İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

dilovası hurdacı firması

[lwptoc]

Dilovası Hurdacı Firması Olarak Hizmetinize Hazırız

Dilovası hurdacı firması olarak geri dönüşüm sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamızın en büyük hedefi müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmaktan yanadır. Firmamız Dilovası genelinden adresinizi ziyaret edip hurdalarınızı kapınızdan nakit ödemeyle satın almakta, her çeşit atık malzemeyi geri dönüşüme kazandırmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak hurdacılık piyasasında yer alan gelişmeleri anlık olarak takip etmekte, değişimlere hızlı bir şekilde ayak uydurmaktayız. Firmamız Kocaeli genelinde en büyük hurdacı firması olmakla birlikte, sektörde de Türkiye genelinde en büyük ilk üç firma arasında yer almaktadır.

dilovası hurdacı

Dilovası hurdacı sektöründe her çeşit maden ve metal hurdayı yüksek tonajlarda satın almakta, aldığımız bu hurdaları geri dönüşüme ham madde olarak kazandırmaktayız. Firmamız Dilovası genelinde yer alan tüm mahallelerden yüksek tonajlı demir hurda, bakır hurdası, sarı hurda, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, akü hurdası, 2.el makine alım satımı, karton hurdası, naylon hurdası, zamak hurdası alımı yapmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Dilovası genelinde bulunan tüm fabrikalardan, sanayi sitelerinden, şantiyelerden, alışveriş merkezlerinden, ilçede yer alan tüm esnaflardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından yüksek tonajlı hurda alımı sağlamaktayız.

dilovası hurdacıları

Dilovası hurdacıları olarak ilçede yer alan tüm fabrikalardan hurda alım hizmetimiz bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak hem ilçede hem de Kocaeli genelinde geri dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe ki anlayışı oldukça farklı noktalara taşıdık. Firmamız her zaman tüm işlerini dürüstlük, profesyonellik, adil yaklaşım inancıyla sürdürmektedir. Firma olarak maden ve metal hurda alımının dışında hurda karşılığı bina yıkım işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri gibi farklı görevleri de profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Siz de sadık müşterilerimiz arasında yerinizi almak istiyorsanız hemen firmamızı arayıp güncel fiyatlar üzerinden teklif alabilirsiniz.

dilovasındaki hurdacılar

Dilovası’nda ki hurdacılar arasında LME Londra Metal Borsası anlık fiyatlarını müşterilerine sunan tek firmayız diyebiliriz. Firmamız oldukça kalabalık bir ekiple Kocaeli başta olmak üzere yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda Türkiye genelinde hizmetlerini yürütmektedir. Firmamızdan talep edilmesi durumunda ise şantiyelere, fabrikalara, sanayi sitelerine büyük konteyner bırakma hizmeti de mevcuttur. Siz de geri dönüşüm sektöründe kurumsal bir firma ile uzun seneler çalışmayı kafanıza koyduysanız hemen Dönüşümsan Hurda’dan teklif almalısınız.

dilovası en yakın hurdacı

Dilovası Geneli Konumunuza En Yakın Hurdacıyız

Dilovası en yakın hurdacı firması olarak firmamızı günün 7/24 saati konumunuzdan hemen arayabilirsiniz. İlçede bulunan sektöre hizmet sağlayan geri dönüşüm firmaları arasında müşteri kitlesine en kapsamlı avantajları sunan firmayız. Müşteri portföyümüz sunduğumuz avantajlardan oldukça pozitif dönüşler sağlamaktadır. Dilovası genelinde en yoğun müşteri hacmine sahip bulunan firmamız, sektörde ne denli kaliteli bir firma olduğumuzu da gözler önüne sermektedir. Müşterilerimize bugüne kadar hiçbir problem yaşatmayan firmamız, müşterilerinin bütçelerini, zamanını düşünerek süreçlere en kısa sürede yanıt vermektedir.

en yakın hurdacı dilovası

En yakın hurdacı Dilovası genelinde yer alan insanlar tarafından genellikle Google arama motoru üzerinden sorgulanmakta, Google üzerinden bulunmaktadır. Firmamız hem Google üzerinde hem de tüm sosyal medya kanallarında (instagram, facebook, twitter, Linkedn, Pinterest, Youtube) oldukça bilinir olduğundan dolayı Dönüşümsan Hurda olarak bir marka durumuna Google üzerinde bir arama terimi haline gelmiştir. Dilovası genelinde yer alan mahalleleri aşağıdan inceleyebilir, siz de aşağıda yer alan tabloda bulunan mahallelerden dilediğiniz zaman yüksek tonajlı hurdalarınızla ilgili hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Dilovası Genelinde Hurda Alımı Sağladığımız Mahalleler

CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACIÇERKEŞLİ MAHALLESİ HURDACI
DEMİRCİLER MAHALLESİ HURDACIDİLİSKELESİ MAHALLESİ HURDACI
FATİH MAHALLESİ HURDACIKAYAPINAR MAHALLESİ HURDACI
KÖSELER MAHALLESİ HURDACIMİMAR SİNAN MAHALLESİ HURDACI
ORHANGAZİ MAHALLESİ HURDACITAVŞANCIL MAHALLESİ HURDACI
TEPECİK MAHALLESİ HURDACITURGUT ÖZAL MAHALLESİ HURDACI
Dilovası Genelinde Hurda Alımı Sağladığımız Mahallelerden Sizde Hemen Firmamızı Arayıp Hurdalarınızı Firmamıza En Güncel Fiyatlardan Satabilirsiniz.

hurdacı dilovası firması

Hurdacı Olarak Dilovası Genelinde En Güvenilir Firmayız

Hurdacı Dilovası firması olarak ilçeye 18 senedir geri dönüşüm hizmetleri sağlamaktayız. İlçede yer alan birçok fabrika uzun senelerdir sadık müşterilerimiz arasındadır. Aylık Dilovası genelinde çalıştığımız sabit yerlerden en az 150 ton hurda malzeme almakta, bu malzemeleri endüstriyel üretim tesislerine teslim ederek tekrardan geri dönüşüme kazandırılması için var gücümüzle hizmet sağlamaktayız. Siz de hem doğaya, hem canlılara, hem de ülke ekonomisine ve kendi ekonominize katkılar sağlamak istiyor, nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız hemen firmamızı arayıp elinizde bulunan atık malzemelerinizi firmamıza satıp başlangıcınızı yapabilirsiniz.

dilovası hurda alım satımı

Dilovası Hurda Alımı Satımı Süreçlerinizde Özel Fiyat Sunuyoruz

Dilovası hurda alımı satımı ile ilgili olarak firmamız dünya genelinde evrensel olan LME Londra Metal Borsası fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır. Firmamız yüksek tonajlı hurdalara ek olarak bir fiyat bindirmesi yaparak piyasanın üzerinde rakamlara çıkmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak aylık 900 ton hurdayı geri dönüşüme kazandırmanın firmamıza vermiş olduğu gururu yaşıyoruz. Müşterilerimizden öncelikli isteğimiz elinizde yer alan hurdaların resimlerini, videolarını, tahmini ağırlığını, cinsini, konumunuzu internet sitemiz üzerinde bulunan WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bize iletmenizdir. Belirtmiş olduğumuz özellikleri tarafımıza bildirmeniz durumunda firmamızın kadrosunda yer alan satınalma uzmanlarımız sizi en kısa sürede arayıp hurdalarınızın o anki değerini size belirteceklerdir. Aşağıda yer alan tablo üzerinden aldığımız hurda çeşitlerinin genelini inceleyebilirsiniz.

Hurda demir alımıDKP hurda demir alımıBonus hurda demir alımı
Ekstra hurda demir alımı1.Sınıf hurda demir alımı2.Sınıf hurda demir alımı
3.Sınıf hurda demir alımıDemir talaşı hurdası alımıToplam hurda alımı
Teneke hurdası alımıPik demir talaşı hurdasıİnşaat yıkım hurdası alımı
İnşaat demir çubuk hurdasıTufal hurdası alımıHurda bakır alımı
Soyma bakır hurdası alımıKırkambar bakır hurdası%98 külçe bakır hurdası
TTR kırma bakır hurdasıAlüminyum hurdası alımıHurda alüminyum tel alımı
Hurda alüminyum araiş alımıHurda alüminyum jant alımıAlüminyum ofset hurdası
Alüminyum boyasız profilAlüminyum tas tabak hurdaAlüminyum piston hurdası
Sert alüminyum hurdasıAlüminyum talaş hurdasıAlüminyum bakırlı petek
Hurda kâğıt alımı1.Sınıf beyaz hurda kâğıtHurda karton kâğıt hurdası
Hurda okul kitabı alımıİmhalık dosya hurdası alımıHurda A4 fotokopi kâğıdı
Hurda peçete kâğıdı alımıHurda karton bardak alımıHurda kullanılmış gazete
Hurda sarı alımıSarı hurda araiş ms-70 alımıSarı hurda araiş ms-64 alımı
Hurda sarı çubuk alımıSarı ms-58 çubuk talaşı alımıSarı vana musluk hurdası
Hurda sarı su saati hurdasıSarı radyatör hurdası alımıHurda krom alımı
Hurda paslanmaz 304 kromHurda paslanmaz 316 kromHurda paslanmaz 310 krom
Hurda paslanmaz 430 kromHurda paslanmaz 201 kromHurda paslanmaz 202 krom
Hurda kablo alımıHurda karışık kablo alımıHurda antigron alımı
Hurda tesisat kablosu alımıHurda yeraltı enerji kablosuTTR hurda kablo alımı
Şantiye hurdası alımıFabrika hurdası alımıHurda karşılığı bina yıkımı

dilovası hurda alan firmalar

Dilovası hurda alan firmalar arasında kablo hurdalarınız, bakır hurdalarınız, sarı hurdalarınız için oldukça güzel rakamlar sunmaktayız. Dönüşümsan Hurda olarak Dilovası hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Dilovası 2008 senesine kadar Gebze ilçesine bağlı bir mahalle durumundaydı. Yaklaşık olarak yüzölçümü ise 2000 hektarlık bir alanı kapsamaktadır. İlçenin ilk kaymakamı ise Hasan GÖÇ olarak bilinmektedir. Dilovasının İstanbul’a uzaklığı ise 70km olarak hesaplanmıştır. Bu hesaplamada Avrupa yakası hedef alınmıştır. Siz de Dilovası genelinde yaşıyor, halen firmamızı tanımıyorsanız mutlaka bir kahve içmeye bekliyoruz. Firmamızı ilçede yer alan esnafların, fabrikaların birçoğu tanımakta, firmamızla uzun senelerdir ticari anlaşmaları bulunan fabrikalar yer almaktadır. Siz de bu fabrikalar arasında yer alıp sektörde güvenilir bir firmadan hizmet almak için hemen arayın adresinizi ziyaret edelim.

dilovası hurda alan yerler

Dilovası hurda alan yerler içerisinde geri dönüşüme farklı bir bakış açısı getiren firmamız yüksek tonajlı hurdalar için ilçeyi ziyaret etmekte, yıkım söküm işleri, maden ve metal hurda alım hizmetleriyle ilgili olarak ilçede uzun senelerdir hizmet sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için hemen firmamızı arayabilir, firmamızdan referanslarını da talep edebilirsiniz. Birçok firma ile gizlilik sözleşmemiz olmasından dolayı internet sitemiz üzerinde referanslarımızı kısmi olarak belirtmekteyiz.

dilovası güncel hurda fiyatları

Dilovası Hurda Fiyatları İçin Bizi Arayın

Dilovası hurda fiyatları olarak Google üzerinde oldukça yoğun aramalar olduğunu analizci ekimiz tarafımıza her zaman bildirmektedir. Google üzerinde sorgulamalarda genellikle reklam verenler gözükmekte olup, bunların birçoğu firma bile değildirler. Firma olarak şunu belirtmek isteriz ki, Dilovası geneline özel bir fiyatlandırma yoktur. Fiyatlar evrenseldir ve LME Londra Metal Borsası tarafından değişimlere karar verilmektedir. Hurda fiyatlarına etki eden en büyük nedenlerden birisi ise elinizde yer alan hurdanın cinsi, ağırlığı, konumunuz, işçilik maliyeti, yakıt maliyeti gibi süreçler fiyatlara doğrudan eklenmektedir.

dilovası hurda fiyatları 2023