İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA
Hurdacı | İstanbul Hurdacı | En Yakın Hurdacı
Esenyurt/İSTANBUL
Pazartesi-Pazar: 08:00 - 23:00

bursa hurdacı firması

[lwptoc]

Bursa Hurdacı Sektöründe 15.Yılımızı Geride Bıraktık

Bursa hurdacı sektörü içerisinde yüzlerce firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında ise ilk üç firmanın en tepesinde Dönüşümsan Hurda bulunmaktadır. Firmamız Bursa başta olmak üzere ilçelerinin genelinden her nevi hurdanın alım satım süreçlerini sürdürmektedir. Ayrıca Bursa hakkında daha detaylı bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca (Bknz.)

Bursa genelinde yer alan birçok fabrika ile uzun senelerdir çalışmalarımız bulunmaktadır. Bursa genelinde yer alan tüm fabrikalardan, şantiye alanlarından, sanayi sitelerinden, organize sanayide yer alan firmalardan her çeşit yüksek tonajlı hurdayı nakit ödemeyle satın alıyoruz. Firmamızın merkezi konumu İstanbul’da yer almakla birlikte Bursa merkezde devasa bir ayrıştırma tesisimiz yer almaktadır. Bursa genelinde en yaygın müşteri ağına sahip tek firma olarak Bursa’da üretimlerini sürdüren endüstriyel üretim tesislerinden çıkan maden ve metal hurdaları alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

bursa hurdacılık

Bursa hurdacılık süreçlerimizle ilgili olarak güzide ilimizde çalışmış olduğumuz referanslarımızla ilgili tarafımızı arayıp bilgi alabilirsiniz. Birçok referansımız ile gizlilik sözleşmelerimizden dolayı internet sitemiz üzerinde yayınlama yapmamaktayız. Firmamız hem Bursa hem de ilçelerinden her çeşit demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, talaş hurdası, 2.el makine hurdası, akü hurdası alım süreçlerini yoğun olarak yürütmektedir.

bursadaki hurdacılar

Bursa’daki hurdacılar arasında en yüksek tonajlı hurdaların alımlarını Dönüşümsan Hurda sağlamaktadır. Ayrıca ilimizde ihaleyle hurda alım süreçlerini de yürütmekteyiz. Küçük, orta ölçekli ve Büyük çapta yer alan tüm özel şirketlerden, kamu kurumlarından sanayi atıklarını satın almakta geri dönüşüme kazandırmaktayız. Hurdacılık, 2020 senesinden sonra ülkemizde ciddi bir benimsenme oranına ulaşmıştır. Eskiden hurdacılık sektöründe çalışmalar yürüten kişilere ikinci sınıf insan muamelesi yapılırken bugün ise oldukça popüler bir meslek haline gelen geri dönüşüm sektörüne binlerce kişi akın etmiş durumdadır.

bursa hurdacılar pazarı

Bursa hurdacılar pazarı olarak Google üzerinde Bursa genelinde yer alan tüm ilçelerden sıkça aramalar gerçekleştirilmektedir. Şirketimizde Ar-Ge ekibimiz düzenli olarak geri dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe yeni çözümler üretmekte olup gönüllü olarak Türkiye genelinde birçok seminere, konferanslara konuşmacı olarak katılıp sosyal sorumluluk projelerinde bir fiil ön saflarda bulunmaktayız. Geri dönüşümün son günlerde gündem olmasında yer alan asıl neden ise Dünya genelinde insan nüfusunun ciddi oranlarda artış göstermesi, endüstriyel üretim tesislerinden ham madde açığının ciddi oranlarda açığa çıkma nedenleri geri dönüşümün anlam ve önemini bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır.

bursa hurdacılar sitesi

Bursa hurdacılar sitesi yine Google üzerinde olsun, sosyal medya kanalları üzerinde olsun oldukça popüler bir arama terimi durumuna gelmiştir. Bu arama terimi sadece Bursa’ya özgü olmayıp Türkiye genelinde birçok ilde, özellikle sanayileşmenin yoğun olduğu illerde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak şunu belirtmek isteriz ki, “Bursa hurdacılar sitesi” adı altında bir sanayi sitesi yoktur. Bu tamamı ile insanlarda geri dönüşüm süreçlerinin merak uyandırmasından ortaya çıkmış olan arama terimlerinden birisidir.

hurdacı bursa firması

Hurdacı Olarak Bursa Genelinde 7/24 Hizmetinizdeyiz

Hurdacı Bursa firması olarak geçmişte olduğu gibi günümüzde de bir telefon araması kadar uzağınızda bulunduğumuzu bilmenizi isteriz. Bursa genelinde endüstriyel üretim tesisleri çok yoğun olduğundan dolayı tesislerde yetkililer doğru “hurdacı” firmasını bulma konusunda oldukça zorluk çekmektedirler. Hurdacı olarak şunu bilmenizi isteriz ki, geri dönüşüm sektöründe kurumsal bir firmayla çalışmak size her zaman büyük avantajlar sağlayacaktır. Dönüşümsan Hurda sektörde Türkiye genelinde yer ilk beş firma arasında bulunmaktadır.

bursa hurdacı telefon numarası

Bursa Hurdacı Telefonlarıyla İlgili Olarak Sitemizi İnceleyiniz

Bursa hurdacı telefonları Google üzerinde çok sık aranmakta olup, günde en az 15-20 arası telefon almaktayız. Firmamız Bursa genelinde en eski firmalardan birisi olduğundan dolayı Bursa’da bulunan kurumsal firmaların birçoğu bizi tanımaktadır. Firmamız ayrıca Bursa genelinde hurda karşılığı bina yıkım işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri gibi süreçleri de profesyonel kadrosuyla sürdürmektedir. Siz de bu tarz süreçlerde alanında uzman bir hurdacı arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Bursa genelinde hizmet sağladığımız tüm ilçeleri aşağıda yer alan tablo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bursa Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Süreçleri Yürüttüğümüz İlçeleri

Büyükorhan HurdacıGemlik Hurdacı
Gürsu HurdacıHarmancık Hurdacı
İnegöl Hurdacıİznik Hurdacı
Karacabey HurdacıKeles Hurdacı
Kestel HurdacıMudanya Hurdacı
Mustafakemalpaşa HurdacıNilüfer Hurdacı
Orhaneli HurdacıOrhangazi Hurdacı
Osmangazi HurdacıYenişehir Hurdacı
Yıldırım HurdacıBursa Hurdacı
Bursa Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Süreçleri Yürüttüğümüz İlçelerini Yukarıda Yer Alan Tablo Üzerinden İnceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda.

Bursa hurdacı numarası olarak rehberinize numaramızı eklemeniz durumunda hurdalarınız biriktikçe ekip arkadaşlarımız adresinizi ziyaret edip gerekli tartım işlemleri sonrası adresinizde nakit ödeme sağlayıp hurdalarınızı sizden aynı gün satın alacaktır. Ayrıca büyük şirketlerin tarafımızdan yer tasarrufu sağlamaları için konteyner istemesi durumunda istenilen büyüklükte konteyner adresinize bırakılmaktadır.

bursa hurda alım satımı

Bursa Hurda Alımı ve Satımında Ne Tür Hurdalar Değerlendirilir?

Bursa hurda alımı ile ilgili olarak içeriğimizde belirtmiş olduğumuz gibi maden ve metal hurda çeşitleri, yüksek tonajlı kâğıt hurdası çeşitleri, tonajlı karton hurdası alımı, plastik hurda, PVC hurda alım satımı, Anot, Nikel hurda alım satımı, trafo hurdası, kablo hurdası, naylon hurdası alım satım süreçleri çok yüksek tonajlarda olması durumunda firmamız tarafından değerlendirilmektedir.

bursa hurda alım satımı

Bursa hurda alımı satımı süreçlerimizde en yaygın alım sağladığımız hurdalar içerisinde ise demir, bakır, sarı pirinç, paslanmaz, alüminyum, krom, çinko, zamak, talaş, akü, makine hurdaları yoğun şekilde ilerlemektedir. Siz de elinizde bulunan hurdalarınızla ilgili olarak hemen bizimle Bursa genelinden iletişime geçebilirsiniz.

bursa güncel hurda fiyatları

Bursa Güncel Hurdacı Fiyatları Ne Durumda?

Bursa hurdacı fiyatları ile ilgili olarak firmamıza sıkça telefon trafiği gelmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak şunu kesinlikle bilmenizi isteriz ki, fiyatları hurdacılar belirlemekte olup fiyatları LME yani Londra Metal Borsası tarafından belirlenmekte ve evrensel olup Dünya genelinde her yerde aynı rakamlarda karşımıza çıkmaktadır. Hurda fiyatlarına etki eden en büyük unsurlar arasında ise malzemenin cinsi, bulunduğunuz konum, malzemenin KG değeri yer almaktadır. Bir de malzeme karışık ise bu hurdanın fiyatını düşürmektedir.

bursa hurda fiyatları 2023

Bursa güncel hurdacı fiyatları ile ilgili internet sitemizde yer alan “hurda fiyatları” sayfamızı inceleyebilirsiniz. İnternet sitemizde rakamlar temsili olmakla birlikte en güncel hurda fiyatları için firmamızı e-posta yoluyla ulaşmanızı önemle rica ederiz.

bursa hurda alan yerler firmalar

Bursa Hurda Alan Yerler (Firmalar) Olarak Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Bursa hurda alan yerler arasında en yaygın müşteri hacmine sahip bulunan firmamıza haftada yüzlerce telefon araması gelmektedir. Aşağıda yer alan soru cevapları inceleyerek aklınıza takılan, geri dönüşüm sektöründe Bursa genelinde hurda alan firmalara sorulan soruları inceleyebilir, ek olarak sizin de yayınlamak istediğiniz bir soru varsa firmamıza e-posta yoluyla iletmenizi önemle rica ederiz.

Bursa Hurdacı Telefonlarından Hangisine Güvenebilirim?

Bursa hurdacı telefonları ile ilgili olarak insanların kafası epeyce karışmış durumdadır. Bunun en büyük nedeni ise son yıllarda hurda fiyatlarında büyük ölçekte artış olması sektöre işten anlayan ve anlamayan binlerce kişinin akın etmesine neden olmuştur. Burada siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz Google üzerinde “Bursa hurdacı telefonu” yazdığınızda reklamlardan sonra gelen organik arama sonuçlarında Google ilk sayfasında bulunan firmaları aramanızdan yana olacaktır.

bursa hurdacı telefonları

Bursa Hurdacı Pazarına Nasıl Gidebilirim?

Bursa hurdacı pazarı sadece Google arama motoru üzerinde sıkça merak edilen bir konunun arama terimi durumuna bürünmüş halidir. Bursa genelinde senelerdir hizmet sağlayan hurdacı firması olarak biz böyle bir pazarın olduğuna rastlamadık. Bununla ilgili olarak Google üzerinde organik aramalarda çıkan internet sitelerinden herhangi birisini ziyaret edip arama gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

bursa hurdacı pazarı

Bursa Hurdacı Fiyatları Son Yıllarda Neden Çok Arttı? Fiyatlar Şişirme mi?

Bursa hurdacı fiyatları özellikle 2020 sonrasında Dünya genelinde insan nüfusunun ciddi rakamlarda artması endüstriyel üretim tesislerinin ham madde ihtiyaçlarının karşılanmamasından dolayı önemli ölçekte artmıştır. Fiyatlar şişirme olmayıp gerçek rakamlar olmakla birlikte, 2023 senesi içerisinde daha ciddi oranda artışların hurda fiyatlarına yansıtılacağı da söylenmektedir.

bursa hurdacı fiyatları

Bursa Hurda Pazarı Nerede Yol Tarifi?

Bursa hurda pazarı nerede? Sorusu yukarıda belirttiğimiz gibi tamamen merak uyandıran araştırmalar neticesinde bir arama terimi haline gelmiştir. Hurdacılık ve Geri Dönüşüm süreçlerinde bir Pazar söz konusu değildir.

bursa hurda pazarı nerede

Bursa Hurda Bakır Maden Fiyatları Neden Çok Yükseldi?

Bursa hurda bakır fiyatları madene olan değerin artması, geri dönüşüme olan değerin artması, endüstriyel üretim tesislerinin ham madde ihtiyacı gibi genel eksikliklerden dolayı aşırı derecede yükselmiştir. Bildiğiniz üzere bakır ve kablo hurdalar maden grubu içerisinde değerlendirilmektedir. Maden grubunda yer alan malzemelerin iletkenliği yüksek olduğundan dolayı enerji sektörünün olmazsa olmaz malzemeleri arasındadır. Dünya genelinde enerji sektörünün büyümesi kablo ve bakır gibi hurda malzemelere olan talebi daha da üst seviyelere çıkarmış durumdadır.

Bursa hurda maden fiyatları ile ilgili olarak yukarıda değinmiş olduğumuz gibi enerji sektörü Dünya genelinde büyümekte ham madde ihtiyacı da bu doğrultuda artış göstermektedir.

bursa hurda bakır fiyatları

Bursa Büyükorhan’da Kurumsal Hurdacı Firması Bulunuyor mu?

Büyükorhan hurdacı firmalarıyla ilgili olarak yapılan araştırmalara bakıldığında ilçede yüzlerce hurdacının hizmet sağladığı, bunlardan büyük oranının ilçede ufak işlerle uğraşıp mahalle arasında çalışmalar sürdürdüğü gözlemlenmektedir. Kurumsal hurdacı denildiği zaman uçtan uca tüm sürece hâkim, araç parkuru geniş, yüksek tonajlı hurdalarda ödemeyi nakit sağlayabilen firmaları araştırmanız gerekmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak belirttiğimiz tüm niteliklere uygun firmayız.

bursa büyükorhan hurdacı

Bursa Gemlik Genelinde Hurdacılık Neden Büyük Önem Taşıyor?

Gemlik hurdacı sektörünü önemli kılan en büyük etkenler arasında ilçenin sanayi bölgesi olması yatmaktadır. Gemlik Bursa genelinde sanayinin yoğun olduğu ilçelerden birisidir. Gemlik genelinde bakır alan hurdacı, demir alan hurdacı, sarı alan hurdacı, paslanmaz ve alüminyum alan hurdacı, kablo, soyma bakır alan hurdacı firması olarak senelerdir yüklü tonajda maden metal hurdası alımlarımızı Dönüşümsan Hurda olarak sürdürmekteyiz.

bursa gemlik hurdacı firması

Bursa Gürsu Hurdacı Firması Olarak Ne Tür Hurdaların Alımını Sağlıyorsunuz?

Gürsu hurdacı firmaları arasında aklınıza gelebilecek her nevi hurda malzemeyi satın alıyoruz. Yüksek tonajlı malzeme olmadığında hizmet sunmuyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak Türkiye genelinde yüksek tonajlı hurda malzemelerde hizmet sunuyor, büyük çaplı işler yürütüyoruz. Ne tür hurdalar aldığımızla ilgili olaraksa maden hurdası çeşitleri, metal hurdası çeşitleri, karton ve kâğıt hurda çeşitleri, naylon, plastik, PVC, akü hurdası çeşitleri gibi aklınıza gelebilecek birçok hurda çeşidini satın alıyoruz.

bursa gürsu hurdacı firması

Bursa Harmancık Hurdacılarından Hangisini Tercih Etmeliyim?

Harmancık hurdacı sektörü son yıllarda hurda fiyatlarının ciddi rakamlara erişmesinden kaynaklı olarak oldukça kalabalık bir duruma gelmiştir. Dünya genelinde geri dönüşüme olan önemin artmasıyla birlikte birçok kişi bu sektörü meslek olarak sürdürme kararı almıştır. Dönüşümsan Hurda olarak naçizane tavsiyemiz büyük tonajlı hurdalarınızda sektörel deneyimi en az 10 yılın üzerinde olan kurumsal hurdacı firmalarıyla çalışmanızdan yanadır.

bursa harmancık hurdacı firması

Bursa İnegöl Genelinde Geri Dönüşüm ve Hurdacılık Firması Hangisidir?

İnegöl hurdacı sektöründe güvenilen, saygı duyulan, senelerdir ilçeye hizmet sağlayan belirli firmalar bulunmaktadır. Burada isim belirtmek doğru olmayacaktır. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, Dönüşümsan Hurda Bursa geri dönüşüm sektöründe ilçelerden en yoğun hurdaları satın alan firmalardan birisidir. Firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

bursa inegöl hurdacı firması

Bursa Nilüfer Hurdacı Sektörü Neden Bu Kadar Büyüdü?

Nilüfer hurdacı sektörü dünya genelinde ham madde ihtiyacından dolayı geri dönüşüme olan önemin artması, endüstriyel üretim tesislerinde ham madde problemlerinin giderilmesi amacıyla nasibini alan önemli bölgelerden biridir. İnsan nüfusu dünya genelinde oldukça büyük oranlarda artışa geçmiş durumdadır. Günümüzde de bu artışa ürün yetiştirmek adına üretim tesislerinin ham maddeye ihtiyacı vardır. En büyük ham madde tedariki ise hurda malzemelerin geri dönüşüme yeniden kazanımı ile gerçekleştirilmektedir.

bursa nilüfer hurdacı firması

Bursa Orhangazi Hurdacı Firmalarından Hangileri Eski Firmalar?

Orhangazi hurdacı firmaları arasında en eski firma Dönüşümsan Hurda’dır. Firmamız ilçeden 10 yılın üzerinde süreçtir hurda malzeme satın almaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Orhangazi genelinde tüm geri dönüşüm ve hurdacılık süreçlerinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

bursa orhangazi hurdacı firması

bursa hurdacı fiyatları 2023

Yüksek Tonajlı Hurdalarınızı Özel Fiyatlardan Bize Satın