İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA
Hurdacı | İstanbul Hurdacı | En Yakın Hurdacı
Esenyurt/İSTANBUL
Pazartesi-Pazar: 08:00 - 23:00
19 Mar 2023
hurdacı telefonları

Hurdacı Telefon Numarası

Hurdacı Telefon Numarası Seçiminde Dönüşümsan Yanınızda

Hurdacı telefon numarası Google üzerinde oldukça sık aranmakta olup, elinde hurda malzemeler bulunan binlerce firma en güvenilir firmalara ulaşmak adına seçim yapmakta oldukça zorlanır durumdalar. Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul genelinden firmamızı hemen arayabilir, elinizde bulunan hurda malzemelerin genelini en güvenilir şekilde firmamız aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Firmamız İstanbul’da yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden ve tüm kamu kurumlarından her nevi hurdanın alım satım sürecini yürütmekle birlikte, tüm hurda ayrıştırma işlemlerini de profesyonel olarak sürdürmektedir. En yakın hurdacı telefon numarası seçimi ile ilgili olarak bağlantıdan ilgili sayfamızı ziyarette bulunabilirsiniz. Ayrıca hurdacılık sektörünün tarihi geçmişi için ayrıca (Bknz.)

Hurdacı Telefon Numarası Bulmak Neden Çok Zor?

Hurdacı numarası bulmak aslında göründüğü kadar zor bir durum değildir. Geri dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe son yıllarda hurda fiyatlarının ciddi oranda artış göstermesinden dolayı sektöre binlerce kişi akın etmekle birlikte sektörde büyük bir rekabet başlamıştır. Dönüşümsan Hurda olarak 18 senedir İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinden yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda aralıksız hizmet yürüten firmamıza hem sosyal medya kanalları üzerinden hem de internet sitemiz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hurdacı telefonu ile ilgili olarak Google üzerinde yer alan firmalar genellikle reklamlar, haritalar, organik aramalar ile direkt karşımıza çıkmaktadır. Siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz çalışmaya karar vermeden önce firmanın internet sitesi üzerinden referanslarına, yoksa e-mail atarak talep edebilirsiniz, sonrasında sosyal medya hesaplarına detaylı olarak bakıp sonrasında çalışma kararı vermenizden yanadır.

Hurdacı Numaralarıyla İlgili Olarak Acele Etmemenizde Fayda Var

Hurdacı numaraları seçiminden öncesinde güvenilir firmayı bulmanız için gerekli adımları takip etmeniz doğru bir hamle olacaktır. Dönüşümsan Hurda olarak öncelikle yukarıda bahsi geçen her bir unsuru önemle okumanızı, sonrasında ise hurdacı seçimine karar vermenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Hurdacı numaraları arasından seçim yaptıktan hemen sonrasında ise hurdacıya demir hurda, bakır hurdası, sarı hurda, çinko hurda, alüminyum ve paslanmaz hurda, talaş hurdası, kablo hurdası gibi atık malzemelerinizi satmadan önce tarafınıza bir e-mail ile güncel fiyatları istemenizi öneriyoruz.

Hurdacı Telefon Numaraları ile İlgili Firmamıza Sıkça Sorulan Sorular

Hurdacı telefon numaraları 2023senesinden sonrasında Google üzerinde her gün oldukça yoğun aranan, geri dönüşüm sektörünün en popüler arama terimlerinden birisi durumuna gelmiştir. Fiyatlar Londra Metal Borsası (LME) tarafından belirlendikten sonrasında, endüstriyel üretim tesislerine bildirilmekte olup, tesislerle birebir çalışan hurdacılar tarafından da müşterilerine sunulmaktadır. Dönüşümsan Hurda endüstriyel üretim tesisleri ile birebir çalışan bir hurdacı firması olarak en güncel fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Aşağıda yer alan soru cevap alanına siz değerli müşterilerimizin eklemek istediği sorular olması durumunda bize internet sitemiz üzerinden talep formunu doldurup iletmeniz yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan sorular Türkiye genelinden birçok ilden gelmiş olup karma halde sunulmuştur.

Aydın Nazilli’de hurdacı telefon numarasını nasıl bulurum?

Nazilli hurdacı telefon numarası Google üzerinden sıkça aranan terimlerden birisi olduğundan dolayı siz değerli müşterilerimize açıklama yapma gereğinde bulunduk. Nazilli genelinde yer alan fabrikalardan yoğun olarak firmamıza telefon araması gelmektedir. Google üzerinden direkt olarak “Dönüşümsan Hurda” yazmanız durumunda tüm iletişim bilgilerimize ulaşabilir, elinizde yer alan hurda malzemeleri whatsApp üzerinden bize iletebilir, tahmini KG değeri, bulunduğunuz net konum gibi önemli verileri bize sunarak anında cevap alabilirsiniz.

nazilli hurdacı telefon numarası

Samsun Bafra’da hurdacı telefon numaralarından hangisini seçmeliyim?

Bafra hurdacı telefon numarası seçiminde yine Google üzerinden “Dönüşümsan Hurda” olarak sorgulama yapıp direkt olarak sayfamıza girebilir, iletişim numaralarımız üzerinden bize elinizde yer alan hurdalar hakkında detaylı bilgi vererek kurumsal firmamızla uzun seneler çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

bafra hurdacı telefon numarası

Tokat hurdacı telefon numarası seçiminde Dönüşümsan Hurda farkı

Tokat hurdacı telefon numarası ile ilgili olarak firmamız oldukça yoğun aranmaktadır. Firmamızın kurucusu Yozgat’lı olduğundan dolayı Tokat bizim komşu ilimizdir. Bugüne kadar Tokat’ta birçok bölgede hurda karşılığı yıkım işleri, söküm işleri, fabrikalardan, şantiyelerden hurda alım süreçleri gerçekleştiren firmamızın dinamik olarak yıllardır hurda alımı yaptığı birçok sanayide Tokat’ta yer almaktadır.

tokat hurdacı telefon numarası

Çanakkale hurdacı telefon numarasıyla ilgili en yoğun aranan firmayız

Çanakkale hurdacı telefon numarası Google üzerinde sıkça aranan terimler arasında bulunmaktadır. Firmamız ilden en yüksek tonajlı hurdaları satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Dönüşümsan Hurda İstanbul’da kurulmuş olup oldukça büyük 5 tane ayrıştırma tesisine de ev sahipliği yapmaktadır. Firmamız imhalık arşiv dosyaları, atık karton, beyaz hurda kâğıt, gazete ve dergi hurdası atığı, maden metal hurda atığı gibi birçok çeşit yüksek tonajlı hurdayı satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

çanakkale hurdacı telefon numarası

04 Kas 2022
en yakın hurdacı telefon numarası

En Yakın Hurdacı Olarak Hizmetinizdeyiz

En Yakın Hurdacı Olarak İstanbul’da Hizmetinizdeyiz

En yakın hurdacı olarak Dönüşümsan Hurdacılık iş süreçlerimizle ilgili İstanbul Avcılar ve birçok ilçede depolama alanlarımız olmakla birlikte, 10 ton üzeri alımlarla ilgili teklifleri de değerlendirmekteyiz. Firmamız fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden hurda alımı sağlamaktadır. Ayrıca ihaleli hurda alımı da yapmaktadır. Özel şirketler ve kamu kurumlarının genelinden de hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul dışında ise Kocaeli, Sakarya, Bursa, Eskişehir, Ankara, Konya, Kayseri, Afyonkarahisar, İzmir, Tokat, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale illerine de en yakın hurdacı olarak hizmet sunuyoruz.

En yakın hurdacı firması olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde geri dönüşüm süreçlerinizde 7/24 hizmet sağlıyoruz. Firmamız İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelerden hurda alımı sağlamaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, endüstriyel tesislerden, İstanbul’da yer alan tüm esnaflardan aynı gün hurda malzemeleri yüksek tonajlarda peşin ödemeyle satın alıyoruz. Firmamız maden ve metal hurda çeşitleri arasında piyasada adı sıkça duyulan demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, krom hurdası, naylon hurdası, plastik hurdası alımı da sağlamaktadır. Firmamızla ilgili her türlü bilgiye internet sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

En yakın hurdacı nerede sorusu Google üzerinde yoğun olarak aranan terimler arasındadır. Firmamız İstanbul’da yer alan tüm ilçeler, ilçelere bağlı semtler başta olmak üzere Kocaeli, Bursa, Sakarya, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale illerinden de yüksek tonajlı hurda alımları sağlamaktadır. Geri dönüşüm sektöründe İstanbul’da 18 senedir hurdacılık faaliyetlerini sürdüren firmamız bugün de işlerini sektörün kurumsal hurdacı firması olarak sürdürmektedir. Siz de sektörde kurumsal bir firmayla çalışmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

En yakın hurdacı yol tarifi almak isterseniz internet sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan haritaları tıklayıp hemen telefonunuzdan konumu açıp adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız ayrıca İstanbul başta olmak üzere, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Eskişehir, Ankara genelinde hurda karşılığı bina yıkımı, şantiye hurdası alımı, çatı söküm işleri, ihaleyle hurda alımı gibi geri dönüşüm süreçlerini de yürütmektedir. 10 ton altında olan hurdalarda İstanbul dışına hizmetimiz bulunmamaktadır. Elinizde yer alan hurdaların bilgilerini internet sitemizde bulunan WhatsApp iletişim hattımız üzerinden net çekilmiş resimler, videolar, tahmini KG ağırlığı, konumunuz, hurda temiz ya da karışık mı? Gibi bilgileri iletirseniz anında ekip arkadaşlarımız size bilgileri iletecektir.

En yakın hurdacı telefon numarası ile ilgili yine internet sitemiz üzerinde bulunan, sosyal medya kanalları üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yakın kelimesinin kelime anlamı sizin bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşabilen anlamını taşımaktadır. Google üzerinde birçok kişi ücretli reklam çıkıp kendisini size yakın olarak göstermektedir. Firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde depolama alanına sahip olmasından, geniş araç parkuru, kalabalık bir ekibe sahip olmasından dolayı aynı anda adresinize ziyaret gerçekleştirmektedir. En yakın hurdacı numarası İstanbul dışında Türkiye genelinden de yoğun olarak aranan terimler arasında bulunmaktadır. Firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 10 ton üzeri tekliflerinizde firmamız size gün belirtmekte olup, ön bir randevu sonrası nerede olursanız olun adresinize mutlaka gelecektir.

Bana en yakın hurdacı sorgulamasında Google arama motoru üzerinde hiçbir reklam vermemize ihtiyacımız yok. Biz reklamla değil, bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla her zaman kendimizi gösterdik. Firmamızın geniş araç filosu, teknolojik araç gereçleri, maddi gücü olduğu için nerede olursanız olun bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hurdacı olarak girdiğimiz bu süreçte Türkiye genelinde nerede olursanız olun hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Konumuma en yakın hurdacı nerede sorgulamasında firmamız İstanbul’da bulunan ilçelerin genelinde müşterilerinin yardımına koşmakta, güncel hurda fiyatları üzerinden müşterilerinden hurda malzemeleri satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Siz de elinizde bulunan kullanım ömrünü tamamlamış, geri dönüşüme yüz tutmuş atık malzemeleri firmamıza satıp ülke ekonomisine, kendi ekonominize ve geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Hurdacı En Yakın Konumda Nasıl Bulunur?

Hurdacı en yakın lokasyonda Google arama motoru üzerinden çok rahat bir şekilde bulunabilmektedir. Firmamız hem Google haritalar, hem Yandex haritalar, ayrıca Google organik sorgulamalarda karşınıza ilk sayfada çok rahat bir biçimde çıkmaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak 18 senedir konumunuza ziyaret gerçekleştirip hurdalarınızı değerinde nakit ödemeyle alıyoruz. Hurdacı olarak geri dönüşüm sektöründe uzun senelerdir profesyonel hizmetler sağlıyoruz. Siz de zaman kaybetmeden sadık müşterilerimiz arasında yerinizi hemen alabilirsiniz.

Hurdacı en yakın Kocaeli, İstanbul, Bursa, Sakarya, Eskişehir, Ankara, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale illerinden nasıl bulabilirim sorusu aklınızı kurcalıyor ise bundan sonra hiç düşünmenize gerek yok. Firmamız 10 ton üzeri alımlarda saydığımız illerin geneline randevu planı oluşturup hizmet sağlamaktadır. Sektörde 18 yıllık deneyim, profesyonel çalışma arkadaşlarımız, geniş araç filomuz ile hizmetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz. Siz de hemen arayıp özel ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

En Yakın Hurdacı İçin Yol Tarifi Alın

En yakın hurdacı yol tarifi ile ilgili olarak internet sitemizde yer alan iletişim sayfamızda bulunan konumu tıklayıp doğrudan aracınızla merkez ofisimize koordinatlardan gelebilirsiniz. Firmamız İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelerde hizmet sürdürmekte olup yüksek tonajlı hurdalarla ilgili olarak ise Türkiye genelinde geri dönüşüm hizmeti sağlamaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak Google üzerinde bilinirliğimiz oldukça yüksektir. Hem sosyal medya kanalları üzerinde hem de Google arama ağı üzerinde firmamızın erişimi tüm müşterilerimize açıktır.

Bana En Yakın Hurdacı ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bana en yakın hurdacı kelimesi Google üzerinde oldukça yoğun aranma hacmine sahip kelimeler arasında bulunmaktadır. Siz en yakın hurdacıyı nasıl bulacağınızla ilgili olarak birçok kaynak yer almaktadır. Bu kaynaklar arasında en güvenilir olanları ise Google’dir. Google üzerinde “bana en yakın hurdacı” sorgulaması yaptığınızda Dönüşümsan Hurda’nın hem reklamlarda hem de organik aramalarda direkt olarak karşınıza çıktığını görebilirsiniz.

En Yakın Hurdacılar Olarak Bizlere Sıkça Sorulan Sorular

En yakın hurdacılar olarak hem Google üzerinden internet sitemizi ziyaret müşterilerimizden, hem de direkt olarak bizleri arayan müşterilerimizden sıkça gelen geri dönüşüm ve hurdacılık sektörüyle ilgili soruları siz değerli müşterilerimiz için özenle seçip burada paylaştık. Umarım faydalı olur.

Ayrıca Türkiye genelinde yer alan birçok ilden de 10 ton ve üzeri hurda alımlarında hurdaları nakit ödemeyle alıyoruz. İstanbul hurdacı firması olarak ülke geneline hizmet sunuyoruz. Aşağıdan en yakın hurdacı olarak hizmet sağladığımız diğer illeri de hemen inceleyebilirsiniz.

En yakın hurdacı nerede nasıl bulurum?

En yakın hurdacı nerede? Sorusu ile ilgili olarak Google üzerinde sorgulama sağladığınızda haritalardan konumunuza en yakın olan hurdacılar arasında seçim yapabilir, organik aramalarda karşınıza çıkan hurdacılar arasında seçim yapabilir, ya da Google reklamları kullanan hurdacılardan herhangi birini arayabilirsiniz.

en yakın hurdacı nerede

En yakın hurdacı telefon numarası için Google arama motoru yeterli midir?

En yakın hurdacı numarası ile ilgili olarak Google üzerinde derya deniz hurdacı ve geri dönüşümcünün bilgileri bulunmaktadır. Bu firmalar arasından dilediğinizi seçebilir, hemen rehberinize ekleyerek direkt olarak arayıp hurdalarınızı satabilirsiniz. En yakın hurdacı telefon numarası için yine Dönüşümsan Hurda iletişim bilgilerini rehberinize ekleyebilir, dilediğiniz zaman firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Sektörde kurumsal olarak iş süreçleri yürüten sayılı firmalardan birisi olarak hizmetinizdeyiz.

en yakın hurdacı telefon numarası

En yakın hurdacı yol tarifi için haritaları incelemem yeterli olur mu?

En yakın hurdacı yol tarifi ile ilgili olarak Google haritalar, Yandex haritalar sizler için yeterli olacaktır. Dilediğiniz firmanın konumunu haritalar üzerinden bulup yol tarifi alarak ziyaret edebilirsiniz.

en yakın hurdacı yol tarifi

Konumuma en yakın hurdacı ile çalışmak en doğru seçim midir?

Konumuma en yakın hurdacı kelimesi o bölgede faaliyetlerini sürdüren size komşu olan geri dönüşüm firmalarını temsil etmektedir. Konumunuza en yakın hurdacıyla çalışmak elinizde az miktarda hurda malzeme olması durumunda doğru bir seçim olacaktır. Yüklü tonaj hurdalarda ise kurumsal hurdacı firmaları ile çalışmanızı önermekteyiz.

konumuma en yakın hurdacılar

Hurdacı En yakın nerede bulurum?

Hurdacı en yakın olarak az miktarlarda hurdalarınız için mahalle arasında hizmet yürüten firmalardan birisiyle çalışmanız hem zaman hem de güven açısından size artı değer katacaktır. Yüksek tonajlı hurdalarınızla ilgili olarak ise hurdacı en yakın nerede? Sorgusu yerine kurumsal hurdacı firmaları sorgusu sizler için en doğru anahtar kelime olacaktır.

hurdacı en yakın

06 Ağu 2021
hurdacı istanbul firması

Hurdacı İstanbul Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Hurdacı Olarak İstanbul Genelini Atıklardan Temizliyoruz

Dönüşümsan Hurda olarak 2005 senesinde İstanbul Avcılar Firuzköy’de başlamış olduğumuz geri dönüşüm hizmetlerine 18 senedir aralıksız olarak devam etmekteyiz. Senelerdir hurdacılık sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda müşteri memnuniyeti tüm hizmetlerin başında gelmektedir. Hurdacı İstanbul firması olarak çalışma süreçlerimizde edindiğimiz tüm deneyimler güven ilkesine dayanmaktadır. Hangi sektör olursa olsun, öncelikli olarak her iki tarafında ticari ilişkilerde birbirine güvenmesi gerekmektedir.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm sektöründe ilk olarak demir hurdası alım satımıyla sürecimize başlamış bir şirket olarak bugün maden ve metal hurda grubu içerisinde yer alan birçok atığı yüksek tonajlarda İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasından satın alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz. Yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda ise Türkiye genelinde hurdacı olarak süreçlerimizi yürütüyoruz.

Hurdacı çağrışımı ilk olarak 1950 senesinde başlamış olup günümüze kadar sürdürülebilirliğini sağlamıştır. Hurdacı sektöründe öncelik doğanın korunmasıdır. Ayrıca firmamız 2022 senesinde de geçmişte olduğu gibi Londra Metal Borsası tarafından belirlenen güncel hurda fiyatları üzerinden müşterilerine teklif sunmaktadır. Hurda alımında fiyatları etkileyen hususlar ise müşterimizin bizi aradığı bölgenin uzaklık mesafesi, hurdanın çeşidi, KG ağırlığı, temizliği gibi etkenlerde hurda fiyatlarının değişiminde rol almaktadırlar.

Hurdacılar arasında Dönüşümsan Hurdayı tercih etmeniz durumunda size yol haritamızın nasıl işlediğiniz anlatacağım. Öncelikli olarak firmamız siz değerli müşterilerine net bir fiyat sunmak adına (hurdanın cinsi, tahmini KG, konumunuz, hurda ayrıştırıldı mı?) bu şekilde sorular sorup güncel hurda fiyatları üzerinden ön teklifi sunmaktadır. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda ise ekip arkadaşlarımız adresinizi ziyaret edip hurdalarınızı tekrardan tartarak araçlarımıza yüklemekte, ödemelerinizi ise aynı gün adresinizde nakit olarak tarafınıza sağlamaktadır.

Hurdacı firması olarak Dönüşümsan Hurda İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelerden aynı gün adresten hurda alımı, fabrikalardan hurda alımı, fabrikalara konteyner bırakma hizmeti, çelik çatı söküm işleri, hurda karşılığı yıkım işleri, şantiye sahalarından tonajlı hurda alımı, şantiye alanlarına konteyner bırakma hizmeti gibi birçok görev üstlenmektedir.

Ayrıca hurdacı firmaları olarak ikinci el ürün alımı da sağlamaktayız. Bunlar arasında en yaygın olanlarıysa endüstriyel alanlarda kullanım ömrünü tamamlamış olan mutfak malzemeleri, lokanta malzemeleri, kafe malzemeleri, 2.el sandviç panel hurda alım satımı, 2. El makine hurda alım satımı gibi süreçleri de profesyonel olarak yürütmekteyiz.

Hurdacı İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde nasıl bulurum? Gibi bir soru sürekli sizi rahatsız ediyorsa hiç üzülmeyin Dönüşümsan Hurda olarak Anadolu yakasında da depolama alanımız bulunmaktadır. Hurdacılık süreçlerinizle ilgili olarak firmamızı İstanbul Anadolu yakasında yer alan Maltepe, Tuzla, Ümraniye, Pendik, Şile, Adalar, Kadıköy, Ataşehir, Göztepe, Sultanbeyli, Dudullu ve diğer ilçelerin tamamından aynı gün hemen arayabilirsiniz.

Ayrıca Avrupa yakası içerisinde birçok ilçede depolama alanımız yer almaktadır. Hurdacı İstanbul Avrupa yakası olarak Google üzerinde sorgulama sağladığınızda Dönüşümsan Hurda olarak karşınıza firmamız çıkacaktır. Firmamızı hemen arayıp adresinize hurdalarınızı satın almak için araç ve ekip talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız İstanbul Avrupa yakası hurdacısı olarak Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Arnavutköy, Başakşehir, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler ve tüm Avrupa yakası ilçelerine geri dönüşüm ve hurdacılık hizmeti sağlamaktadır.

Genellikle Kocaeli, Tekirdağ bölgelerinden Google üzerinde sorgulama sağlayan müşterilerimiz hurdacı İstanbul yakınında şeklinde arama terimi kullanmaktadırlar. Buna çözüm olarak yine firmamızı elinizde yüksek tonaj hurda bulunması durumunda hızlıca arayıp adresinize davet ederek siz de sadık müşterilerimiz arasında yerinizi hemen alabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Firması Olarak Neler Yapıyoruz

İstanbul hurdacı şirketi olarak sunduğumuz bütün hizmetler, İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelerde geçerli olmak üzere aynı zamanda hurdanızın ağırlığına göre birden fazla aracımızı da adresinize yönlendirebiliyoruz. Araç parkurumuz oldukça geniş olup, ekimizin de kalabalık olmasından dolayı birçok bölgeye eşit zamanlarda hizmet sağlama durumumuz bulunmaktadır. Firmamız İstanbul’da yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, esnaflardan, özel kurumlardan, devlet kurumlarından her nevi hurdayı değerinde nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

İstanbul hurdacı firması olarak geri dönüşüm sektöründe en hızlı hurdacılık hizmetini biz sağlıyoruz. En hızlı hizmeti sağlamamızda yer alan en büyük nedenler arasında ise İstanbul’un birçok ilçesinde depolama alanlarımızın bulunması, araç filomuzun geniş olması, çalışan sayımızın fazla olması, bir de en önemli husus ödeme gücümüzün yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe güncel hurda fiyatlarına ek olarak tonajlı tekliflerde hurdanın da temiz olması şartıyla ek bir bindirme sağlayarak sektörümüzde piyasanın çok üzerinde teklifler sunmamızdan dolayı en çok talep gören firma durumunda olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Geri dönüşüm sektörünün olmazsa olmazları arasında bulunan demir hurdası alımı, bakır hurdası alımı, sarı hurdası alımı, çinko hurdası alımı, kablo hurdası alımı, paslanmaz hurdası alımı, soyma bakır hurdası alımı, makine hurdası alımı için iddia ediyoruz ki bizden güzel fiyat veren firma bulamazsınız. İstanbul hurdacısı olarak yukarıda belirttiğimiz hurda çeşitlerinin tamamını değerlendiriyor, yüksek tonajlarda İstanbul genelinden satın alıyoruz.

İstanbul hurdacılar sitesi olarak Google üzerinde oldukça sık arama yapıldığınız gördük. Dönüşümsan Hurda olarak böyle bir sitenin olmadığını, konumunuza en yakın hurdacıları nasıl bulacağınızla ilgili söylemlerimizi de içeriğimizden inceleyebilirsiniz. Hurdacılar sitesi olarak bir sanayi sitesi yoktur. Eğer ki, geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe sektörde güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız mutlaka Google üzerinde reklamlardan sonra gelen organik aramalarda hurdacılıkla ilgili kelimelerde ilk sayfalarda yer alan firmaları arayıp görüşmenizi öneririz.

İstanbul hurdacılar sitesi nerede? Sorusunu çözdüğümüze göre şimdi geri dönüşüm sektörüyle ilgili hizmetlerimiz hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeye devam etmek istiyoruz. Dönüşümsan Hurda maden ve metal hurdası çeşitlerini satın almakla kalmayıp aynı zamanda kentsel dönüşümün yoğun olduğu alanlarda hurda karşılığı bina yıkımı, çatı söküm işleri, fabrika temizleme işleri, lokantalardan metal atıkları satın alma süreçleri gibi farklı birçok iş koluyla da ilgilenmektedir. Depo boşaltma, dükkân boşaltma gibi süreçlerde deponuzda ya da dükkânınızda yer alan tüm hurdalarınızı aynı gün peşin ödemeyle satın alıyor, hurdalarınızı araçlarımıza yükleyerek geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdacı Olarak İstanbul Genelinde Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda yer alan sekmelerde hurdacı İstanbul sektöründe hem bizim hem de diğer meslektaşlarımızın sıkça müşterilerinden aldıkları geri dönüşüm ve Hurdacılıkla ilgili soruları siz değerli müşterilerimiz için derledik. Umarım faydalı olur. Aklınıza takılan tüm hurdacılık sorularını soru-cevap şeklinde Dönüşümsan Hurda olarak olarak siz değerli müşterilerimizin incelemesine sunduğumuzdan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

hurdacı ne kadar para kazanıyor

Hurdacı Ne Kadar Para Kazanıyor?

Hurdacı olarak şunu belirtmek isteriz ki, hiçbir ticaret faaliyetinde aylık kazancınız net bir rakama denk gelmez. Bazı aylar hiç iş yapamayan hurdacılar bazı zamanlarda da kafasını kaşıyacak vakit bulamazlar. Hurdacıların kazançları göreceli olup, enflasyona, iş süreçlerine göre farkındalık göstermektedir. Sektörde en büyük paraları kazananlar ise büyük hurdacı dediğimiz camiadır.

hurdacı sektöründe demirin kg fiyatı

Hurdacı Sektöründe Demirin KG Fiyatını Kaça Alıyorlar?

Hurdacı camiasında demirin kg fiyatı LME yani Londra Metal Borsası tarafından belirlenmekte olup, fiyatlar hiçbir zaman sabit çizgide gitmemektedir. Demir fiyatları özellikle 2020 senesinden sonra oldukça ciddi rakamlara ulaşmış durumdadır. Hurdacı sektöründe binlerce hurdacı sizlere demir şu fiyattan gider diyemez, fiyatlar öyle zaman geliyor ki, günde 4-5 defa değişime uğruyor. Bundan dolayı firmamızı arayıp güncel fiyatları öğrenmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

hurdacı olmak günümüzde zormu

Hurdacı Olmak Günümüzde Çok mu Zor?

Hurdacı olarak şunu belirtmek isteriz ki, mesleğimiz dünya genelinde varlığını sürdüren en zor mesleklerden birisi. Kafamız koltuğumuzda gezdiğimiz zamanlar olmakta. Hurdacılar olarak hurda karşılığı yıkım işleri, söküm işleri yaptığımızdan dolayı oldukça yüksek metrelerde çoğu zamanlar çalıştığımız olmaktadır. Ayrıca hurda malzemelerin tonajı ağır olduğundan dolayı ezilme riskini taşıyan en tehlikeli meslek grubunda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

hurdacı günümüzde kimlere denir

Hurdacı Günümüzde Kimlere Denmektedir?

Hurdacılar günümüzde maden ve metal aksam adını verdiğimiz demir, bakır, sarı, çinko, kurşun, alüminyum, paslanmaz, karton, plastik, naylon, 2.el makine gibi atık malzemeleri toptan yüksek tonajlarda kendi araçlarıyla satın alıp geri dönüşüme kazandıran kişi yâda firmalara verilen genel tanımlamadır.

hurdacı seyyar istanbul

Hurdacılık Seyyar Olarak Halen Günümüzde Yapılıyor mu?

Hurdacılık eski zamanlarda teknolojinin gelişmediği, alım gücünün olmadığı dönemlerde oldukça zor şartlar altında yapılıyordu. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi, araç alım satım süreçlerinin hızlanmasıyla birlikte tamamen teknolojik yapıya bürünmüştür. Seyyar hurdacılıksa günümüzde nadirde olsa yapıldığı görülmektedir. Özellikle mahalle arası hurdacılar bunu günümüzde de sıkça yapmaktadırlar.

hurdacı nakit ödeme sözü

Hurdacı Müşterilerine Parayı Aynı Gün Nakit Öder mi?

Hurdacı olarak şunu belirtmek isteriz ki, hangi çeşit hurdanın alımını yaparsak yapalım, ödemelerimizi müşterilerimizin adreslerinde rakam ne kadar çıkarsa çıksın peşin olarak ödeyip hurdaları araçlarımıza yükleyerek adresten ayrılıp son işlem olan ayrıştırma işlemlerini tamamlayıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

hurdacılık belgeleri

Hurdacı Olarak Alınması Gereken Belgeler var mıdır?

Hurdacılık sektöründe kurumsal bir yapıda işlerinizi sürdürmek istiyorsanız, ihaleyle hurda alımı, özel büyük şirketlerden ve Kamu kurumlarından yüksek tonajlı hurda alımları için mutlaka bazı belgeler tarafımızdan istenmektedir. Bu belgeler ise ( Mülkiyet hakkını belirten resmi kurum belgesi, Taahhütname adı verilen resmi belge, Ticaret Sicil Gazetesi Örneği, Kalibrasyon adı verilen resmi belge, Şirket yetkilileri adına düzenlenmiş olan imza sirküleri, Şirketin resmi vergi levhası, ÇED tarafından uygunluğa dair yazılmış olan görüş bildirme yazısı, Atıksu bağlantısı adı verilen belgelerin tamamı yâda olduğuna dair bir yazı) bu belgeler geri dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe kurumsal süreçte ilerleyecek firmalar için mutlaka bulunması gereken resmi evraklardır.