Hurdacı Olarak İstanbul Genelini Atıklardan Temizliyoruz

Dönüşümsan Hurda olarak 2005 senesinde İstanbul Avcılar Firuzköy’de başlamış olduğumuz geri dönüşüm hizmetlerine 18 senedir aralıksız olarak devam etmekteyiz. Senelerdir hurdacılık sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda müşteri memnuniyeti tüm hizmetlerin başında gelmektedir. Hurdacı İstanbul firması olarak çalışma süreçlerimizde edindiğimiz tüm deneyimler güven ilkesine dayanmaktadır. Hangi sektör olursa olsun, öncelikli olarak her iki tarafında ticari ilişkilerde birbirine güvenmesi gerekmektedir.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm sektöründe ilk olarak demir hurdası alım satımıyla sürecimize başlamış bir şirket olarak bugün maden ve metal hurda grubu içerisinde yer alan birçok atığı yüksek tonajlarda İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasından satın alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz. Yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda ise Türkiye genelinde hurdacı olarak süreçlerimizi yürütüyoruz.

Hurdacı çağrışımı ilk olarak 1950 senesinde başlamış olup günümüze kadar sürdürülebilirliğini sağlamıştır. Hurdacı sektöründe öncelik doğanın korunmasıdır. Ayrıca firmamız 2022 senesinde de geçmişte olduğu gibi Londra Metal Borsası tarafından belirlenen güncel hurda fiyatları üzerinden müşterilerine teklif sunmaktadır. Hurda alımında fiyatları etkileyen hususlar ise müşterimizin bizi aradığı bölgenin uzaklık mesafesi, hurdanın çeşidi, KG ağırlığı, temizliği gibi etkenlerde hurda fiyatlarının değişiminde rol almaktadırlar.

Hurdacılar arasında Dönüşümsan Hurdayı tercih etmeniz durumunda size yol haritamızın nasıl işlediğiniz anlatacağım. Öncelikli olarak firmamız siz değerli müşterilerine net bir fiyat sunmak adına (hurdanın cinsi, tahmini KG, konumunuz, hurda ayrıştırıldı mı?) bu şekilde sorular sorup güncel hurda fiyatları üzerinden ön teklifi sunmaktadır. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda ise ekip arkadaşlarımız adresinizi ziyaret edip hurdalarınızı tekrardan tartarak araçlarımıza yüklemekte, ödemelerinizi ise aynı gün adresinizde nakit olarak tarafınıza sağlamaktadır.

Hurdacı firması olarak Dönüşümsan Hurda İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelerden aynı gün adresten hurda alımı, fabrikalardan hurda alımı, fabrikalara konteyner bırakma hizmeti, çelik çatı söküm işleri, hurda karşılığı yıkım işleri, şantiye sahalarından tonajlı hurda alımı, şantiye alanlarına konteyner bırakma hizmeti gibi birçok görev üstlenmektedir.

Ayrıca hurdacı firmaları olarak ikinci el ürün alımı da sağlamaktayız. Bunlar arasında en yaygın olanlarıysa endüstriyel alanlarda kullanım ömrünü tamamlamış olan mutfak malzemeleri, lokanta malzemeleri, kafe malzemeleri, 2.el sandviç panel hurda alım satımı, 2. El makine hurda alım satımı gibi süreçleri de profesyonel olarak yürütmekteyiz.

Hurdacı İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde nasıl bulurum? Gibi bir soru sürekli sizi rahatsız ediyorsa hiç üzülmeyin Dönüşümsan Hurda olarak Anadolu yakasında da depolama alanımız bulunmaktadır. Hurdacılık süreçlerinizle ilgili olarak firmamızı İstanbul Anadolu yakasında yer alan Maltepe, Tuzla, Ümraniye, Pendik, Şile, Adalar, Kadıköy, Ataşehir, Göztepe, Sultanbeyli, Dudullu ve diğer ilçelerin tamamından aynı gün hemen arayabilirsiniz.

Ayrıca Avrupa yakası içerisinde birçok ilçede depolama alanımız yer almaktadır. Hurdacı İstanbul Avrupa yakası olarak Google üzerinde sorgulama sağladığınızda Dönüşümsan Hurda olarak karşınıza firmamız çıkacaktır. Firmamızı hemen arayıp adresinize hurdalarınızı satın almak için araç ve ekip talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız İstanbul Avrupa yakası hurdacısı olarak Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Arnavutköy, Başakşehir, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler ve tüm Avrupa yakası ilçelerine geri dönüşüm ve hurdacılık hizmeti sağlamaktadır.

Genellikle Kocaeli, Tekirdağ bölgelerinden Google üzerinde sorgulama sağlayan müşterilerimiz hurdacı İstanbul yakınında şeklinde arama terimi kullanmaktadırlar. Buna çözüm olarak yine firmamızı elinizde yüksek tonaj hurda bulunması durumunda hızlıca arayıp adresinize davet ederek siz de sadık müşterilerimiz arasında yerinizi hemen alabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Firması Olarak Neler Yapıyoruz

İstanbul hurdacı şirketi olarak sunduğumuz bütün hizmetler, İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelerde geçerli olmak üzere aynı zamanda hurdanızın ağırlığına göre birden fazla aracımızı da adresinize yönlendirebiliyoruz. Araç parkurumuz oldukça geniş olup, ekimizin de kalabalık olmasından dolayı birçok bölgeye eşit zamanlarda hizmet sağlama durumumuz bulunmaktadır. Firmamız İstanbul’da yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, esnaflardan, özel kurumlardan, devlet kurumlarından her nevi hurdayı değerinde nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

İstanbul hurdacı firması olarak geri dönüşüm sektöründe en hızlı hurdacılık hizmetini biz sağlıyoruz. En hızlı hizmeti sağlamamızda yer alan en büyük nedenler arasında ise İstanbul’un birçok ilçesinde depolama alanlarımızın bulunması, araç filomuzun geniş olması, çalışan sayımızın fazla olması, bir de en önemli husus ödeme gücümüzün yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe güncel hurda fiyatlarına ek olarak tonajlı tekliflerde hurdanın da temiz olması şartıyla ek bir bindirme sağlayarak sektörümüzde piyasanın çok üzerinde teklifler sunmamızdan dolayı en çok talep gören firma durumunda olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Geri dönüşüm sektörünün olmazsa olmazları arasında bulunan demir hurdası alımı, bakır hurdası alımı, sarı hurdası alımı, çinko hurdası alımı, kablo hurdası alımı, paslanmaz hurdası alımı, soyma bakır hurdası alımı, makine hurdası alımı için iddia ediyoruz ki bizden güzel fiyat veren firma bulamazsınız. İstanbul hurdacısı olarak yukarıda belirttiğimiz hurda çeşitlerinin tamamını değerlendiriyor, yüksek tonajlarda İstanbul genelinden satın alıyoruz.

İstanbul hurdacılar sitesi olarak Google üzerinde oldukça sık arama yapıldığınız gördük. Dönüşümsan Hurda olarak böyle bir sitenin olmadığını, konumunuza en yakın hurdacıları nasıl bulacağınızla ilgili söylemlerimizi de içeriğimizden inceleyebilirsiniz. Hurdacılar sitesi olarak bir sanayi sitesi yoktur. Eğer ki, geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe sektörde güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız mutlaka Google üzerinde reklamlardan sonra gelen organik aramalarda hurdacılıkla ilgili kelimelerde ilk sayfalarda yer alan firmaları arayıp görüşmenizi öneririz.

İstanbul hurdacılar sitesi nerede? Sorusunu çözdüğümüze göre şimdi geri dönüşüm sektörüyle ilgili hizmetlerimiz hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeye devam etmek istiyoruz. Dönüşümsan Hurda maden ve metal hurdası çeşitlerini satın almakla kalmayıp aynı zamanda kentsel dönüşümün yoğun olduğu alanlarda hurda karşılığı bina yıkımı, çatı söküm işleri, fabrika temizleme işleri, lokantalardan metal atıkları satın alma süreçleri gibi farklı birçok iş koluyla da ilgilenmektedir. Depo boşaltma, dükkân boşaltma gibi süreçlerde deponuzda ya da dükkânınızda yer alan tüm hurdalarınızı aynı gün peşin ödemeyle satın alıyor, hurdalarınızı araçlarımıza yükleyerek geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdacı Olarak İstanbul Genelinde Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda yer alan sekmelerde hurdacı İstanbul sektöründe hem bizim hem de diğer meslektaşlarımızın sıkça müşterilerinden aldıkları geri dönüşüm ve Hurdacılıkla ilgili soruları siz değerli müşterilerimiz için derledik. Umarım faydalı olur. Aklınıza takılan tüm hurdacılık sorularını soru-cevap şeklinde Dönüşümsan Hurda olarak olarak siz değerli müşterilerimizin incelemesine sunduğumuzdan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

hurdacı ne kadar para kazanıyor

Hurdacı Ne Kadar Para Kazanıyor?

Hurdacı olarak şunu belirtmek isteriz ki, hiçbir ticaret faaliyetinde aylık kazancınız net bir rakama denk gelmez. Bazı aylar hiç iş yapamayan hurdacılar bazı zamanlarda da kafasını kaşıyacak vakit bulamazlar. Hurdacıların kazançları göreceli olup, enflasyona, iş süreçlerine göre farkındalık göstermektedir. Sektörde en büyük paraları kazananlar ise büyük hurdacı dediğimiz camiadır.

hurdacı sektöründe demirin kg fiyatı

Hurdacı Sektöründe Demirin KG Fiyatını Kaça Alıyorlar?

Hurdacı camiasında demirin kg fiyatı LME yani Londra Metal Borsası tarafından belirlenmekte olup, fiyatlar hiçbir zaman sabit çizgide gitmemektedir. Demir fiyatları özellikle 2020 senesinden sonra oldukça ciddi rakamlara ulaşmış durumdadır. Hurdacı sektöründe binlerce hurdacı sizlere demir şu fiyattan gider diyemez, fiyatlar öyle zaman geliyor ki, günde 4-5 defa değişime uğruyor. Bundan dolayı firmamızı arayıp güncel fiyatları öğrenmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

hurdacı olmak günümüzde zormu

Hurdacı Olmak Günümüzde Çok mu Zor?

Hurdacı olarak şunu belirtmek isteriz ki, mesleğimiz dünya genelinde varlığını sürdüren en zor mesleklerden birisi. Kafamız koltuğumuzda gezdiğimiz zamanlar olmakta. Hurdacılar olarak hurda karşılığı yıkım işleri, söküm işleri yaptığımızdan dolayı oldukça yüksek metrelerde çoğu zamanlar çalıştığımız olmaktadır. Ayrıca hurda malzemelerin tonajı ağır olduğundan dolayı ezilme riskini taşıyan en tehlikeli meslek grubunda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

hurdacı günümüzde kimlere denir

Hurdacı Günümüzde Kimlere Denmektedir?

Hurdacılar günümüzde maden ve metal aksam adını verdiğimiz demir, bakır, sarı, çinko, kurşun, alüminyum, paslanmaz, karton, plastik, naylon, 2.el makine gibi atık malzemeleri toptan yüksek tonajlarda kendi araçlarıyla satın alıp geri dönüşüme kazandıran kişi yâda firmalara verilen genel tanımlamadır.

hurdacı seyyar istanbul

Hurdacılık Seyyar Olarak Halen Günümüzde Yapılıyor mu?

Hurdacılık eski zamanlarda teknolojinin gelişmediği, alım gücünün olmadığı dönemlerde oldukça zor şartlar altında yapılıyordu. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi, araç alım satım süreçlerinin hızlanmasıyla birlikte tamamen teknolojik yapıya bürünmüştür. Seyyar hurdacılıksa günümüzde nadirde olsa yapıldığı görülmektedir. Özellikle mahalle arası hurdacılar bunu günümüzde de sıkça yapmaktadırlar.

hurdacı nakit ödeme sözü

Hurdacı Müşterilerine Parayı Aynı Gün Nakit Öder mi?

Hurdacı olarak şunu belirtmek isteriz ki, hangi çeşit hurdanın alımını yaparsak yapalım, ödemelerimizi müşterilerimizin adreslerinde rakam ne kadar çıkarsa çıksın peşin olarak ödeyip hurdaları araçlarımıza yükleyerek adresten ayrılıp son işlem olan ayrıştırma işlemlerini tamamlayıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

hurdacılık belgeleri

Hurdacı Olarak Alınması Gereken Belgeler var mıdır?

Hurdacılık sektöründe kurumsal bir yapıda işlerinizi sürdürmek istiyorsanız, ihaleyle hurda alımı, özel büyük şirketlerden ve Kamu kurumlarından yüksek tonajlı hurda alımları için mutlaka bazı belgeler tarafımızdan istenmektedir. Bu belgeler ise ( Mülkiyet hakkını belirten resmi kurum belgesi, Taahhütname adı verilen resmi belge, Ticaret Sicil Gazetesi Örneği, Kalibrasyon adı verilen resmi belge, Şirket yetkilileri adına düzenlenmiş olan imza sirküleri, Şirketin resmi vergi levhası, ÇED tarafından uygunluğa dair yazılmış olan görüş bildirme yazısı, Atıksu bağlantısı adı verilen belgelerin tamamı yâda olduğuna dair bir yazı) bu belgeler geri dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe kurumsal süreçte ilerleyecek firmalar için mutlaka bulunması gereken resmi evraklardır.