İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA
Hurdacı | İstanbul Hurdacı | En Yakın Hurdacı
Esenyurt/İSTANBUL
Pazartesi-Pazar: 08:00 - 23:00

istanbul hurdacı firması

[lwptoc]

İstanbul Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

İstanbul hurdacı sektöründe yaklaşık 18 senedir profesyonel olarak hizmetlerini sürdüren Dönüşümsan Hurda İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere geri dönüşüm ve Hurdacılık hizmeti sağlamakta olan sektörde liderliğiyle bilinen, sektörde iş yapmak için gerekli tüm donanımlara sahip kurumsal bir firmadır. Hurdacı ihtiyaçlarınızla ilgili tüm süreçlerde çekinmeden firmamızı dilediğiniz zaman hemen arayabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda Türkiye genelinde olduğu gibi İstanbul’da da tüm müşterilerine 2022-2023 güncel hurda fiyatları üzerinden rakamlar sunmaktadır.

Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul genelinde her zaman sürümden kazanmayı tercih ettik. Firmamız çok büyük hurda ihaleleri almakla birlikte, İstanbul genelinde hurda karşılığı bina yıkım hizmetleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri gibi birçok işi de bir arada yürütecek potansiyele sahiptir. Sektörün en büyük firması olarak siz de firmamızdan tüm geri dönüşüm süreçlerinizle ilgili hemen teklif alabilirsiniz. İstanbul hurdacıları arasında araç filosu genişliği gözlemlendiği zaman en büyük sayıya biz sahibiz. Firmamızın kendi kadrosunda alanında nitelikli yaklaşık 40 kişilik çalışanı bulunmaktadır. İstanbul hurdacılık sektörünün en başarılı firması olarak aşağıda yer alan tablodan ne tür hurdaları aldığımızı inceleyebilirsiniz. İstanbul'un tarihi geçmişi hakkında ise bağlantıyı tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz. (Bknz.)

Hurda demir alımıDKP hurda demir alımıBonus hurda demir alımı
Ekstra hurda demir alımı1.Sınıf hurda demir alımı2.Sınıf hurda demir alımı
3.Sınıf hurda demir alımıDemir talaşı hurdası alımıToplam hurda alımı
Teneke hurdası alımıPik demir talaşı hurdasıİnşaat yıkım hurdası alımı
İnşaat demir çubuk hurdasıTufal hurdası alımıHurda bakır alımı
Soyma bakır hurdası alımıKırkambar bakır hurdası%98 külçe bakır hurdası
TTR kırma bakır hurdasıAlüminyum hurdası alımıHurda alüminyum tel alımı
Hurda alüminyum araiş alımıHurda alüminyum jant alımıAlüminyum ofset hurdası
Alüminyum boyasız profilAlüminyum tas tabak hurdaAlüminyum piston hurdası
Sert alüminyum hurdasıAlüminyum talaş hurdasıAlüminyum bakırlı petek
Hurda kâğıt alımı1.Sınıf beyaz hurda kâğıtHurda karton kâğıt hurdası
Hurda okul kitabı alımıİmhalık dosya hurdası alımıHurda A4 fotokopi kâğıdı
Hurda peçete kâğıdı alımıHurda karton bardak alımıHurda kullanılmış gazete
Hurda sarı alımıSarı hurda araiş ms-70 alımıSarı hurda araiş ms-64 alımı
Hurda sarı çubuk alımıSarı ms-58 çubuk talaşı alımıSarı vana musluk hurdası
Hurda sarı su saati hurdasıSarı radyatör hurdası alımıHurda krom alımı
Hurda paslanmaz 304 kromHurda paslanmaz 316 kromHurda paslanmaz 310 krom
Hurda paslanmaz 430 kromHurda paslanmaz 201 kromHurda paslanmaz 202 krom
Hurda kablo alımıHurda karışık kablo alımıHurda antigron alımı
Hurda tesisat kablosu alımıHurda yeraltı enerji kablosuTTR hurda kablo alımı
Şantiye hurdası alımıFabrika hurdası alımıHurda karşılığı bina yıkımı

İstanbul hurdacı firması olarak her nevi hurda bakır, hurda kablo, hurda demir, hurda sarı, hurda çinko, hurda paslanmaz, hurda alüminyum, hurda krom, hurda naylon, hurda plastik, hurda teneke, hurda akü, 2.el malzeme alım satımı gibi süreçleri yürütmekteyiz. Siz de hemen Dönüşümsan Hurda farklı ile hurdalarınızı güncel rakamlar üzerinden değerlendirebilirsiniz.

İstanbul’da ki hurdacılar içerisinde Google arama motoru üzerinde ilk sayfa sonuçlarında organik aramalarda firmamızı direkt olarak görebilirsiniz. Firma olarak Google Adwords üzerinde reklam vermeye gereksinim duymuyoruz. Firmamız internet sitesi oldukça yoğun tıklanma ve etkileşim oranlarına sahip olduğundan dolayı hemen hemen birçok geri dönüşüm ve hurdacılık sektörü kelimesinde Google ilk sayfasında yer almaktadır. Müşterilerimiz bize İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinden ulaşabilmektedirler.

istanbul hurdacılar sitesi nerede yol tarifi

İstanbul hurdacısı olarak tüm süreçlerimiz nakit ödeme üzerinden yürümektedir. Firmamız İstanbul genelinde yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden ve Kamu kurumlarından, işletme sahibi tüm esnaflardan yüksek tonajlarda her çeşit hurdayı aynı gün nakit ödeme garantisiyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Ayrıca istanbul’da yer alan tüm alışveriş merkezlerinin karton, naylon, plastik, PVC, maden ve metal hurda çeşitleri, söküm, yıkım işleri de firmamız tarafından profesyonel olarak sağlanmaktadır. Hemen firmamızdan teklif alıp size özel ayrıcalıklarımızdan anında faydalanabilirsiniz.

istanbul hurda alım satımı

İstanbul Hurda Alımı Süreçlerimiz İçin Hemen Bizi Arayın

İstanbul hurda alımı faaliyetlerimizde en yoğun süreçlerimizin geçtiği şehrimizdir. Bildiğiniz üzere İstanbul Türkiye genelinde yer alan tüm illerden nüfus yoğunluğu bakımından çok çok fazla sayıya sahiptir. Sektörde dünden bugüne geçirmiş olduğumuz tüm süreçlerimizde en yoğun tonajlarda hurda alımını İstanbul genelinde yer alan ilçelerden sağladık. Şuan itibari ile İstanbul genelinde sabit olarak hurdasını aldığımız 10 tane fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalar yaklaşık olarak 200 kişilik çalışan sayısına sahip olmakla birlikte, oldukça yoğun hurda çıkmaktadır. Siz de sabit müşterilerimiz arasında yer almak isterseniz hemen firmamızdan teklif alabilirsiniz.

İstanbul hurda alım satım süreçlerimizle ilgili olarak ihaleyle hurda alımlarımız devam etmektedir. Firmamız İstanbul Avrupa yakasında yer alan Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu ilçeleri genelinden hurda alımı sağlamaktadır. Ayrıca Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi ilçelerinden de hurda alımı sağlıyoruz.

Dönüşümsan Hurda’yı Avrupa yakasında yer alan Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinden de geri dönüşüm ve Hurdacılık süreçleriniz için hemen arayabilirsiniz.

İstanbul hurda alan firmalar olarak Anadolu yakasında yer alan ilçelerin genelinden de hurda alımı yapmaktayız. Anadolu yakasında bulunan Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerine de geri dönüşüm ve Hurdacılık hizmetimiz bulunmaktadır.

istanbul hurda alan yerler

İstanbul Hurda Alan Yerler Olarak Alımını Sağladığımız Hurdalar

İstanbul hurda alan yerler olarak her nevi maden ve metal hurda grubunu yerinden değerinde nakit ödemeyle anında alıyor geri dönüşüme kazandırıyoruz. Firmamız Dönüşümsan Hurda demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurdası, akü hurdası, kablo hurdası gibi birçok atık çeşidini yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

hurda karşılığı bina yıkımı istanbul

İstanbul hurda Alan Fabrikalar Olarak Alımını Sağladığımız Hurda Çeşitleri

İstanbul hurda alan fabrikalar olarak aşağıda yer alan tüm iş süreçleriyle ilgili firmamıza internet sitemizde bulunan iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda alımları sağlayan firmamız düşük tonajlı hurda alımları yapmamaktadır.

istanbul hurda karşılığı fabrika yıkımcısı

İstanbul Genelinde Hurda Karşılığı Bina Yıkım ve Söküm İşleri

İstanbul’un en büyük hurdacılık ve Geri dönüşüm firması olarak tüm ilçelerde hurda karşılığı yıkım işleri yürütmekteyiz. Bildiğiniz üzere İstanbul Türkiye’nin genel nüfusu göz önüne getirildiğinde ortalama olarak en fazla nüfusu barındıran şehrimizdir. Bunun en büyük nedeniyse şehrimizde endüstriyel üretim alanlarının, fabrikaların, sanayi sitelerinin, şantiye alanlarının, müteahhitlik firmalarının aklınıza gelebilecek birçok şirketin yoğun oranda olmasındandır.

Hurda karşılığında bina yıkımı ile ilgili olarak siz de tüm İstanbul ilçelerinden firmamızla hemen iletişim kurarak teklif alabilir, firmamızdan ücretsiz keşif için adresinize alanında senelerin bilgi birikimi ve deneyimi bulunan ekibimizi davet edebilirsiniz. İstanbul genelinde yaptığımı tüm yıkım işlemlerinde önceliğimiz can güvenliğidir. Firmamız hem çalışacak ekibin, hem de çevrede yer alan insanların can güvenliğini düşünerek gerekli tüm tedbirleri alıp yıkım süreçlerine ondan sonrasında başlamaktadır.

İstanbul bina ve fabrika sökümü işlerinizle ilgili de firmamızdan hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak maden ve metal hurdaların dışında her yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm işleri profesyonel olarak sürdürecek güce ve donanıma sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Firmamızın yıkım süreçleriyle ilgili olarak gerekli tüm izinleri bulunmakla birlikte, büyük şantiye alanlarına konteyner gönderim hizmeti, konteyner bırakma hizmeti de bulunmaktadır.

istanbul ikinci el malzeme alımı satımı

İstanbul Geneli İkinci El Malzeme Alım Satımı Hizmetleri

Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul’da yer alan tüm esnaflardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından, alışveriş merkezlerinden her çeşit ikinci el malzeme alım satımı süreçlerimiz bulunmaktadır. Geri dönüşüm sektöründe ise tüm fiyatlarımızı dünya genelinde kabul görmüş olan LME Londra Metal Borsası anlık kurları üzerinden sunmaktayız.

Firmamızı aramadan önce internet sitemiz üzerinde yer alan WhatsApp destek hattımız üzerinden elinizde bulunan 2.el malzeme ürünlerinizin görsellerini, videolarını, tahmini ağırlığını, konumunuzu bize bildirmeniz durumunda ekibimiz en kısa sürede size fiyat teklifini sunacak kabul etmeniz durumunda ise anında adresinizi ziyaret ederek 2.el malzemelerin alım işlemlerini sağlayacaktır.

istanbul bakır alan hurdacı

İstanbul Bakır Alan Hurdacı Olarak Hizmetinizdeyiz

İstanbul bakır alan hurdacı olarak tüm ilçelerden yüksek tonajlı bakır hurdalarınızı nakit ödemeyle aynı gün değerinde satın alıyoruz. Firmamız tüm endüstriyel üretim tesislerinden, fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, esnaflardan, lokanta ve alışveriş merkezlerinden bakır hurdalarınızı yüksek tonajlarda nakit ödemeyle almaktadır.

istanbul demir alan hurdacı

İstanbul Demir Alan Hurdacı Olarak Hizmetinizdeyiz

İstanbul demir alan hurdacı olarak tüm şantiye alanlarından, sanayi sitelerinden demir hurdalarınızı aynı gün nakit ödemeyle satın almaktayız. Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde yer alan tüm şehirlerden de yüksek tonajlı demir hurda alımı sağlamaktadır. Firmamızdan hurda demirlerinizle ilgili olarak hemen arayıp teklif alabilirsiniz.

istanbul sarı alan hurdacı

İstanbul Sarı Pirinç Alan Hurdacı Olarak Hizmetinizdeyiz

İstanbul sarı pirinç alan hurdacı şirketi olarak her nevi sarı hurda değerinde nakit ödemeyle satın alınmaktadır. Firmamız İstanbul genelinde yer alan fabrikaların, sanayi sitelerin birçoğuna büyük konteyner bırakmış olup İstanbul genelinde geri dönüşüm sektöründe geçmişten günümüze liderliğini sürdürmektedir. Sektörün en kurumsal en büyük firması olarak siz de hemen firmamızı arayıp sarı hurdalarınıza en iyi fiyat tekliflerini firmamızdan alabilirsiniz.

istanbul alüminyum alan hurdacı

İstanbul Alüminyum Alan Hurdacı Olarak Hizmetinizdeyiz

İstanbul alüminyum hurda alan hurdacı şirketi olarak tüm sanayi sitelerinden ve fabrikalardan yoğun tonajlarda alüminyum hurda alımı gerçekleştiren firmamızdan siz de hemen en güncel fiyat tekliflerini alabilirsiniz. İstanbul hurda alan fabrikalar olarak geri dönüşüme değer veriyor, ülkemizin kalkınması adına var gücümüzle çalışıyor İstanbul hurdacıları arasında sektörde sınır tanımıyoruz. Siz de sektörün öncüsü firmamızdan hemen Türkiye genelinden teklif alabilirsiniz.

istanbul hurdacılar sitesi

İstanbul Hurdacılar Sitesini mi arıyorsunuz?

İstanbul hurdacılar sitesi Google arama motoru üzerinde oldukça popüler bir arama terimi durumuna gelmiştir. Dönüşümsan Hurda olarak şunu belirtmek isteriz ki, İstanbul genelinde hurdacılar sitesi olarak bir yer bulunmamaktadır. Hurdacıların en yoğun olduğu yer ise Bayrampaşa, Avcılar, Esenyurt ilçeleridir. Firmamızın merkezi de İstanbul Avrupa yakasında yer alan Avcılar ilçesinde bulunmaktadır. Google üzerinde görmüş olduğunuz reklamlara itibar etmeyiniz. Dönüşümsan Hurda olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet, kaliteli işçilik, dürüst yaklaşımdır. Siz de İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinden hurdacılar sitesi İstanbul sorgusunu kafanızdan hemen çıkarıp rehberinize firmamızın telefon numarasını ekleyerek süreçlerimizden faydalanabilir, sadık müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

istanbul hurda fiyatları

İstanbul Genelinde Hurda Fiyatları Ne Durumda?

İstanbul hurda fiyatları 2022-2023 senesi aralığında çok büyük bir artış göstermiştir. Rakamlar son senelerde dünya genelinde geri dönüşüme ihtiyacın artmasıyla birlikte tavan yapmış durumdadır. İstanbul üretim tesislerinin, fabrikaların, şantiyelerin yoğun olduğu şehrimiz olmasından dolayı Türkiye genelinde en yoğun hurda İstanbul’dan çıkmaktadır. Siz de İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun firmamız bir telefon kadar uzağınızdadır. Hurda fiyatları İstanbul geneline bağlı olmayıp evrensel olduğu için dünyanın her bir ülkesinde aynıdır. Ülkeler arası döviz kurlarından dolayı değişimler görülmekte olup malzemenin cinsine, ağırlığına göre de fiyatlarda ekleme yâda azaltmalar olmaktadır.

istanbul hurda demir fiyatları

İstanbul Hurda Demir Fiyatları Günümüzde Ne Durumda

İstanbul hurda demir fiyatları dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de LME Londra Metal Borsası tarafından belirlenen fiyatlar üzerinden işlem görmektedir. Demir çeşitlerine göre fiyatlar değişmektedir. Bildiğiniz üzere demir hurda hemen hemen birçok alanda kullanılmaktadır. Firmamız İstanbul genelinde demir hurdası alımlarında piyasanın üzerinde fiyatlar sunmaktadır. Siz de elinizde bulunan hurda demirleri firmamıza satıp hem aile ekonominize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilir, geri dönüşüm süreçlerine desteğinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan tablodan hurda demir fiyatları İstanbul genelinde tahmini ne kadar fiyattan gidiyor hemen inceleyebilirsiniz.

Hurda Demir Fiyatları 2022 ( Dönüşümsan Hurda )

DKP Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir Fiyatları5,87 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir Fiyatları5,32 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatları4,52 ₺/Kg
Toplama Hurda Demir Fiyatları5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda Demir Fiyatları2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatları3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatları5,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatları6,00 ₺/Kg
Tufal Hurdası Fiyatları0,45 ₺/Kg
Türkiye Geneli En Güncel Hurda Demir Fiyatları 2022. Hemen Bilgi Alınız. (0532) 582 2937

istanbul hurda bakır fiyatları

İstanbul Hurda Bakır Fiyatları Günümüzde Ne Durumda

İstanbul hurda bakır fiyatları son senelerde oldukça büyük artışlar göstermiştir. LME tarafından belirlenen fiyatlara ek olarak Dönüşümsan Hurda yüksek tonajlı bakır hurdalarınız için özel teklifler sunmaktadır. Firmamız her zaman uzun süreli ticari ilişkiler kurma çabasındadır. Siz de firmamızın siz değerli müşterilerine özel ayrıcalıklarından hemen faydalanmak istiyorsanız anında teklif alıp hurda bakırlarınızı firmamız aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Hurda bakır fiyatları İstanbul genelinde günümüzde en son hangi fiyatlara geldi? Hemen aşağıda yer alan tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları 2022 ( Dönüşümsan Hurda )

Soyma Bakır Hurdası Fiyatları145,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası Fiyatları145,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası Fiyatları123,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır Hurdası Fiyatları130,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası Fiyatları138,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatları110,00 ₺/Kg
Türkiye Geneli En Güncel Hurda Bakır Fiyatları 2022. Hemen Bilgi Alınız. (0532) 582 2937

İstanbul’da Hurdacılar Ne Kadar Para Kazanıyor?

İstanbul’da hurdacıların ne kadar para kazandığı Google üzerinde son günlerde oldukça sık aranan anahtar kelimeler arasında yerini almıştır. İstanbul’da hurdacıların ne kadar kazandığından ziyade İstanbul hurdacılık süreçlerinin neden Türkiye’de bulunan diğer illere oranla çok yüksek olduğu konuşulmalıdır.

İstanbul Asya ile Avrupa kıtasını bağlayan Türkiye genelinde en metropol şehrimizdir. İstanbul genelinde devasa büyüklükte binlerce kişinin çalıştığı fabrikalar bulunmakla birlikte bu fabrikaların birçoğu uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul genelinde yüksek tonajlı hurda alım satım süreçleri yürüten firmalar aylık altı haneli rakamları görebilmektedir diyebiliriz.

İstanbul genelinde hurdacılık göründüğü kadar kolay bir meslek değildir. İstanbul hurdacıları arasında ihracat süreçleri gerçekleştiren firmaları toplayacak olursak sayısı on parmağı geçmeyecek durumdadır. Bundan dolayı sektöre yeni girenlerden ziyade sektörde uzun senelerdir yer edinmiş firmaların geliri de yenilere oranla ciddi fark göstermektedir.

istanbul hurdacısı

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacıları Sayı Olarak Neden Fazladır?

İstanbul Avrupa yakasında birçok hurdacı bulunmaktadır. Bunlar Avcılar, Esenyurt, Hadımköy genelinde yaygın olarak ayrıştırma tesislerini kurmuş durumdadır. Hurdacıların Avrupa yakasında sayı olarak fazla olmasının en büyük nedeni ise Avrupa yakasında binlerce fabrikanın bulunmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca hurdacılar sadece hurda alımı ile kalmayıp aynı zamanda kentsel dönüşümün yaygın olduğu yerlerde de hurda karşılığı yıkım süreçleri gerçekleştirmektedir.

istanbul hurdacısı avrupa yakası

İstanbul Anadolu Yakasında Hurdacılar Ne Tür Alımlar Sağlamaktadır?

İstanbul genelinde olduğu gibi Anadolu yakasında da hurdacılar her çeşit maden ve metal hurdayı satın almaktadır. Hurdacıların en yoğun alım sağladığı hurda çeşitleri arasında ise demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı pirinç hurda, çinko hurdası, kurşun hurdası, akü hurdası, karton, plastik hurda alımları yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir.

İstanbul Anadolu yakası hurdacılarının en uğrak noktalarında ise Tuzla, Kadıköy, Ümraniye, Şile, Pendik, Maltepe bulunmaktadır. Bu ilçeleri belirtmemizde yer alan en büyük nedense ilçelerin tamamının fabrika ve sanayi sitesi bölgesi olmasından kaynaklanmaktadır.

istanbul hurdacıları anadolu yakası

istanbul güncel hurda fiyatları 2022 2023

Yüksek Tonajlı Hurdalarınızı Özel Fiyatlardan Bize Satın