülmektedir. Hurdacı Zeytinburnu firması olarak tüm iş süreçlerimizde endüstriyel üretim tesisleri ile birebir çalışmakta olup, son yıllarda ciddi bir talep olan ham madde azalmasına da birebir şahitlik eden firmayız.

zeytinburnu en yakın hurdacı firması

Zeytinburnu Genelinde Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Zeytinburnu en yakın hurdacı firması olarak internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızdan hemen bizimle iletişime geçebilir, tüm geri dönüşüm süreçlerinizde rahatlıkla firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Zeytinburnu genelinde siz değerli müşterilerimize geri dönüştürülebilir hurda malzemelerin bir listesini burada sunuyor olacağız. Bu hurda malzemeler;

 • Hurda cam çeşitleri
 • Hurda kâğıt çeşitleri
 • Hurda alüminyum çeşitleri
 • Hurda plastik çeşitleri
 • Hurda pil çeşitleri
 • Hurda organik atık çeşitleri
 • Hurda elektronik malzeme çeşitleri
 • Hurda demir çeşitleri
 • Hurda tekstil malzemeleri
 • Hurda metal çeşitleri
 • Hurda maden çeşitleri

en yakın hurdacı zeytinburnu

Yukarıda yer alan tüm malzemeler geri dönüştürülebilir olup endüstriyel üretim alanlarında ham madde olarak doğaya yeniden kazandırılmaktadır. En Yakın hurdacı Zeytinburnu firması olarak bu malzemelerden sizin elinizde de varsa, internet sitemiz üzerinde yer alan WhatsApp ikonunu tıklayarak firmamıza hemen elinizde bulunan malzemelerin ( resim, video, tahmini KG, konumunuz) şeklinde bilgilerini iletip nakit ödemeyle bu malzemeleri firmamıza satabilirsiniz. İstanbul hurdacı süreçlerimizle ilgili olaraksa yine internet sitemizde yer alan kategori sayfamızda diğer hizmet sağladığımız ilçeleri de inceleyebilir, o ilçelerde tanıdıklarınız varsa firmamıza yönlendirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan Zeytinburnu’da bağlı semtlerin genelinden firmamızı arayabilir, hurdalarınızı en güncel rakamlar üzerinden firmamıza satabilirsiniz.

Zeytinburnu Geneli Hurda Alım Satımı Yaptığımız Mahalleler

Beştelsiz Mahallesi Hurdacı FirmasıÇırpıcı Mahallesi Hurdacı Firması
Gökalp Mahallesi Hurdacı FirmasıKazlıçeşme Mahallesi Hurdacı Firması
Maltepe Mahallesi Hurdacı FirmasıMerkezefendi Mahallesi Hurdacı Firması
Nuripaşa Mahallesi Hurdacı FirmasıSeyitnizam Mahallesi Hurdacı Firması
Sümer Mahallesi Hurdacı FirmasıTelsiz Mahallesi Hurdacı Firması
Veliefendi Mahallesi Hurdacı FirmasıYenidoğan Mahallesi Hurdacı Firması
Zeytinburnu Geneli Hurda Alım Satımı Yaptığımız Mahalleleri Yukarıda Yer Alan Tablodan İnceleyebilir, Siz de Tabloda Yer Alan Mahallelerin Genelinden Hurdacınız Olarak Firmamızı Arayabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

zeytinburnu hurda alan yerler firmalar

Zeytinburnu Hurda Alan Yerler ( Firmalar ) Güvenilir mi?

Zeytinburnu hurda alan yerler ile ilgili birçok internet sitesini Google arama motoru üzerinden görebilirsiniz. Google üzerinde yer alan reklamları ise organik aramalar sonucunda çıkan sitelerden daha çok görebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak siz değerli müşterilerimize şunu belirtmek isteriz ki, Google üzerinde reklam çıkanlar hurdacılık sektörüne son yıllarda büyük zamların gelmesinden sonra ortaya çıkmış olan kişi ya da kişilerden oluşmakta olup, bu kişilerin geçmişinde ise herhangi bir geri dönüşüm tecrübesi bulunmamaktadır. Lütfen dikkatli olunuz seçim yaparken.

zeytinburnu hurda alan firmalar

Zeytinburnu hurda alan firmalar ile ilgili araştırma yaparken öncelikli olarak Google üzerinde organik arama sonuçlarında görünüyor mu? Buna dikkat etmelisiniz. Sonrasında ise sosyal medyada aktif durumda mı? (facebook, twitter, instagram, Linkedn, Pinterest, youtube) bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Hurda fiyatları 2023 senesinde de oldukça ciddi artışlar gösterecektir. Çünkü dünya genelinde ciddi bir nüfus artışı görülmektedir. Bundan dolayı tüketim de hızlı bir şekilde artmakta olup, eşyalara olan ihtiyaç ise kendisini 10’a katlamış durumdadır.

zeytinburnu hurda alanlar

Zeytinburnu hurda alanlar ile ilgili olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz yönergeleri birebir uygulamanız durumunda doğru firmayı rahatlıkla bulabileceğinizi ifade edebiliriz. Sektörde İstanbul’da birinci, Türkiye genelinde ise 3.büyük firma olan Dönüşümsan Hurda 18 senelik geri dönüşüm tecrübesine sahip olmakla birlikte, İstanbul’da birçok bölgede şubesi olan sektörde kurumsal bir firmadır. Siz de firmamızın sadık müşteri programına dâhil olup siz değerli müşterilerimize özel ayrıcalıklarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

zeytinburnu hurdacı telefon numarası

Zeytinburnu Hurdacı Telefon Numarası İçin Sitemizi İnceleyin

Zeytinburnu hurdacı numarası Google üzerinde son 1 yıllık süreçte +%900 artmış bir arama terimidir. Bunun en belirgin nedeni ise Zeytinburnu ilçesinin tamamen tekstil ağırlıklı, tekstilin kalbi bir bölge olmasından dolayıdır. İlçede yüzlerce fabrika bulunduğundan dolayı yüzlerce ton hurda malzeme çıkmaktadır. Firmamız ilçede yer alan tüm tekstil fabrikalarından, depolardan her çeşit hurdayı aynı gün yüksek tonajlarda nakit ödemeyle satın almakta olup, bu hurda malzemeleri geri dönüşüme kazandırmaktadır.

zeytinburnu hurdacı telefonu

Zeytinburnu hurdacı telefonu ile ilgili olarak internet sitemizde yer alan WhatsApp iletişim hattımızdan dilediğiniz zaman hurda malzemelerin bilgilerini net konumunuzla tarafımıza iletebilir ya da sabit numaramız üzerinden dilediğiniz zaman şirketimiz Satınalma yetkilisi arkadaşlarımızı arayabilirsiniz. Firmamız ilçeden ve ilçeye bağlı tüm semtlerden hurda alımı sağlamaktadır.

zeytinburnu hurda alımı yapan yerler

Zeytinburnu Genelinden Ne Tür Hurda Alımı Süreçleri Yürütüyoruz?

Zeytinburnu hurda alımı satımı ile ilgili olarak firmamız ilçede yer alan tüm lokantalardan, alışveriş merkezlerinden, sanayi sitelerinden, şantiyelerden, fabrikalardan, tekstil atölyelerinden, depolama alanlarından her çeşit maden ve metal hurda alımı yapmaktadır. Aşağıda yer alan her çeşit hurda için bizi Zeytinburnu hurda alımı ile ilgili arayabilirsiniz.

zeytinburnu demir hurdası alan yerler firmalar

Zeytinburnu Demir Hurdası Alan Yerler (Firmalar)

Zeytinburnu demir alan hurdacı firması olarak dünyada en yaygın metal olan hurdayı yüksek tonajlarda ilçeden nakit ödemeyle satın almaktayız. Şirketinizde, adresinizde sizin de kullanım ömrünü tamamlamış olan demir hurdalarınız varsa firmamızı arayıp değerlendirebilirsiniz. Dünya genelinde en yaygın 4.mineral olarak geçen demir, dünyanın yer kabuğunda da yoğun bulunan bir metaldir. Zeytinburnu demir hurdası alan yerler olarak şunu da belirtmek isteriz ki, yerkürede yer alan merkezin sıvı çekirdeği adı verilen alanında da demirden kristal olduğu belirtilmektedir. (kaynağı buradan inceleyebilirsiniz)

zeytinburnu bakır hurdası alan yerler firmalar

Zeytinburnu Bakır Hurdası Alan Yerler (Firmalar)

Zeytinburnu bakır alan hurdacı olarak ilçede yer alan tüm şirketlerden yüksek tonajlı hurda bakırları güncel fiyatlar üzerinden nakit ödemeyle alıyor geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bildiğiniz üzere bakır CU sembolü olarak gösterilmekte olup atom sayısı ise 29 olarak geçmektedir. Zeytinburnu bakır hurdası alan yerler olarak ilçede yer alan tüm yüksek tonajlı bakır hurdaları endüstriyel üretim tesislerine kazandırıp tekrardan ham madde olarak kullanılması adına ne gerekiyorsa layığı ile yerine getiriyoruz. Bakır hurdanın bir diğer özelliği ise yüksek derecede termal ve elektrik iletkenliği bulunan bir maden türü olmasıdır. Bakır hurda hakkında daha fazla bilgi almak için (bakınız) linkten inceleme yapabilirsiniz.

zeytinburnu alüminyum hurdası alan yerler firmalar

Zeytinburnu Alüminyum Hurdası Alan Yerler (Firmalar)

Zeytinburnu alüminyum alan hurdacı olarak ilçede yer alan tüm şantiyelerden, sanayi sitelerinden, lokantalardan, tekstil atölyelerinden her çeşit alüminyum hurdayı yüksek tonajlarda nakit ödemeyle aynı gün satın alıyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak alüminyum hurda ile ilgili olarak bilgi vermek istiyoruz. Alüminyum hurda, atom numarası olarak 13, simge olarak AI olarak gösterilmektedir. Renk olarak ise gümüş tonlarına sahiptir. Zeytinburnu alüminyum hurdası alan yerler olarak ilçede yer alan, kullanım ömrünü tamamlamış tüm alüminyum hurdaları geri dönüşüme kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. Alüminyum hurda ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için ( bakınız) linkten inceleme yapabilirsiniz.

zeytinburnu güncel hurda fiyatları 2023

Zeytinburnu Güncel Hurda Fiyatları 2023

Zeytinburnu hurda fiyatları ile ilgili olarak firmamız her gün aranmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak şunu belirtmek isteriz ki, fiyatlar LME yani Londra Metal Borsası tarafından belirlenmekte olup dünya genelinde evrensel olarak her yerde aynıdır. Zeytinburnu için özel bir fiyatlandırma yoktur. Fiyatlara etki eden en büyük nedenler arasında ise hurdanın tonajı, konumunuz, çeşidi gibi faktörler yer almaktadır. Siz de güncel rakamları analiz etmek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

zeytinburnu hurda fiyatları 2023