İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

gebze hurdacı firması

[lwptoc]

Gebze Hurdacı Firması Olarak Her Zaman Hizmete Hazırız

Gebze hurdacı firması olarak 18 senelik tecrübemizle Dönüşümsan Hurda olarak sektörümüzün kurumsal ilk beş firmasından birisiyiz. Firmamız geri dönüşüm sektöründe her alanda hizmet sağlamakta olup, öncelikli olarak güvene dayalı ticaretlere önem vermekte, profesyonel hizmet, kaliteli işçilik, güncel fiyat, sürdürülebilir ticari anlaşmalar vizyonuyla hurdacılık süreçlerini yürütmektedir. Firmamız Gebze’de yer alan tüm fabrikalardan, endüstriyel üretim tesislerinden, şantiyelerden, kolejlerden, okullardan, esnaflardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından her çeşit maden ve metal hurdanın alımını sağlamakla yükümlüdür. Gebze hakkındaa detaylı bilgi için ayrıca (Bknz.)

Gebze hurdacı firmaları olarak Geri dönüşüm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran firmamız, Gebze’de yer alan mahallelerin genelinden hurda malzeme alımı yapmaktadır. Gebze’de yoğun olarak müşterilerimizin bizlere ilgi göstermeleri, bizlerle çalışmak istemelerinde yer alan en büyük etkense müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden gelmektedir. Gebze hurdacı camiasının göz bebeği ilçelerden birisidir. Bildiğiniz üzere Gebze sanayilerin oldukça yoğun olduğu, fabrikaların, üretim tesislerinin ağırlıklı olarak bulunduğu Kocaeli iline bağlı bir ilçemizdir.

gebze hurdacı firmaları şirketleri

Gebze hurdacılık süreçlerimizi siz değerli müşterilerimize anlatmaya devam etmeden öncesinde ilçemizin tarihi geçmişi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Gebze ilçesi, Marmara bölgesinde yer almakta olup, İzmit körfezinin kuzey batısında kalmaktadır. İlçenin ekonomisi ise sanayi ağırlıklıdır. Gelişim açısından ve büyüme açısından ise Türkiye genelinde en büyük orana sahip ilçeler arasında bulunmaktadır. Gebze ilçesinin doğu yanında Dilovası, batı yanında Darıca ilçesi, Çayırova ilçesi, İstanbul Pendik ilçeleri yer almaktadır. Gebze yüzölçümü bakımından ise 426,29km olarak hesaplanmıştır.

Gebze hurdacılar sitesi Google ve Yandex arama motorları üzerinde oldukça sık aranan terimler arasında bulunmaktadır. Bu arama teriminin yaygın olmasında yer alan nedense ilçenin sanayilere, endüstriyel alanlara, büyük şantiyelere ev sahipliği yapmasından kaynaklanmaktadır. Firmamız ilçeden her çeşit demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, paslanmaz hurdası, alüminyum hurdası, talaş hurdası, kablo hurdası alımı sağlamaktadır. Son zamanlar ilçede kentsel dönüşümle ilgili çalışmaların büyük bir artış göstermesiyle birlikte, ilçede hurda karşılığı fabrika yıkımı, bina yıkımı, fabrika temizleme, iş yeri taşıma gibi süreçlerimiz de yoğunlaşmaya başlamış durumdadır.

gebze hurdacılar sanayi sitesi

Gebze hurdacılar sanayi sitesi diye bir site olduğunu söylemek şuan için doğru olmayacaktır. İlçede yüksek tonajlarda atıkların yoğun olarak her gün tonajlarca çıkmasından dolayı ilçede geri dönüşüm süreçleri çok yoğun geçmektedir. Hurdacı sektörüne ilçede oldukça büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de Dönüşümsan Hurda olarak Gebze ilçesinden ve bağlı mahallelerin genelinden firmamızı günün 7/24 saati kesintisiz arayabilirsiniz.

Gebze geri dönüşüm süreçlerinde Dönüşümsan Hurda olarak senelerdir birçok fabrikanın hurda malzemelerini her hafta yüksek tonajlarda düzenli olarak alıp geri dönüşüme tekrardan kazandırıyoruz. Gebze genelinde bulunan en büyük endüstriyel tesislerden, fabrikalardan seneler öncesinden yaptığımız sözleşmeler neticesinde bugün de hurda malzemeleri yüksek tonajlarda nakit ödemeyle almaktayız. Firmamızdan kurumsal geri dönüşüm hizmeti almak isterseniz iletişim numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca talep etmeniz durumunda adresinize yüksek tonajlı hurdalarınız için konteyner bırakma hizmetimiz de bulunmaktadır.

Kocaeli genelinde geri dönüşüm süreçlerimizi de kapsamlı olarak inceleyip Kocaeli genelinde Gebze dışında hangi ilçelere hizmet sağladığımızı görmek istiyorsanız hizmetlerimiz sayfamızda yer alan Kocaeli hurdacı kategorimizden tüm hizmet sağladığımız ilçelere hemen ulaşabilirsiniz.

Gebze'de ki Hurdacılar Olarak Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler

Arapçeşme Mahallesi HurdacıOsman Yılmaz Mahallesi Hurdacı
Köşklü Çeşme Mahallesi HurdacıGaziler Mahallesi Hurdacı
Güzeller Mahallesi HurdacıMustafapaşa Mahallesi Hurdacı
Mevlana Mahallesi HurdacıYenikent Mahallesi Hurdacı
İstasyon Mahallesi HurdacıTatlıkuyu Mahallesi Hurdacı
Barış Mahallesi HurdacıMimar Sinan Mahallesi Hurdacı
Ulus Mahallesi HurdacıSultan Orhan Mahallesi Hurdacı
Hürriyet Mahallesi HurdacıAdem Yavuz Mahallesi Hurdacı
Yavuz Selim Mahallesi HurdacıBeylikbağı Mahallesi Hurdacı
İnönü Mahallesi HurdacıHacıhalil Mahallesi Hurdacı
Kirazpınar Mahallesi HurdacıCumhuriyet Mahallesi Hurdacı
Pelitli Mahallesi HurdacıCumaköy Mahallesi Hurdacı
Balçık Mahallesi HurdacıDenizli Mahallesi Hurdacı
Ovacık Mahallesi HurdacıEskihisar Mahallesi Hurdacı
Kadıllı Mahallesi HurdacıKargalı Mahallesi Hurdacı
Mudarlı Mahallesi HurdacıHatipler Mahallesi Hurdacı
Duraklı Mahallesi HurdacıYağcılar Mahallesi Hurdacı
Ahatlı Mahallesi HurdacıElbizli Mahallesi Hurdacı
Tepemanayır Mahallesi HurdacıMuallimköy Mahallesi Hurdacı
Gebze'de ki Hurdacılar Olarak Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleleri Yukarıdan İnceleyebilir Gebze Hurdacıları Olarak Hemen Bizi Arayabilirsiniz.

hurdacı gebze firması

Hurdacı Olarak Gebze Geneline Geri Dönüşüm Hizmeti Sağlıyoruz

Hurdacı Gebze firması olarak yüksek tonajlı hurdalarınız için aynı gün bulunduğunuz konuma ücretsiz keşif için ekip yönlendirmekteyiz. Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında farklı birçok bölgede depolama alanlarımız bulunmaktadır. Firmamızın en büyük farkındalığı ise geniş araç filosu, kalabalık ekip, maddi güçten kaynaklanmaktadır. Firmamız Gebze’de bulunan tüm esnaflardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından hurda alımı gerçekleştirmektedir. Ayrıca 2.el makine hurdası alımı, karton hurdası alımı, kâğıt hurdası alımı, naylon hurdası alımı, 2.el lokanta malzemeleri alımı da sağlıyoruz.

Hurdacı Gebze geri dönüşüm süreçlerimizle ilgili olarak daha fazla bilgi almak isterseniz yine internet sitemiz üzerinden içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak ayrıca elektronik hurdası alımı, kalay hurdası alımı, plastik hurdası alımı gibi süreçlerde yürütmekteyiz. Firmamızın hangi ilçeden olursa olsun, ne kadar tonaj olursa olsun nakit çalışmakta olup, ödemeleri müşterilerine adreslerinde aynı gün sunmaktadır. Siz de sadık müşterilerimiz arasında yer almak için hemen firmamızı arayıp teklif alabilirsiniz.

gebze en yakın hurdacı firması

Gebze Genelinde Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Gebze en yakın hurdacı firması olarak firmamızın en çok tercih edilmesinde yatan dört önemli özelliğimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz. Firmamıza nerede olursanız olun çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. ( WhatsApp iletişim hattımız, Sabit telefon numaramız, Sosyal medya kanalları, İnternet sitesi iletişim formu). Bir diğer tercih edilme nedenimiz ise nakit ödeme kolaylığı sağlamamızdır. Ayrıca sektörde uzman keşif ekimizden de müşterilerimiz oldukça memnun kalmaktadır. En son özellik ise atıklarınızı adresinizden teslim almamızdır.

En yakın hurdacı Gebze ve mahallelerinden nasıl bulurum? Sorusuna cevap verdiğimize göre tekrardan Gebze’de sunduğumuz hizmetlerimizden söz etmeye devam edebiliriz. Firmamız Gebze genelinde talep gelmesi durumunda hurda karşılığı yıkım işlerini yoğun olarak sürdürmektedir. Yıkım süreçlerine geçmeden öncesinde tüm çevre güvenliğini, çalışanlarımızın güvenliğini, çevrede yer alan yakın konumda bulunan iş yerlerinin, binaların, yerleşim alanlarının güvenliğini alıp sonrasında yıkım süreçlerimizi sürdürmekteyiz.

gebze hurdacı telefon numaraları

Gebze Hurdacı Telefon Numarası İçin Hemen Sitemizi İnceleyin

Gebze hurdacı numarası ile ilgili olarak hem Google üzerinde hem de büyük paylaşım portalı sitelerinde oldukça yoğun arayışların olduğunu gördük. Firmamızı 0532-582-2937 numaralı sabit müşteri hizmetleri numaramızdan arayıp tüm geri dönüşüm süreçlerinizle ilgili olarak bilgi verebilir, yüksek tonajlı maden hurdalarınız ve metal hurdalarınız için anında teklifte bulunabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak piyasada yer alan birçok firmaya göre daha iyi fiyat teklifleri sunuyor, hurdadan değil sürümünden kazanıyoruz. Siz de kurumsal bir geri dönüşüm firmasından teklif alıp süreçlerinizin kontrolünü bırakmak istiyorsanız hemen arayın tanışalım sabit müşterimiz olun.

gebze hurdacı numaraları

Gebze hurdacı telefonu ile ilgili 7 gün 24 saat bizleri aramanız yeterli olacaktır. Firmamızın Gebze ilçesinden yoğun aldığı hurdalar soyma bakır hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, sarı hurdası ve alüminyum hurdasıdır. Sizin elinizde de bu hurda çeşitlerinden yüksek tonajlarda bulunuyorsa bizden teklif almadan hurdalarınızı satmamanızı tavsiye ediyoruz.

Gebze hurdacı telefon numarası için Google ve Yandex gibi arama motorları üzerinden artık zamanınızı harcamanızı ortadan kaldırdığımıza göre müsait olduğunuz bir zaman aralığında da ofisimize bir kahvemizi içmeye bekleriz. Sektörde kurumsal bir firma görmek istiyorsanız zaman kaybetmeden misafirimiz olun.

gebze hurda alımı yapan yerler firmalar

Gebze Hurda Alımı Süreçlerimizle İlgili Hizmetlerimizi İnceleyin

Gebze hurda alımı süreçlerimizin sanayilere, endüstriyel alanlara, şantiyelere ev sahipliği yapmasından dolayı en yoğun geçtiği ilçemizdir. İlçeden her hafta oldukça yüksek tonajlarda hurda alımı sağlamaktayız. Firmamız hem Gebze hem de Kocaeli genelinde bulunan tüm ilçelerden aynı profesyonellikle hurda alımı süreçlerini sağlamaktadır.

Gebze hurda alan yerler (firmalar) arasında firmamız en güncel hurda fiyatları üzerinden alım sağlamaktadır. Firmamız ayrıca çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri, ihaleyle hurda alım işleri, profesyonel yıkım işlerini de eksiksiz olarak ilçe ve semtlerinde yürütmektedir. Araç parkurumuz geniş olduğu için Gebze ve diğer tüm Kocaeli ilçelerine aynı anda yüklü tonajlı tekliflerde hizmetimiz bulunmaktadır.

gebze demir alan hurdacılar

Gebze demir hurdası alımı süreçlerimizi ilçede yer alan tüm sanayi sitelerinden, şantiyelerden yoğun olarak sürdürmekteyiz. Firmamız demir hurdası alımlarında Gebze ve semtlerine en az 5 ton hurda için hizmet sağlamaktadır. Ödemelerimizin tamamı nakit olmakla birlikte Gebze demir alan hurdacı olarak hemen firmamızı arayıp tüm teknik bilgilere erişebilirsiniz.

gebze bakır alan hurdacılar

Gebze bakır hurdası alımı ile ilgili olarak yine ilçede yer alan tüm sanayi sitelerinden, endüstriyel üretim tesislerinden, otomotiv firmalarından, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından yüklü tonajlarda bakır hurdası alımı yapmaktayız. Gebze bakır alan hurdacı olarak firmamızın numaralarını telefonunuza kaydedip dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alımında en az 500kg ve üzeri teklifleri değerlendiriyoruz.

gebze kitap hurdası alan yerler firmalar

Gebze kitap hurdası alımı ile ilgili olarak firmamız ilçede yer alan tüm kolejlerden, okullardan çok yüklü tonajlarda alım sağlamaktadır. Araç parkurumuz geniş olduğundan dolayı talep etmeniz durumunda adresinizde birden çok araç yönlendirme gücümüz bulunmaktadır. Ayrıca Gebze hurda kitap alan yerler arasında müşterilerine yüksek tonajlı tekliflerde en yüksek fiyatları sunun kurumsal geri dönüşüm firmasıyız. Daha detaylı bilgi için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

gebze karton hurdası alan yerler firmalar

Gebze hurda karton alan yerler arasında yine Dönüşümsan Hurda olarak en güncel fiyatları sunmakta, ödemelerimizi tarafınıza nakit olarak sağlamaktayız. Firmamız en az 10 ton ve üzeri hurda karton tekliflerini değerlendirmekte olup, elinizde yer alan karton hurdalarınızın bilgilerini tarafına istemektedir. Detaylı bilgi için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Hurda demir alımıDKP hurda demir alımıBonus hurda demir alımı
Ekstra hurda demir alımı1.Sınıf hurda demir alımı2.Sınıf hurda demir alımı
3.Sınıf hurda demir alımıDemir talaşı hurdası alımıToplam hurda alımı
Teneke hurdası alımıPik demir talaşı hurdasıİnşaat yıkım hurdası alımı
İnşaat demir çubuk hurdasıTufal hurdası alımıHurda bakır alımı
Soyma bakır hurdası alımıKırkambar bakır hurdası%98 külçe bakır hurdası
TTR kırma bakır hurdasıAlüminyum hurdası alımıHurda alüminyum tel alımı
Hurda alüminyum araiş alımıHurda alüminyum jant alımıAlüminyum ofset hurdası
Alüminyum boyasız profilAlüminyum tas tabak hurdaAlüminyum piston hurdası
Sert alüminyum hurdasıAlüminyum talaş hurdasıAlüminyum bakırlı petek
Hurda kâğıt alımı1.Sınıf beyaz hurda kâğıtHurda karton kâğıt hurdası
Hurda okul kitabı alımıİmhalık dosya hurdası alımıHurda A4 fotokopi kâğıdı
Hurda peçete kâğıdı alımıHurda karton bardak alımıHurda kullanılmış gazete
Hurda sarı alımıSarı hurda araiş ms-70 alımıSarı hurda araiş ms-64 alımı
Hurda sarı çubuk alımıSarı ms-58 çubuk talaşı alımıSarı vana musluk hurdası
Hurda sarı su saati hurdasıSarı radyatör hurdası alımıHurda krom alımı
Hurda paslanmaz 304 kromHurda paslanmaz 316 kromHurda paslanmaz 310 krom
Hurda paslanmaz 430 kromHurda paslanmaz 201 kromHurda paslanmaz 202 krom
Hurda kablo alımıHurda karışık kablo alımıHurda antigron alımı
Hurda tesisat kablosu alımıHurda yeraltı enerji kablosuTTR hurda kablo alımı
Şantiye hurdası alımıFabrika hurdası alımıHurda karşılığı bina yıkımı

gebze hurda fiyatları 2022 2023

Gebze Hurda Fiyatları 2022-2023 Hemen Sitemizi İnceleyin

Gebze hurda fiyatları Google üzerinde oldukça sık aranan terimlerden birisi olmakla birlikte, Dönüşümsan Hurda olarak bir yanlışı açıklığa kavuşturmak istiyoruz. Hurda fiyatları sadece bir ilçeye ya da ile ayrıca ülkeye göre de değildir. Hurda fiyatları evrensel olmakla birlikte dünya genelinde her yerde aynıdır. Ülkeler arası para birimlerinden dolayı farkındalıklar yaşanmaktadır. Dünya genelinde yer alan geri dönüşüm sektörüne bağlı tüm hurdaların fiyatları Londra metal borsası tarafından belirlenmektedir.

Hurda Bakır Alım Fiyatlarımız 2022 – DÖNÜŞÜMSAN HURDA

0-20kg arası20-300kg arası300kg ve üzeri
Soyma Bakır Hurdası134,20TL /kg135,60TL /kg137,00TL /kg
Lama Bakır İmalat Atığı134,20TL /kg135,60TL /kg137,00TL /kg
Antigron Kırma Bakır133,50TL /kg134,90TL /kg136,30TL /kg
TTR Kırma Bakır132,80TL /kg134,20TL /kg135,60TL /kg
Boyalı Lama ve Boru Bakır123,60TL /kg124,90TL /kg126,20TL /kg
Kırkambar Karışık Kırma Bakır120,00TL /kg121,30TL /kg122,50TL /kg
Kırkambar Bakır120,00TL /kg121,30TL /kg122,50TL /kg
Fosfor Bronz Bakır Hurdası136,50TL /kg138,00TL /kg139,40TL /kg
Bronz Parça Bakır Hurdası113,90TL /kg115,10TL /kg116,30TL /kg
Bronz Talaşı Bakır Hurdası95,70Tl /kg96,70TL /kg97,70TL /kg
Sarı Çubuk Parça Bakır Hurdası86,50TL /kg87,40TL /kg88,40TL /kg
Sarı Çubuk Talaş Bakır Hurdası83,90TL /kg84,80TL /kg85,70TL /kg
Sarı Kırkambar Hurdası80,00TL /kg80,80TL /kg81,70TL /kg

Gebze’de Hurdacılık Süreçleri 2023’te Neden Hızlandı?

Gebze hurdacılık süreçleri ile ilgili olarak Google üzerinde sıkça sorulan sorular arasındaki yerini koruyan “Gebze’de hurdacılık” ilçede yaşayan vatandaşlarımızın kafasını da oldukça kurcalamaya başladı. İlçede geri dönüşüm ve Hurdacılık süreçleriyle ilgili olarak hızlanmanın tek bir nedeni bulunmaktadır. Bu nedenin ana kaynağı ilçenin tamamen fabrika bölgesi olmasıdır. Gebze ülkemizde sanayinin kalbi dediğimi ender yerler arasındadır.

gebze hurdacılık hizmeti

Gebze Hurdacılar Sitesine Nasıl Gidebilirim? Hurdacılar Sitesi Yol Tarifi Al

Gebze hurdacılar sitesi Google üzerinde oldukça popüler bir arama terimi durumuna gelmiştir. İlçede yer alan birçok firma Gebze’de hurdacılara ait bir site var mı? Yok mu? Bunun cevabını aramaktadırlar. Dönüşümsan Hurda olarak şunu belirtmek isteriz ki, Gebze’de hurdacılar sitesi adı altında bir sanayi sitesi bulunmamakla birlikte, ülkemizin herhangi bir yerinde de böyle bir siteden söz etmek doğru olmayacaktır.

gebze hurdacılar sitesi

Gebze Hurda Fiyatları 2023 Yılında Neden Çok Aşırı Yükseldi?

Gebze hurda fiyatları ile ilgili olarak 2023 yılı içerisinde yüzlerce telefon araması Dönüşümsan Hurda olarak tarafımıza ilçede bulunan fabrikalardan gelmiştir. Hurda fiyatları Gebze ilçesine özgün bir rakam olmamakla birlikte bu fiyatlar evrensel nitelikte olup Dünya genelinde eşit seviyelerde yayınlanmaktadır. Gebze genelinde güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Dönüşümsan Hurda olarak internet sitemizde yer alan hurda fiyatlarımızı inceleyebilir ya da en güncel fiyatlar için direkt olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gebze hurda fiyatlarının yükselmesinde yer alan en büyük neden ise global çapta insan nüfusunun artmasıyla birlikte endüstriyel üretim tesislerinde ham madde bulamama problemi kaynaklanmasındır.

gebze hurda fiyatları 2023

Gebze Hurdacı Telefon Numarası Olarak Hangi Firmayı Aramalıyım?

Gebze hurdacı telefon numarası Google üzerinde kafa karıştırma sorunlarına bu yılda devam etmektedir. İnsanlar birçok hurdacının numarasına Google üzerinden erişebilirken kiminle çalışacağında karar kılamamaktadırlar. Gebze hurdacı numarasıyla ilgili olarak direkt Dönüşümsan Hurda iletişim numaraları üzerinden firmamızla irtibata geçebilir, elinizde yer alan her nevi metal ve maden hurda çeşidini firmamıza güvenle satabilirsiniz.

gebze hurdacı telefon numarası

Gebze Geri Dönüşüm Firmaları Ne Tür Hurdaları Satın Almaktadırlar?

Gebze’deki geri dönüşüm firmaları ağırlıklı olarak maden ve metal hurda çeşitlerini satın almaktadırlar. Bu çeşitler arasında ise demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, talaş hurdası, akü hurdası, 2.el makine hurdası gibi hurda çeşitleri bulunmaktadır. Siz de elinizde bulunan her nevi hurda için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca kitap hurdası, karton hurdası, kâğıt hurdası, gazete ve dergi hurdası çeşitleri içinde firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

gebze geri dönüşüm firmaları

kocaeli hurdacı firması

gebze güncel bakır hurdası fiyatları 2022 2023