İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA
Hurdacı | İstanbul Hurdacı | En Yakın Hurdacı
Esenyurt/İSTANBUL
Pazartesi-Pazar: 08:00 - 23:00

kocaeli hurdacılar

[lwptoc]

Kocaeli Hurdacısı Olarak 7/24 hizmetinizdeyiz

Kocaeli hurdacı sektöründe 18 senelik bir geçmişi bulunan firmamız senelerdir yüksek tonajlı hurdaları ilden satın alıp geri dönüşüme kazandırmak için hizmet yürütmektedir. Siz de Geri Dönüşüm ve Hurdacılıkla ilgili tüm süreçlerinizde Dönüşümsan Hurdanın profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız Kocaeli genelinde yer alan tüm şantiye alanlarından, fabrikalardan, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından her çeşit maden ve metal hurda grubunda yer alan atığı en yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırma çabası içerisindedir. Siz de elinizde yer alan hurda malzemelerin resimlerini, videolarını, tahmini KG değerlerini, çeşidini bize WhatsApp üzerinden iletirseniz ekip arkadaşlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaklardır.

kocaeli hurdacı firması

Kocaeli hurdacı firması olarak şehirde sağladığımız hizmetlerin hemen öncesinde hizmet sağladığımız bu güzide şehir hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Kocaeli, Türkiye genelinde yer alan bir il olmakla birlikte, Türkiye’nin en kalabalık 10 şehrinden birisidir. Ülkemizde yer alan sanayilerin, fabrikaların, endüstriyel üretim alanlarının %60’dan fazlası da Kocaeli genelinde yer almaktadır. SEGE-2011 sıralamasının vermiş olduğu sonuca bağlı olarak ülkemizde İstanbul, İzmir, Ankara sonrasında gelişimi gittikçe artan 4.büyük şehrimiz olarak da bilinmektedir. Kocaeli, bugün ki adını 1320 senesinde İzmit yöresini fethetmesiyle bilinen Akça Koca isimli zattan almıştır. Ayrıca ( Bknz.)

kocaeli hurda alım satımı

Kocaeli hurdacılar sitesi olarak Google ve Yandex üzerinde oldukça yoğun aranma hacim grafiği görülmektedir. İçeriğimizde belirtmiş olduğumuz üzere Kocaeli’nin devasa üretim tesislerine, fabrikalara, şantiyelere, sanayi sitelerine ev sahipliği yapmasından dolayı geri dönüşüm sektöründe yer alan firmalara da bir hayli ihtiyaç her geçen gün giderek artmaktadır. Siz de Kocaeli ve şehre bağlı herhangi bir semtten firmamızı hemen arayıp tüm teknik süreçlerinizde ilgili çalıma talep edebilir, ücretsiz keşif için firmamızı adresinize davet edebilirsiniz.

kocaeli hurdacılar derneği

Kocaeli hurdacılar derneği adı altında kuruluşlarında bu endüstri devi şehrimizde kuruluş çalışmalarının yürütüldüğünü son zamanlarda oldukça yoğun olarak duymaktayız. Dönüşümsan Hurda olarak geri dönüşüm ve hurdacılık sektörüyle ilgili tüm sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak katıldığımızı da bilmenizi istiyoruz. Kocaeli başta olmak üzere Türkiye genelinde yer alan en büyük şantiyelerden, sanayi sitelerinden, fabrikalardan, özel kurumlardan ve kamu kurumlarından yüksek tonajlarda hurda alımı sağlayan ilk 3 şirketten birisiyiz. Firmamızdan talep etmeniz durumunda şantiyelere, fabrikalara, sanayi sitelerine devasa konteyner bırakma hizmetimizin de olduğunu tarafınıza belirtmek istiyoruz.

kocaeli hurdacılar sitesi

Kocaeli hurdacı fiyatları sektörümüzde yer alan, son zamanlarda sektörümüzde hurda fiyatlarıyla ilgili büyük artışların gelmesi, dünya genelinde geri dönüşüme olan ilgi ve değerin artmasıyla sektöre giren kişi ya da kişilerden dolayı insanların kafasını kurcalamaya başlamıştır. Dönüşümsan Hurda olarak şunu belirtmek isteriz ki, hurdacılık sektöründe rakamları şahıslar değil, ülke değil Londra metal borsası belirlemektedir. Hurda fiyatları evrensel olup tüm ülkelerde aynıdır. Size aksini iddia eden olursa lütfen bu kişi yâda firmalara tenezzül etmeyiniz.

kocaeli hurdacılar

Kocaeli hurdacılar için bir merkez konumundadır. Geri dönüşüm sektöründe biz de dâhil olmak üzere sektörümüzde kurumsal süreçlerle bugünlere gelen, önceliği müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet, güven olan firmalar şehirden binlerce tonajda atık malzeme alımı yapmaktadır. Dönüşümsan Hurda her nevi hurda alımını sektörün en büyük hurdacı firması olarak yapmakta olup, ödemelerini ise aynı gün adresinizde nakit ödemeyle gerçekleştirmektedir.

kocaeli hurda alım satımı

Kocaeli hurda alım satım süreçlerimizle ilgili olarak hemen siz de firmamızla hem müşteri hizmetleri numaramız hem de WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşıp, sadık müşterilerimiz arasında ki yerinizi hemen alabilirsiniz. Firmamız her zaman için yüksek tonajlarda alım sağlayıp sürümden kazanmayı tercih etmektedir. Siz de geri dönüşüm sektöründe kurumsal bir firmayla çalışmanın ayrıcalığını yaşamak, uzun seneler boyunca sektörde güvenilir bir firmayla çalışmak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen Dönüşümsan Hurda’ya ulaşın. Aşağıda yer alan tablodan Kocaeli’ndeki hurdacılar olarak hangi ilçelere hizmet sağladığımızı hemen inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Hurdacılık Hizmeti Sağladığımız İlçeler

Başiskele Hurdacı FirmasıÇayırova Hurdacı Firması
Darıca Hurdacı FirmasıDerince Hurdacı Firması
Dilovası Hurdacı FirmasıGebze Hurdacı Firması
Gölcük Hurdacı Firmasıİzmit Hurdacı Firması
Kandıra Hurdacı FirmasıKaramürsel Hurdacı Firması
Kartepe Hurdacı FirmasıKörfez Hurdacı Firması
Kocaeli Hurdacılık Hizmeti Sağladığımız İlçeleri Yukarıda Yer Alan Tablomuzdan Hemen İnceleyebilirsiniz.

kocaeli en yakın hurdacı firması

Kocaeli Geneli Konumunuza En Yakın Hurdacı Firması

Kocaeli en yakın hurdacı firması olarak aynı gün adresinize ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Firmamızın merkezi İstanbul’da olup, İstanbul genelinde birçok ilçede depolama alanları bulunmaktadır. Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe en büyük araç filosuna sahip olan Dönüşümsan Hurda yaklaşık 40 kişilik kadrosuyla hurdacılık süreçlerini yürütmektedir. Firmamız her nevi demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, krom hurdası, şantiye hurdası alımını da yüksek tonajlarda gerçekleştirmektedir.

en yakın hurdacı kocaeli firması

En yakın hurdacı Kocaeli genelinde nasıl bulurum? Sorusu birçok müşterimizin kafasını kurcaladığı için Dönüşümsan Hurda olarak hem sosyal medya (Twitter, Facebook, Youtube, Pinterest, İnstagram) kanallarında hem de Google ve Yandex, Bing gibi arama motorlarından rahatça ulaşabileceğiniz internet sitemizden sizlere her mecrada hizmet verme gayretini kendimizde bir sorumluluk olarak gördük.

Ayrıca Türkiye genelinde en yakın hurdacıyı nasıl bulurum? Sorusu kafanızı kurcalıyor ise internet sitemizde sizler için hazırladığımız blog sayfamızda yer alan ( en yakın hurdacı ) adlı makalemizi inceleyip, kafanızı kurcalayan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerinin süreçlerini kolaylaştırmak için her zaman hizmetinize hazırdır.

hurdacı kocaeli firması

Hurdacı Olarak Kocaeli Genelinden Bizi Arayabilirsiniz

Hurdacı Kocaeli firması olarak şehrimize bağlı tüm ilçelere de hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere her sene milyonlarca ton atık doğaya atılarak birçok hastalığa neden olmakta, yaşam alanlarımız çöp yığınlarına dönmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak hurda demir alımı, hurda bakır alımı, hurda sarı alımı, hurda çinko alımı, hurda paslanmaz, hurda maden, hurda metal, hurda karşılığı bina yıkımı, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri, tüm büyük şantiyelerden yüksek tonajlı hurda alım süreçlerini de profesyonel olarak yürütüyoruz. Siz de hemen firmamızdan süreçlerinizle ilgili teklif alabilirsiniz.

hurdacılar sitesi kocaeli

Bildiğiniz üzere İstanbul ve Kocaeli birbirine komşu şehirler olduğundan dolayı rahatlıkla günlük ziyaretlerimizi birçok defa Kocaeli geneline sağlamaktayız. Firmamız haftanın yoğun bir bölümünü Kocaeli merkezde ve ilçelerinde geçirmektedir. İstanbul hurdacı süreçlerimizi de eş zamanlı olarak yürütmekteyiz. Eğer İstanbul’da üretim alanlarınızın herhangi bir tesisi yer alıyorsa tesis ve şubelerinizin geneline de hizmetlerimizi sağlamaktayız. Tüm süreçlerinizle ilgili olarak hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

kocaeli hurda alımı yapan firmalar

Kocaeli Geneli Hurda Alımı Süreçlerimizi İnceleyin

Kocaeli hurda alımı süreçlerimizin oldukça yoğun geçtiği şehirlerimizden birisidir. Şehirde hurdacı kelimesinin ilk ağızdan çıkmasıyla birlikte akla gelen firma da Dönüşümsan Hurda’dır. Firmamız her nevi hurda alımını yüksek tonajlarda yapmakta olup güncel rakamlar üzerinden satın almaktadır. Bizden teklif almadan hurdalarınızı başkasına satmayın. Dönüşümsan Hurda olarak temiz doğanın gelecek kuşaklara aktarılmasına, insanlar ve diğer tüm canlıların temiz bir atmosferde yaşayabilecekleri bir dünyanın kuşaktan kuşağa aktarılmasında, evrenin çöp yığınları içerisinde kalmamasına büyük önem veriyor, bunu katıldığımız tüm seminerlerde, toplantılarda, sosyal sorumluluk projelerinde üzerine basarak vurguluyoruz.

Hurda demir alımıDKP hurda demir alımıBonus hurda demir alımı
Ekstra hurda demir alımı1.Sınıf hurda demir alımı2.Sınıf hurda demir alımı
3.Sınıf hurda demir alımıDemir talaşı hurdası alımıToplam hurda alımı
Teneke hurdası alımıPik demir talaşı hurdasıİnşaat yıkım hurdası alımı
İnşaat demir çubuk hurdasıTufal hurdası alımıHurda bakır alımı
Soyma bakır hurdası alımıKırkambar bakır hurdası%98 külçe bakır hurdası
TTR kırma bakır hurdasıAlüminyum hurdası alımıHurda alüminyum tel alımı
Hurda alüminyum araiş alımıHurda alüminyum jant alımıAlüminyum ofset hurdası
Alüminyum boyasız profilAlüminyum tas tabak hurdaAlüminyum piston hurdası
Sert alüminyum hurdasıAlüminyum talaş hurdasıAlüminyum bakırlı petek
Hurda kâğıt alımı1.Sınıf beyaz hurda kâğıtHurda karton kâğıt hurdası
Hurda okul kitabı alımıİmhalık dosya hurdası alımıHurda A4 fotokopi kâğıdı
Hurda peçete kâğıdı alımıHurda karton bardak alımıHurda kullanılmış gazete
Hurda sarı alımıSarı hurda araiş ms-70 alımıSarı hurda araiş ms-64 alımı
Hurda sarı çubuk alımıSarı ms-58 çubuk talaşı alımıSarı vana musluk hurdası
Hurda sarı su saati hurdasıSarı radyatör hurdası alımıHurda krom alımı
Hurda paslanmaz 304 kromHurda paslanmaz 316 kromHurda paslanmaz 310 krom
Hurda paslanmaz 430 kromHurda paslanmaz 201 kromHurda paslanmaz 202 krom
Hurda kablo alımıHurda karışık kablo alımıHurda antigron alımı
Hurda tesisat kablosu alımıHurda yeraltı enerji kablosuTTR hurda kablo alımı
Şantiye hurdası alımıFabrika hurdası alımıHurda karşılığı bina yıkımı

Kocaeli hurda alan yerler (firmalar) arasında ilk kurumsallaşan firmalardan biriyiz diyebiliriz. Firmamız kullanım ömrünü tamamlamış olan, geri dönüşüme kazandırılma zamanı gelmiş olan tüm atıkları toplamakla zorunlu olup bu atıkları tekrardan doğaya kazandırmakla da yükümlüdür. Ülkemiz de bildiğiniz üzere son yıllarda geri dönüşüme olan önem arttı. Dönüşümsan Hurda olarak toplamış olduğumuz, yüksek tonajlarda satın almış olduğumuz hurdaları endüstriyel üretim alanlarında tekrardan ham madde haline gelmesine olanak sağlayıp, bu ham maddelerin ihraç edilmesine vesile olarak ülkemize döviz girişine de destek olmuş oluyoruz.

kocaeli şantiye hurdası alımı yapan hurdacılar

Kocaeli hurda ihaleleri ile ilgili olarak da bizleri günün 7/24 saati arayabilirsiniz. Türkiye genelinde en büyük ihalelerin çoğunu alan firmamız oldukça kurumsal firmalarla uzun senelerdir çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızın maddi gücü, araç filosu, çalışan sayısı her alanda kurumsallığını ön plana çıkarmaktadır.

kocaeli demir hurdası alan hurdacılar

kocaeli demir hurdası alan yerler firmalar

Kocaeli Demir Hurdası Alan Yerler (Firmalar)

Kocaeli demir hurdası alımı ile ilgili olarak firmamız en az 5 ton ve üzeri alımlarda şehrimize hizmet sağlamaktadır. Kocaeli genelinde bulunan tüm şantiyelerden ve sanayi sitelerinden demir hurdası alımı gerçekleştirmektedir. Kocaeli demir alan hurdacı olarak en az 5 ton ve üzeri hurda demirlerinizi güncel hurda fiyatları üzerinden aynı gün nakit alıyoruz. Hemen firmamızı arayıp talepte bulunabilirsiniz. Çok yüksek tonajlı hurdalarınız düzenli olarak çıkıyorsa da konteyner talebinde bulunabilirsiniz.

kocaeli bakır hurdası alan hurdacılar

kocaeli bakır hurdası alan yerler firmalar

Kocaeli Bakır ( Kablo ) Hurdası Alan Yerler (Firmalar)

Kocaeli bakır (kablo) hurdası alımı süreçlerimiz de oldukça yoğun olarak geçmektedir. Firmamız soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, kablo hurdası alımlarını Kocaeli genelinden en az 500KG ve üzerinde yapmaktadır. Daha yüksek tonajlarda hurdalarınız için özel fiyat uygulamaktayız. Kocaeli bakır alan hurdacı olarak hemen firmamızdan talepte bulunabilir, en kısa sürede hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli kablo alan hurdacı olarak da Google üzerinde yapılan sorgulamalarda firmamız yoğun olarak aranmaktadır. Tüm geri dönüşüm ve hurdacılık süreçlerinizde güvenle firmamızı seçebilirsiniz.

kocaeli alüminyum hurdası alan hurdacılar

kocaeli alüminyum hurdası alan yerler firmalar

Kocaeli Alüminyum Hurdası Alan Yerler ( Firmalar )

Kocaeli alüminyum hurdası alımı için de şehirde ve bağlı ilçelerde yer alan fabrikalardan oldukça yüksek tonajlarda alım yapmaktayız. Firmamız 1 ton ve üzeri tekliflerde Kocaeli ve ilçelerine hizmet sağlamaktadır. Sektörün en büyük hurdacısı olarak Türkiye genelinden de oldukça yoğun hurda alüminyum teklifleri gelmektedir. Siz de firmamızı arayıp yüksek tonajlı hurda alüminyumlarınızı yüksek fiyatlara değerlendirebilirsiniz.

kocaeli şantiye hurdası alan yerler firmalar

Kocaeli şantiye hurdası alımı süreçlerimiz ise 2021 sonlarına doğru oldukça yoğun bir şekilde artış göstermiş durumdadır. Firmamız her nevi şantiye hurdasını yüksek tonajlarda aynı gün satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Kocaeli genelinde bulunan şantiyelerin genelinden firmamızı arayıp güncel tekliflerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

kocaeli hurdacı telefon numarası

Kocaeli Hurdacı Telefon Numarası (0532-582-2937)

Kocaeli hurdacı numarası son zamanlarda yapılan araştırmalarda Google üzerinde oldukça popüler bir arama terimi olmuştur. Son zamanlarda zirvesini yaşayan bu terimden anlaşılacağı üzere Kocaeli genelinde geri dönüşüme olan değer birçok şehrimize göre tavan seviyelere gelmiş durumdadır. Dönüşümsan Hurda olarak bizi sevindiren olay ise bu arama terimlerinin sonucunda en çok telefonu çalan firma Dönüşümsan olmuştur. Bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

kocaeli sarı hurdası alan yerler firmalar

Kocaeli hurdacı telefonu ile ilgili bizleri bilmeyen esnaflar, fabrikalar, şantiyeler, sanayi siteleri, özel şirketler ve kamu kurumları var ise lütfen 0532-582-2937 numaramızdan bize ulaşsınlar. Firmamız son yıllarda Kocaeli genelinde kentsel dönüşümün yaygınlaşması ile birlikte hurda karşılığı bina yıkım süreçlerini yoğun olarak yürütmektedir. Şantiye sayısının fazla olmasıyla birlikte de şantiyelerde çıkan bakır hurdalar, demir hurdaları yüksek tonajlarda özel fiyatlardan alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Siz de şehirden ve bağlı ilçelerden şantiye hurdalarınız için, yıkım işleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

kocaeli hurda fiyatları 2022

Kocaeli Hurda Fiyatları İçin Bizi Arayınız

Kocaeli hurda fiyatları diye bir şey söz konusu olmamakla birlikte, yukarıda değindiğimiz gibi geri dönüşüm sektöründe fiyatları Londra metal borsası belirlemektedir. Fiyatlar geri dönüşüm sektöründe evrenseldir ve her yerde aynı fiyatlar uygulanmaktadır. Siz de güncel hurda fiyatları ile ilgili olarak bilgi almak için internet sitemizde yer alan sayfamızı inceleyebilir, düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Kocaeli Hurdacıları Ne Kadar Kazanıyor?

Kocaeli hurdacıları olarak şunu belirtmek isteriz ki, geri dönüşüm sektöründe ticari ilişkilerin yürütülmesinde net bir kazanç söylemi doğru olmayacaktır. Bizim gibi büyük, kurumsal firmalar tonajlı hurda alımı yapıp sürümden kazanmayı tercih etmektedirler. Kocaeli genelinde hurdacılık sektöründe bugüne kadar tüm iş süreçlerimizde sürümden kazandık. Bugün ise yine sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Ama ki küçük bir hurdacı firması Kocaeli genelinde ne kadar para kazanır? Sorusuna cevap verecek olursak aylık 25.000TL ile 50.000TL arası değişmektedir kazanç aralıkları. Ayrıca Kocaeli hurdacıları olarak şehrimizin tarihi geçmişini de koruyor, doğal güzelliklerinin kuşaktan kuşağa aktarılması adına ne gerekiyorsa yapıyoruz. Kocaeli hakkında genel bilgi için (bakınız) linki tıklayabilirsiniz.

kocaeli hurdacıları

Kocaeli Hurdacısı Olarak Hangi İlçelere Hizmet Sunuyorsunuz?

Kocaeli hurdacısı olarak şehir merkezi başta olmak üzere şehre bağlı tüm ilçelere hatta ilçelere bağlı tüm semtlere geri dönüşüm ve Hurdacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Kocaeli’ne bağlı Başiskele hurdacı, Çayırova Hurdacı, Darıca Hurdacı, Derince Hurdacı, Dilovası Hurdacı, Gebze Hurdacı süreçlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca oldukça sık ziyaret ettiğimiz Gölcük Hurdacı, İzmit Hurdacı, Kandıra Hurdacı, Karamürsel Hurdacı, Kartepe Hurdacı, Körfez Hurdacı firması olarak da bu ilçelerin tamamına ve bağlı mahallelerin geneline geri dönüşüm hizmetlerimiz mevcuttur.

kocaeli hurdacısı

Kocaeli Genelinde Hurdacılık İşi Karlı mı?

Kocaeli hurdacılık hizmetleri yürüten birçok firma senelerdir ilçeye hizmet verdiklerini, Türkiye genelinde ise en yoğun hurda malzemenin Kocaeli merkezinden ve ilçelerinde yer alan fabrikalardan çıktığını beyan etmektedirler. Kocaeli hurdacılığın merkezi konumudur diyebiliriz. İlçede birçok endüstriyel üretim tesisi, birçok büyük fabrika bulunmakla birlikte, sanayileşme ise son yıllarda ciddi oranda artış göstermiştir.

kocaeli hurdacılık hizmetleri

Kocaeli Genelinde Hurda Alımında Hangi Hurdalar Para Etmektedir?

Kocaeli hurda alımı ile ilgili olarak ilçede oldukça büyük tonajlarda atıklar para etmektedir. Bunları çeşitlerine göre belirtecek olursak demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, pirinç hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, paslanmaz hurdası, alüminyum hurdası ciddi rakamlarda alım satımı yapılmaktadır. Ayrıca 2.el sandviç panel hurdası, çatı söküm hurdaları, fabrika hurdası, şantiye hurdası, 2.el lokanta malzemeleri de ciddi rakamlarda satın alınıp geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kocaeli hurda alım satım süreçlerinin başkentidir diyebiliriz.

kocaeli hurda alım satımı

kocaeli güncel hurda fiyatları 2022

Yüksek Tonajlı Hurdalarınızı Özel Fiyatlardan Bize Satın