İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA
Hurdacı | İstanbul Hurdacı | En Yakın Hurdacı
Esenyurt/İSTANBUL
Pazartesi-Pazar: 08:00 - 23:00

edirne hurdacısı

Edirne Hurdacı Sektöründe Hizmetinizdeyiz

[lwptoc]

Edirne hurdacı sektörüne gönül vermiş bir firma olarak 15 yıldır ilçede bir fiil aralıksız faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız Edirne genelinden her nevi maden metal hurda çeşidini yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme tekrar kazandırmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak ilçede yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden ve tüm kamu kurumlarından her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda paslanmaz, hurda talaş, hurda 2.el makine, hurda akü gibi geri dönüştürülebilir hurdaları alıp doğaya kazandırmaktayız. Edirne hakkında ayrıca (Bknz.)

edirnedeki hurdacılar

Edirne’deki hurdacılar olarak öncelikle hurdacılık nedir? Sorusunun cevabını siz değerli müşterilerimiz için bir kez daha hatırlatmak istedik. Hurdacılık, her nevi maden metal atığı, plastik, PVC, kâğıt, karton, Alüminyum, paslanmaz, talaş, 2.el makine, bakır, sarı, kablo gibi geri dönüştürülebilir malzemelerin toplanması, ayrıştırılması ve geri kazanılması işidir. Hurdacılık, çevre dostu bir faaliyet olduğu için günümüzde oldukça önem kazanmıştır.

edirne hurdacı telefonları

Edirne Hurdacı Telefonlarına Numaralarına Nasıl Ulaşırım?

Edirne hurdacı telefonları ile ilgili olarak Edirne'de bir hurdacıya ihtiyacınız olduğunda, doğru hurdacıyı seçmek önemlidir. İyi bir hurdacı, geri dönüştürülebilir malzemeleri toplamak için doğru ekipmana sahip olmalıdır. Edirne hurdacı telefonlarına bakarak, doğru hurdacıyı bulabilirsiniz.

Edirne hurdacı numaraları ile ilgili olarak internet sitemizde yer alan WhatsApp iletişim numaramız üzerinden bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca hurdacı numarasıyla ilgili seçim yapmadan önce hurdacılarla ilgili de geniş bir araştırma yapmanızı önermekteyiz. Hurdacılar, geri dönüştürülebilir malzemeleri toplar ve bunları geri dönüşüm tesislerine götürür. Bu malzemeler, alüminyum, bakır, çelik, demir, kâğıt, plastik, PVC gibi birçok farklı malzemeden oluşur. Hurdacılar, inşaat şantiye alanları, özel işletmeler, devlet kurumları, evler ve diğer yerlerden bu hurda malzemeleri toplarlar.

edirne merkez hurdacı telefonları numaraları

Edirne Merkez En İyi Hurdacı Firması: Dönüşümsan Hurda

Edirne merkez hurdacıları arasında firmamız oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Dönüşümsan Hurda bölgede yer alan en iyi hurdacılar arasındadır. Firmamız geri dönüştürülebilir malzemeleri toplamak için gerekli tüm ekipmana sahiptir ve alanında uzman bir ekibe sahiptir. Edirne merkezde ki hurdacılar arasında Dönüşümsan Hurda, çevre dostu bir iş yaptığı için takdir edilmektedir.

Edirne’nin merkezinde bir hurdacıya ihtiyacınız olduğunda, doğru hurdacıyı seçmek önemlidir. Doğru hurdacı, sizin için en uygun hizmeti sunacak ve malzemelerinizi doğru bir şekilde toplayacak olan hurdacıdır. Bu nedenle, Edirne merkez hurdacıları hakkında araştırma yapmak ve doğru hurdacıyı seçmek çok önemlidir. Edirne’de en yoğun müşteri hacmine sahip bir firma olarak Dönüşümsan Hurda sizin için en doğru Edirne merkez hurdacı firması olarak emrinize hazırdır.

edirne hurdacı fiyatları

Edirne Hurdacı Fiyatları: Geri Dönüşüm Malzemeleri Değerindeki Değişkenlikler

Edirne hurdacı fiyatları, hurdacılık sektörü, geri dönüşüm malzemelerinin değerindeki dalgalanmalara bağlı olarak fiyatları sürekli olarak değişkenlik gösterir. Dolayısıyla, Edirne hurdacı fiyatları da sürekli olarak değişir. Ancak, hurdacıların genellikle aldıkları malzemelerin türüne, kalitesine ve miktarına göre belirledikleri standart fiyatları vardır.

Edirne’de hurda fiyatları ile ilgili olarak aşağıda yer alan malzemelerle ilgili sıkça tarafımıza sorular yöneltilmektedir. Edirne'deki hurdacılar genellikle aşağıdaki malzemeleri kabul ederler:

Bakır

Alüminyum

Pirinç

Demir

Çelik

Paslanmaz çelik

Kurşun

Teneke

Kablo

Elektronik eşya

Aküler

Araba parçaları

Plastik şişeler ve kaplar

Alüminyum kutular ve kaplar

Kâğıt, karton

edirne hurda alan yerler firmalar

Edirne Hurda Alan Yerler Firmalar Olarak Sıkça Tarafımıza Sorulan Sorular Cevapları

Edirne hurda alan yerler (firmalar) olarak aşağıda yer alan sorular Dönüşümsan Hurda olarak tarafımıza oldukça yoğun biçimde sorulan sorulardır. Sizin de eklemek istediğiniz sorular olursa e-mail olarak firmamıza iletebilirsiniz.

Edirne merkezde birçok hurdacı bulunabilir. Özellikle Edirne merkez mahallesi ve şantiye, sanayi ağırlıklı mahalleler gibi bölgelerde hurdacı dükkanlarına sıkça rastlanır.

edirnede hurdacılar

Edirne hurdacıları genellikle demir, bakır, alüminyum, çelik gibi metalleri kabul ederler. Ayrıca eski elektronik eşyalar, aküler, tencere, tava ve diğer metal eşyalar da hurdacılara satılabilir.

edirne hurdacıları

hayır, birçok hurdacı kullanılmış araç parçaları da satmaktadır fakat Dönüşümsan Hurda’nın böyle bir satışı söz konusu değildir.. Özellikle araba tamir işiyle uğraşanlar hurdacılarda uygun fiyata bulabilecekleri parçaları tercih ettiğinden dolayı geri dönüşüm sektöründe birçok firma oldukça yoğun olarak aranmaktadır.

edirnedeki hurdacılar

Hurdacılar satacakları malzemelere göre değişken fiyatlar sunarlar. Genellikle hurda metallerin kilogram başına fiyatı belirlenir ve satışlar bu şekilde gerçekleşir. Hurdacılardan malzeme almak istediğiniz de öncelikli olarak WhatsApp üzerinden malzemenin resimlerini istemenizi tavsiye etmekteyiz.

edirne en yakın hurdacı

Edirne geri dönüşüm firmaları olarak aşağıda yer alan tablo üzerinde bulunan ilçelerin genelinde geri dönüşüm ve Hurdacılık süreçleriyle ilgili olarak hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Edirne Genelinde Geri Dönüşüm Hizmeti Sunduğumuz İlçeler

Enez HurdacıHavsa Hurdacı
İpsala HurdacıKeşan Hurdacı
Lalapaşa HurdacıMeriç Hurdacı
Süloğlu HurdacıUzunköprü Hurdacı
Edirne Genelinde Geri Dönüşüm Hizmeti Sunduğumuz İlçeleri Yukarıda Yer Alan Tablodan İnceleyebilirsiniz.

edirne güncel hurda fiyatları 2023

Yüksek Tonajlı Hurdalarınızı Özel Fiyatlardan Bize Satın