İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

çorlu hurdacı firması

[lwptoc]

Çorlu Hurdacı Sektörün En Büyük Firmasıyız

Çorlu hurdacı sektöründe 18 yıldır faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren Dönüşümsan Hurda ilçeden her nevi hurdayı yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız ilçede bulunan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, endüstriyel üretim tesislerinden her çeşit hurdayı aynı gün satın almaktadır.

Çorlu’da yer alan hurdacılar arasında en yüksek tonajları firmamız satın almakla birlikte, Çorlu genelinde en büyük hurdacı firması olarak rakipsiz olarak sektörel çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız maden ve metal hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda karşılığı bina yıkım işleri, oksijenle kesim işleri, çatı söküm işleri gibi faaliyetleri de profesyonel olarak sürdürmektedir. Ayrıca Çorlu hakkında bilgi edinmek, geçmişi tarihini öğrenmek için de linkten detaylı içeriği ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca (Bknz.)

çorludaki hurdacılar

Çorlu’da ki hurdacılar arasında en geniş geri dönüşüm ağına sahip olan firmamız ilçeden her nevi demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, döküm hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, motor hurdası, akü hurdası, kablo hurdası, paslanmaz hurdası çeşitlerini yüksek tonajlarda almaktadır. Ayrıca Dönüşümsan Hurda olarak elektronik hurda çeşitleri, DKP ve Ekstra hurda demir çeşitleri, talaş hurda, pik adını verdiğimi demir talaşı hurdası gibi her nevi hurdayı almaktayız. Detaylı hurda çeşitlerimizle ilgili olarak firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

çorlu hurdacısı

Çorlu hurdacısı olarak siz de elinizde yer alan hurda malzemelerin internet sitemizde yer alan WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bize resimlerini, videolarını, tahmini KG değerlerini, bulunduğunuz net konumu bildirmeniz durumunda en kısa süreç içerisinde satınalma uzmanı arkadaşlarımız güzel bir fiyat teklifi ile siz değerli müşterilerimizi arayacaklardır. Dönüşümsan Hurda olarak şunu rahatlıkla belirtebiliriz ki, firmamızdan teklif almadan hurdalarınızı satmayınız. Sektörde her zaman kurumsal hurdacılarla çalışmak size avantaj sağlayacaktır.

çorlu hurda alım satımı

Çorlu hurda alım satım süreçlerimizle ilgili olarak maden ve metal hurda türlerinin dışında kâğıt hurdası, karton hurdası, plastik ve PVC hurda, naylon hurdası da yüksek tonajlı alım yaptığımız hurdalar arasında bulunmaktadır. Ayrıca (hurda sulu akü çeşitleri, kuru akü çeşitleri, küçük ve büyük akü çeşitleri, nikel çapağı hurdası çeşitleri, anot nikel hurdası çeşitleri, minare söküm kurşun hurdası çeşitleri) sıkça aldığımız hurda çeşitleri arasındadır. Elinizde farklı bir hurda türü olması durumunda ise firmamızla en kısa süreçte iletişime geçebilirsiniz.

hurdacı çorlu firması

Hurdacı Olarak Çorlu Genelinde Hizmetimiz Bulunmaktadır

Hurdacı Çorlu firması olarak 7 gün 24 saat aralıksız olarak firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Firmamızın Çorlu geneline hizmet sağlayan bir şubesi bulunmakla birlikte, kurumsal hurdacı firması olarak Türkiye genelinden yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda değerlendirmekteyiz. Firmamız Çorlu’ya bağlı bulunan mahallelerin genelinden de hurda alım satım süreçlerini yürütmektedir. Ayrıca Çorlu genelinde bulunan hastanelerden, alışveriş merkezlerinden, özel okullardan ve Devlet okullarından her nevi hurda malzemeyi ihaleyle satın alıyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak her teklifi değerlendiriyor, müşterilerimizin her sürecinde yanlarında olmak için var gücümüzle hizmet sağlıyoruz.

tekirdağ çorlu hurdacı firması

Tekirdağ Çorlu Hurdacısı Olarak 7/24 Hizmetinizdeyiz

Tekirdağ Çorlu hurdacı firması olarak faaliyetlerimizi 18 senedir sürdürmekteyiz. Geri dönüşüm sektörü iş kolları arasında oldukça zor şartlarda yürütülen mesleklerden birisidir. Geri dönüşüm özellikle 2020 yılından sonra ülkemizde değer kazanmaya başlanmıştır. Eskiden hurdacılar mahalle arasında sırt arabaları ile bu mesleği sürdürürken günümüzde ise büyük tırlarla süreçleri yürütmeye başlamışlardır. Hurdacılık oldukça kutsal bir meslek olmakla birlikte oldukça tehlikeli, riskli iş dalları arasında bulunmaktadır. Bu zorlu iş sürecimizde siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz siz de geri dönüşüme katkı sağlamak istiyorsanız mutlaka elinizde yer alan hurda malzemeleri çeşidine göre ayrıştırıp biriktikçe firmamızı aramanızdan yanadır.

çorlu hurdacı telefon numarası

Çorlu Hurdacı Telefon Numarası Olarak Sitemizi İnceleyin

Çorlu hurdacı numarası Google üzerinde son yıllarda ciddi bir arama hacmi yakalamış durumdadır. Geri dönüşüm sektöründe hurda fiyatlarıyla ilgili ciddi artışların olması sektöre binlerce kişinin hurdacı olarak akın etmesine neden olmuştur. Özellikle Google üzerinde Google reklamları çıkan birçok kişi kendisini hurdacı olarak tanıtmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz bir firmayla çalışmak istiyorsanız sosyal medya hesapları, Google üzerinde reklamlardan sonra gelen organik aramalarda çıkma süreci gibi değerlendirmeleri takip etmenizden yanadır.

çorlu hurdacı telefonu

Çorlu hurdacı telefonu ile ilgili olaraksa yine internet sitemizde bulunan telefon numaramızı rehberinize ekleyebilir, elinizde hurdalarınızın birikmesi durumunda firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Sektörde yenilikçi yaklaşımları ile adından sıkça söz ettiren Dönüşümsan Hurda bir telefon kadar uzağınızda olup profesyonel hizmet anlayışı işe her daim yanınızdadır.

çorlu hurda fiyatları

Çorlu Güncel Hurda Fiyatları 2023

Çorlu hurda fiyatları Google üzerinde sıkça aranan terimler arasındadır. Hurda fiyatlarının bir ilçeye bağlı olmadığını belirtmek isteriz. Fiyatları tamamen Londra Metal Borsası yani LME belirlemekte olup, her para biriminin bir borsası olduğu gibi hurda fiyatlarının da kendi içerisinde bir borsası ve grafikleri bulunmaktadır. Hurda fiyatlarının en büyük etkeni ise dünya genelinde yaşanan küresel gelişmelerdir.

Çorlu Hurda Alan Yerler (Firmalar) Olarak Hangi Mahallelere Hizmet Sağlıyorsunuz?

Çorlu hurda alan yerler olarak mahallelerin geneline hizmetimiz bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Çorlu’ya bağlı tüm mahallelerden her nevi hurdanın alım satımı firmamız tarafından yürütülmektedir. Çorlu hurda alan firmalar olarak aşağıda yer alan tabloda bulunan mahallelerin genelinden yüksek tonajlı hurdaların alım süreçlerini yürütmekteyiz. Siz de aşağıda yer alan tabloda bulunan mahallelerin genelinden firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Alipaşa Mahallesi HurdacıCemaliye Mahallesi Hurdacı
Cumhuriyet Mahallesi HurdacıÇobançeşme Mahallesi Hurdacı
Deregündüzlü Mahallesi HurdacıEsentepe Mahallesi Hurdacı
Hatip Mahallesi HurdacıHavuzlar Mahallesi Hurdacı
Hıdırağa Mahallesi HurdacıHürriyet Mahallesi Hurdacı
Kazımiye Mahallesi HurdacıKemalettin Mahallesi Hurdacı
Maksutlu Mahallesi HurdacıMuhittin Mahallesi Hurdacı
Nusratiye Mahallesi HurdacıÖnerler Mahallesi Hurdacı
Reşadiye Mahallesi HurdacıRumeli Mahallesi Hurdacı
Sarılar Mahallesi HurdacıSeymen Mahallesi Hurdacı
Silahtarağa Mahallesi HurdacıŞahpaz Mahallesi Hurdacı
Şeyhsinan Mahallesi HurdacıTürkgücü Mahallesi Hurdacı
Yenice Mahallesi HurdacıZafer Mahallesi Hurdacı

çorlu hurda alan yerler firmalar

Çorlu Eski Sanayi Hurdacılarına Nasıl Ulaşabilirim?

Çorlu eski sanayi hurdacı sektöründe 18 senedir faaliyet sürdüren firmamız bugünde geri dönüşüm süreçlerini aralıksız olarak bölgede sürdürmektedir. Bölgeden her nevi hurdanın alım satım süreçlerini sürdüren firmamız yüksek tonajlı hurda alımlarının büyük çoğunluğunu bölgeden almaktadır.

çorlu eski sanayi hurdacılar

Çorlu Yeni sanayi Hurdacılarına Nasıl Ulaşabilirim?

Çorlu yeni sanayi hurdacı sektörünün değişmeyen tek firması olarak bölgeden her nevi hurdanın alım satım süreçlerini sürdürmekteyiz. Firmamız bölgeden her nevi demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, çinko hurdası, talaş hurdası alım satım süreçlerini sürdürmekteyiz.

çorlu yeni sanayi hurdacılar

tekirdağ hurdacı firması

tekirdağ çorlu güncel hurda fiyatları 2023