İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA
Hurdacı | İstanbul Hurdacı | En Yakın Hurdacı
Esenyurt/İSTANBUL
Pazartesi-Pazar: 08:00 - 23:00

tekirdağ hurdacı firması

[lwptoc]

Tekirdağ Hurdacı Firması Olarak Hizmetinize Hazırız

Tekirdağ hurdacı sektöründe senelerdir hizmet yürüten Dönüşümsan Hurda ilçeden her nevi hurdanın alım satım süreçlerini profesyonel olarak sürdürmekle birlikte Tekirdağ şehrinin en büyük geri dönüşüm firmasıdır. Firmamız şehre bağlı tüm ilçelerden hurda alımı sağlamaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Tekirdağ’da bulunan fabrikaların genelinden demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurda, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurda, paslanmaz ve Akü hurdası alım süreçlerini yürütmekteyiz.

Ayrıca şehre bağlı bulunan ilçelerden ve şehir merkezinden kâğıt hurda alımı, karton hurdası alımı, plastik ve PVC hurda alım sürecini de profesyonel anlamda sürdürmekteyiz. Daha detaylı bilgi ve şehirde iş ortaklarımızla ilgili referanslar için hemen iletişime geçerek referanslarımızı tarafınıza talep edebilirsiniz.

tekirdağ hurda alım satımı

Tekirdağ hurda alım satım süreçlerimizle ilgili olarak bu endüstri şehrinin tarihi geçmişi hakkında bilgi almak isterseniz ayrıca linkten ziyaret edebilirsiniz. (Bakınız.)

tekirdağ hurdacısı

Tekirdağ hurdacısı olarak ilçede 18 senedir faaliyetlerimizi sürdürmekle birlikte en büyük şubelerimizin birisi de Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesinde bulunmaktadır. Tekirdağ yüzölçümü olarak oldukça geniş coğrafyaya yayılmakla birlikte, İstanbul genelinde ciddi göç yaşanmasından dolayı İstanbul’da bulunan birçok fabrika Tekirdağ genelinde yer alan ilçelerde faaliyet alanlarını kurmuş olup süreçlerini Tekirdağ genelinde sürdürmektedir. Tekirdağ hurdacısı olarak elimizden geldiği kadarıyla bu büyük şehrimize geri dönüşümle ilgili tüm süreçleri yürütmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Siz de hemen firmamızla iletişime geçerek sadık müşterilerimiz arasında ki yerinizi hemen alabilirsiniz.

tekirdağdaki hurdacılar

Tekirdağ’daki hurdacılar arasında bu güzide şehrimizde hurda karşılığı bina yıkım işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri, ihaleyle hurda alım süreçlerini de Dönüşümsan Hurda profesyonel manada sürdürmektedir. Geri dönüşüm sektörüne son yıllarda oldukça ciddi yatırımlar yapılmaya başlanmıştır. Geri dönüşüm ve Hurdacılık hizmetleri bugüne kadar bir meslek olarak bakılmazken bugünse en iyi mesleklerden birisi haline gelmiştir. Dünya genelinde hızlı bir şekilde artan nüfus temel ihtiyaç malzemelerinin de azalmasına neden olmuştur. Bundan dolayı endüstriyel üretim tesisleri ham madde ihtiyaçlarını karşılamak adına geri dönüşüm sektörüne hizmet sağlayan firmalarla birebir görüşmeler sağlamaya başlamışlardır.

tekirdağ hurdacılık

Tekirdağ hurdacılık sektöründe aklınıza takılan tüm sorularla ilgili olarak firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Zamanınız olur, yolunuz düşerse siz değerli müşterilerimizi Tekirdağ şubemizde de ağırlamaktan onur duyarız. Tekirdağ genelinde her çeşit atığı yüksek tonajlarda aynı gün nakit ödemeyle satın alıyor, hiç zaman kaybetmeden geri dönüşüme tekrardan kazandırıyoruz. Dönüşümsan Hurda’dan teklif almadan hurdalarınızı satmanızı önermemekteyiz. Hemen firmamızı arayıp bir tanışma teklifi planlayabilirsiniz.

hurdacı tekirdağ firması

Hurdacı Olarak Tekirdağ Genelinde Hizmetimiz Bulunmaktadır

Hurdacı Tekirdağ firması olarak firmamızı günün 7/24 saati arayabilirsiniz. Firmamız Tekirdağ genelinde yüksek tonajlı teklifleri değerlendirmektedir. Türkiye genelinde geri dönüşüm ve Hurdacılık sektörünün en büyük 5. Firması olmakla birlikte, İstanbul genelinde en büyük 3.firma, Tekirdağ genelinde yer hurdacılar arasında ise en büyük tek firmayız. Firmamızın araç parkurunda 60 adet araç olmakla birlikte, 50’den fazla çalışanımızla sektörün kurumsal adımlarla ilerleyen tek firmasıyız.

hurdacılar tekirdağ

Hurdacılık süreçlerimizle ilgili olarak Tekirdağ bizim merkez noktamızdır. Şehirde Türkiye genelinde endüstriyel üretimler sağlayan yüzlerce firma bulunmakla birlikte bunların birçoğu uluslararası çapta firmalar olup binlerce çalışanın ekmek kazandığı merkezi yerlerdir. Firmamız Tekirdağ genelinde yer alan birçok kurumsal firmanın maden hurdaları ve Metal hurda çeşitlerinin alımını yüksek tonajlarda sağlamaktadır. Hurdacı İstanbul firması olarak Tekirdağ’da en büyük 2.şubemizin bize verdiği mutluluk tarif edilemez derecededir. Siz de uzun yıllar güvenilir bir firmaya tüm geri dönüşüm süreçlerinizi sürdürmek adına onay vermek istiyorsanız, kurumsal firma arayışı içerisindeyseniz hemen firmamızı aramanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

tekirdağ hurdacı telefon numarası

Tekirdağ Hurdacı Telefon Numarası İçin Sitemizi İnceleyin

Tekirdağ hurdacı numarası Google üzerinde 2020 senesi ve sonrasında sıkça aranmaya başlanmıştır. Bunun en büyük nedeniyse 2020 sonrasında hurda fiyatlarında ciddi artış yaşanmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle maden hurda çeşitlerinde ciddi rakamlarda artış söz konusudur. Maden çeşitlerine hangi hurdalar giriyor? Sorusunun cevabını belirtecek olursak, sarı hurdası, pirinç hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, soyma bakır hurdası, çinko hurdası maden hurda grubu içerisinde yer almaktadır.

tekirdağ hurdacı telefonu

Tekirdağ hurdacı telefonu ile ilgili olarak daha fazla detaya girmeden kısaca neden Google üzerinde bu kelimelerin popüler kelimeler durumuna geldiğini belirtmiş olduk. Siz de Tekirdağ genelinde hurdacı ihtiyaçlarınızla ilgili olarak hemen internet sitemizde bulunan numaralarımızı çevirip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tekirdağ güncel hurda fiyatları

Tekirdağ Güncel Hurda Fiyatları 2023

Tekirdağ hurda fiyatları 2023 senesiyle birlikte en yüksek seviyelere ulaşmış bulunmaktadır. Dünya genelinde geri dönüşüm sektörüne olan ihtiyacın artması, ham madde talebinin artması hurda fiyatlarını ciddi oranlarda arttırmış durumdadır. Hurda fiyatları evrensel olup Londra Metal Borsası yani LME tarafından belirlenmektedir. Hiç kimse kafasına göre hurdaların fiyatını belirleyemez. Hurda fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında ise hurdanın cinsi bulunmaktadır.

Hurda Bakır Alım Fiyatlarımız 2022 – DÖNÜŞÜMSAN HURDA

0-20kg arası20-300kg arası300kg ve üzeri
Soyma Bakır Hurdası134,20TL /kg135,60TL /kg137,00TL /kg
Lama Bakır İmalat Atığı134,20TL /kg135,60TL /kg137,00TL /kg
Antigron Kırma Bakır133,50TL /kg134,90TL /kg136,30TL /kg
TTR Kırma Bakır132,80TL /kg134,20TL /kg135,60TL /kg
Boyalı Lama ve Boru Bakır123,60TL /kg124,90TL /kg126,20TL /kg
Kırkambar Karışık Kırma Bakır120,00TL /kg121,30TL /kg122,50TL /kg
Kırkambar Bakır120,00TL /kg121,30TL /kg122,50TL /kg
Fosfor Bronz Bakır Hurdası136,50TL /kg138,00TL /kg139,40TL /kg
Bronz Parça Bakır Hurdası113,90TL /kg115,10TL /kg116,30TL /kg
Bronz Talaşı Bakır Hurdası95,70Tl /kg96,70TL /kg97,70TL /kg
Sarı Çubuk Parça Bakır Hurdası86,50TL /kg87,40TL /kg88,40TL /kg
Sarı Çubuk Talaş Bakır Hurdası83,90TL /kg84,80TL /kg85,70TL /kg
Sarı Kırkambar Hurdası80,00TL /kg80,80TL /kg81,70TL /kg

Tekirdağ güncel hurda fiyatları ile ilgili olarak net bir teklif almak için elinizde bulunan hurda malzemelerin internet sitemizde yer alan WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bize resimlerini, videolarını, tahmini KG değerini, bulunduğunuz konumu göndermeniz gerekmektedir. Bu bilgileri tarafımıza eksiksiz olarak iletmeniz durumunda en kısa sürede satınalma departmanı yetkilimiz siz değerli müşterimize teklifini sunacaktır. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda ise ekip arkadaşlarımız adresinize ziyaret gerçekleştirip tüm tartım işlemleri sonrası nakit ödemenizi tarafınıza sunup hurdaları araçlarımıza yükleyip ayrıştırma depomuza getireceklerdir.

Hurda Demir Fiyatları 2022 ( Dönüşümsan Hurda )

DKP Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir Fiyatları7,00 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir Fiyatları5,87 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir Fiyatları5,32 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatları4,52 ₺/Kg
Toplama Hurda Demir Fiyatları5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda Demir Fiyatları2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatları3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatları5,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatları6,00 ₺/Kg
Tufal Hurdası Fiyatları0,45 ₺/Kg
Türkiye Geneli En Güncel Hurda Demir Fiyatları 2022. Hemen Bilgi Alınız. (0532) 582 2937

tekirdağ hurdacılar sitesi nerede

Tekirdağ Hurdacılar Sitesi Nerede? Yol Tarifi

Tekirdağ hurdacılar sitesi Google üzerinde oldukça sık aranan popüler arama terimleri arasında yerini korumaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak yanlış bilinen bir gerçeği aydınlatmak isteriz. Sayın müşterilerimiz Tekirdağ içerisinde hurdacılar sitesi olarak herhangi bir sanayi sitesi bulunmamaktadır. Bunun insanlar üzerinde bu şekilde algılanmasında yer alan nedense her hurdacının satın alım yaptığı hurda çeşitleri farklıdır. Her hurdacı alım satım süreçlerini yürüttüğü malzemeler üzerine faaliyetler sürdürmektedir. Bundan dolayı lütfen bu konuda duyarlı olalım.

tekirdağ en yakın hurdacı firması

Tekirdağ En Yakın Hurdacı Firması Olarak Hizmet Sağladığımız İlçeler

Tekirdağ en yakın hurdacı firması olarak şehirde aklınıza gelebilecek ilçelerin genelinde geri dönüşüm süreçlerimizi uzun senelerdir profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Firmamız şehirde evsel atık, sanayi atıkları, ambalaj atıkları, şantiye atıkları gibi aklınıza gelebilecek birçok atık çeşidini yüksek tonajlarda nakit ödemeyle satın almaktadır. Aşağıdan hizmet sağladığımız En yakın hurdacı Tekirdağ mahalleleri süreçlerimizle ilgili tabloyu inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ Hurda Alım Satım Süreçlerimizi Yürüttüğümüz İlçeler

Çerkezköy Hurdacı FirmasıÇorlu Hurdacı Firması
Ergene Hurdacı FirmasıHayrabolu Hurdacı Firması
Kapaklı Hurdacı FirmasıMalkara Hurdacı Firması
Muratlı Hurdacı FirmasıSaray Hurdacı Firması
Süleymanpaşa Hurdacı FirmasıMarmaraereğlisi Hurdacı Firması
Tekirdağ Hurda Alım Satım Süreçlerimizi Yürüttüğümüz İlçeleri Yukarıda Yer Alan Tablodan İnceleyebilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

Tekirdağ Hurdacı Süleymanpaşa’ya Hizmet Sunuyor mu?

Tekirdağ hurdacı Süleymanpaşa ve diğer tüm ilçelere hizmet sağlamakla yükümlü olmakla birlikte, büyük hurdacıların mutlaka Tekirdağ şehir merkezi ya da sanayinin ağır olduğu bölgelerde şube açması gerekmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak Tekirdağ şehir merkezine yakın konumda büyük bir şubemiz bulunmaktadır. Detaylar için firmamızı arayabilirsiniz.

tekirdağ hurdacı süleymanpaşa

Tekirdağ Saray Hurdacılar İçin Neden Çok Önemli Bir İlçedir?

Tekirdağ Saray hurdacı sektörünün atan kalbidir diyebiliriz. Bildiğiniz üzere İstanbul’da viddi bir kalabalık olmasından dolayı birçok İstanbul fabrikası üretim alanlarını Tekirdağ Saray ilçesine yakın araziler üzerine kurmuşlardır. Firmamız Saray ilçesinde hizmet sağlayan hurdacı olarak ilçede bulunan birçok uluslararası fabrikadan hurda alım süreçlerini sağlamaktadır.

tekirdağ saray hurdacılar

Tekirdağ Kapaklı Hurdacıları Neden Yüksek Tonaj Hurda Alımı Yapmaktadır?

Tekirdağ kapaklı hurdacı sektörünün en yaygın olduğu ilçedir. İlçenin merkezi ve merkeze bağlı bulunan birçok mahallesinde devasa fabrikalar yer almaktadır. Bundan dolayı birçok hurdacının gözü kulağı Kapaklı bölgesidir. Firmamızın Kapaklı genelinde yer alan birçok firma ile uzun seneler anlaşmaları bulunmaktadır.

tekirdağ kapaklı hurdacı firması

Tekirdağ Çorlu Hurdacılar İçin Neden 2023’te Popüler İlçe Olmuştur?

Tekirdağ çorlu hurdacılar arasında sıkça gündeme gelen, endüstriyel üretim tesislerinden büyük oranının 2022 senesi ortalarında akın ettiği güzide ilçeler arasındadır. Hurdacılar arasında Çorlu kelimesinin sıkça geçmesinin de en büyük nedeni fabrika alanlarının ilçeye kurulmasından kaynaklanmasıdır.

tekirdağ çorlu hurdacılar

Tekirdağ Muratlı’da Hurdacılar İçin Önem Taşıyan İlçeler Arasında var mı?

Tekirdağ Muratlı hurdacılar için oldukça önemli ilçelerden birisidir. İlçede bildiğiniz üzere maden ve metal endüstriyel üreticileri yoğunlukla bulunmakla birlikte, ilçede oldukça büyük sanayi siteleri de yer almaktadır. Geri dönüşüm sektörü için atık hurda malzemelerin çıktığı her ilçe önem taşımaktadır.

tekirdağ muratlı hurdacı firmaları

Tekirdağ Merkez Hurdacıları Arasında Nasıl Seçim Yapabilirim?

Tekirdağ merkez hurdacıları son yıllarda oldukça ciddi artışlar göstermiştir. Hurda fiyatlarının 2022 senesi itibari ile tavan yapması sektöre yüzlerce kişinin de hurdacı olarak katılmasına olanak sağlamıştır. Durum böyle olunca da şehirde yaşayan insanlar hurdacı seçiminde ciddi manada zorluk çekmeye başlamışlardır. Dönüşümsan Hurda olarak tüm süreçlerinizde kurumsal hurdacılık hizmeti sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

tekirdağ merkez hurdacı firması

Yüksek Tonajlı Hurdalarınızı Özel Fiyatlardan Bize Satın