İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA

çekmeköy hurdacı firması

[lwptoc]

Çekmeköy Hurdacısı Sektöründe Öncü Kuruluş

Çekmeköy hurdacı sektöründe 15.senemizi geride bıraktık. Dönüşümsan Hurda olarak Çekmeköy merkez noktalarımızdan birisidir. İlçeden bugüne kadar binlerce tonaj hurdayı alıp geri dönüşüme kazandırdık. Bugün de halen geri dönüşüme büyük katkılar sağlamaya devam ediyoruz. Siz de Çekmeköy genelinden halen firmamızla çalışma fırsatı yakalamadıysanız hemen firmamızı arayıp tanışabilir, bundan sonraki geri dönüşüm süreçlerinizde firmamızdan profesyonel hurdacılık hizmeti alabilirsiniz. Bundan sonraki süreciniz de kendinizi oldukça şanslı hissetmelisiniz, Dönüşümsan Hurda tüm hurdacılık sürecinizi uçtan uca yürütmekte, siz değerli müşterilerine de ödemelerini adresinizde nakit olarak sağlamaktadır.

çekmeköy hurdacılık

Çekmeköy hurdacılık hizmetlerimizle ilgili olarak ilçede yer alan tüm semtlere hizmet sağlıyoruz. Firmamız hurda türleri olarak maden ve metal grubuna bağlı hurdaları yoğunlukla almakta olup farklı tür hurdalarla ilgili teklif gelmesi durumunda ise yüksek tonajlı alımları değerlendirmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak Çekmeköy’den demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, pirinç hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, paslanmaz hurdası, alüminyum hurdası ve krom hurdası çeşitlerini en güncel rakamlar üzerinden almakta olup tonajlı hurdalarınız içinse hem Çekmeköy geneline hem de İstanbul hurdacı süreçlerimizi yürüttüğümüz tüm ilçelerde ki müşterilerimize özel fiyatlandırma yapıyoruz.

çekmeköy hurdacıları

Çekmeköy hurdacıları arasında firmamızı bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Çekmeköy’e ilk geri dönüşüm süreçlerini sağlayan firmalardan birisiyiz. İlçede yer alan tüm şantiyelerden, fabrikalardan, sanayi sitelerinden, özel şirketlerin genelinden, orta ve büyük ölçekli tüm şirketlerden, alışveriş merkezlerinden, kolejlerden, okulların genelinden her türlü atığı alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz. Dönüşümsan Hurda olarak ayrıca hurda karşılığı bina yıkım süreçleri, çatı söküm işleri, oksijenle özel kesim işleri, fabrika temizleme işleri gibi birçok süreci de aynı anda hurdacılık süreçlerimizle yürütmekteyiz.

çekmeköydeki hurdacılar

Çekmeköy’de ki hurdacılar arasında en yoğun tercih nedenlerimiz arasında ise müşterilerimize sunduğumuz güncel hurda fiyatları yer almaktadır. Dönüşümsan Hurda olarak müşterilerimize karşı her zaman dürüst olmayı kendimize ilke edindik, bugüne kadar tüm iş süreçlerimizde doğru yoldan ayrılmadık. Firma olarak bir defalık ticari ilişkilerden her zaman kaçındık uzun soluklu ticari ilişkileri kendimize hedef olarak belirttik. Bugün ise ilçede birçok orta ve büyük ölçekli şirketin uzun senelerdir işlerini sürdüren tek firma olarak ilçede bu yıl içerisinde şubemizi de faaliyete geçirdik. Dönüşümsan Hurda olarak en büyük hedefimiz ise Türkiye genelinde sektörün lider firması konumuna gelmek.

çekmeköy hurdacısı

Çekmeköy hurdacısı olarak müşterilerimizden istediğimiz bir takım istekler bulunmaktadır. Bunlar size en kısa sürede yardımcı olmamız açısından oldukça değerli isteklerdir. Öncelikli olarak firmamızı aramadan öncesinde internet sitemizde bulunan WhatsApp iletişim ikonunu tıklayarak bize elinizde bulunan hurda malzemelerin ( resimlerini, videolarını, tahmini KG değerini, temiz mi, karışık hurda mı? Net konumunuzu ) gerekli tüm bilgilerini iletmeniz önceliğimizdir. Bunu yapmanız durumunda siz değerli müşterilerimizi firmamızdan senelerin bilgi birikimine sahip Hurdacı İstanbul sektöründe büyük bir bilgisi olan Satınalma Departmanı yetkililerimiz ulaşarak güncel rakamları sunacak, onaylamanız durumunda ise adresinize ekip yönlendirmesi sağlanacaktır.

hurdacı çekmeköy firması

Hurdacı Olarak Çekmeköy Genelinden Firmamızı Arayabilirsiniz

Hurdacı Çekmeköy süreçlerimizden bahsetmeden öncesinde ilçenin tarihi geçmişi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Çekmeköy, İstanbul Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. Geçmiş yıllarda Ümraniye hurdacı süreçlerimizde burası Ümraniye’ye bağlı bir semt konumundayken son yıllarda yapılaşmanın artmasıyla, sanayi faaliyetlerinin gelişmesi, nüfus artışının, göçlerin ilçeye büyük oranda artmasıyla semtten ilçeye çevrilmiştir. Daha detaylı bilgi için linki tıklayarak inceleme yapabilirsiniz. (Bknz.)

hurdacı çekmeköy

Çekmeköy genelinde tüm iş süreçlerimizden önce doğanın korunması adına tüm konferanslara, sosyal sorumluluk projelerine katılımlar sağlıyoruz. Bu konuda elimizden geldiği kadar gerekli tüm yerlere maddi manevi desteklerimizi sunuyoruz. Hurda malzemelerin doğaya atıldıktan sonrasında özellikle pil gibi hurda malzemelerin yok olma süreci çok uzun seneler almaktadır.  Siz de doğaya katkı sağlamak istiyorsanız aşağıda yer alan tüm Çekmeköy hurdacı hizmeti sağladığımız semtlerden bizleri hemen arayabilirsiniz.

Çekmeköy Hurda Alımı Satımı Yaptığımız Mahalleleri

Alemdağ Mahallesi Hurdacı FirmasıAydınlar Mahallesi Hurdacı Firması
Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı FirmasıÇamlık Mahallesi Hurdacı Firması
Çatalmeşe Mahallesi Hurdacı FirmasıEkşioğlu Mahallesi Hurdacı Firması
Güngören Mahallesi Hurdacı FirmasıHamidiye Mahallesi Hurdacı Firması
Hüseyinli Mahallesi Hurdacı FirmasıKirazlıdere Mahallesi Hurdacı Firması
Koçullu Mahallesi Hurdacı FirmasıMehmet Akif Mahallesi Hurdacı Firması
Mimar Sinan Mahallesi Hurdacı FirmasıNişantepe Mahallesi Hurdacı Firması
Ömerli Mahallesi Hurdacı FirmasıReşadiye Mahallesi Hurdacı Firması
Sırapınar Mahallesi Hurdacı FirmasıSoğukpınar Mahallesi Hurdacı Firması
Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı FirmasıTaşdelen Mahallesi Hurdacı Firması
Çekmeköy Hurda Alımı Satımı Yaptığımız Mahallelerinden Siz de Hemen Firmamızı Arayıp Hurdacılık Süreçlerimizden Faydalanabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda

Doğada sadece insanlar yaşamıyor, doğada birçok canlı yaşamını sürdürüyor, bu kanserojen maddeler hem insan sağlığına hem de diğer tüm canlıların sağlığına tehdit savuran kimyasal sıvıları toprakla buluşturarak hastalıkların önünü açıyor. Anadolu yakası hurdacı firması olarak hem ilçede hem de diğer tüm ilçelerde geri dönüşüm için ne gerekiyorsa sonuna kadar yerine getiriyoruz. Sizde geri dönüşümde duyarlı olmak istiyorsanız, doğayı ve tüm canlıları korumak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçerek doğayı tehdit eden atık malzemelerin yayılmasına dur diyebilirsiniz.

çekmeköy en yakın hurdacı firması

Çekmeköy Genelinde Konumunuza En Yakın Hurdacı Firması

Çekmeköy en yakın hurdacı şirketi olarak ilçeye günün 7/24 saati hurdacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. İstanbul genelinde en büyük araç filosuna sahip firmayız. Ayrıca personel sayımızda geri dönüşüm sektöründe yer alan ilk üç şirketle eş değer durumda. Firmamız hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda sarı, hurda çinko, hurda karton, hurda kâğıt, hurda plastik, hurda PVC, hurda akü gibi birçok malzemenin geri dönüşüm süreçlerini sürdürmektedir. Siz de elinizde bu malzemelerden biriktiriyor, üstelik güvenilir bir firma bulup atık malzemeleri satma konusunda zorluk yaşıyorsanız mutlaka firmamızdan teklif almanızı önermekteyiz.

en yakın hurdacı çekmeköy firması

En yakın hurdacı Çekmeköy genelinde eskiden çok zor bulunuyor olsa da, artık ilçede yer alan şubemizle, internet sitemizle sosyal medya kanallarımızla (instagram, facebook, pinterest, youtube) her yerde hizmetinize hazırız ve bir telefon kadar uzağınızdayız. İlçede kimlerle çalıştığımızı merak ediyorsanız da, firmamızı arayıp müşteri hizmetleri temsilcisi arkadaşlarımızdan gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Firma olarak müşteri bilgilerimizi gizli tutuyor, internet sitemiz ya da sosyal medya hesaplarımızda müşteri bilgilerimize yer vermiyoruz.

çekmeköy hurdacı telefon numarası

Çekmeköy Hurdacı Telefon Numarası Arama Derdinize Son

Çekmeköy hurdacı telefonu ile ilgili olarak son senelerde Google arama motoru üzerinde bu terimin sıkça arandığını Dijital Pazarlama uzmanı arkadaşlarımız her analizinde hassasiyetle bize bildirmişlerdir. Çekmeköy orta ve büyük ölçekli şirketlerin en yoğun olduğu ilçelerden birisi olarak birçok hurdacının da uğrak bölgeleri arasında bulunmaktadır. Son yıllarda hurdaya üst üste gelen zamlardan dolayı sektörümüze bireysel birçok kişi hurdacı olarak katılım sağlamıştır. Bu kişilerin herhangi bir hurdacılık geçmişi olmamakla birlikte Çekmeköy genelinde Google Adwords reklamları ile müşteri avına çıkmışlardır. Firma olarak şunu belirtmek isteriz ki, tanımadığınız kimseyle iş yapmayınız.

çekmeköy hurdacı numarası

Çekmeköy hurdacı numarası mı arıyorsunuz? Dönüşümsan Hurda olarak hem internet sitemizde yer alan numaralardan hem de sosyal medyada bulunan numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, hurdalarınızı güncel fiyatlar üzerinden firmamıza satabilirsiniz. Firmamızın İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası genelinde birçok ilçede şubesi yer almaktadır. Geri dönüşüm sektörünün en büyük firmalarından birisi olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler sağlamak boynumuzun borcudur.

çekmeköy güncel hurda fiyatları

Çekmeköy Güncel Hurda Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçiniz

Çekmeköy hurda fiyatları için ilçede müşterilerimizin oldukça kafalarının karıştığını sıkça görmekteyiz. Müşterilerimizin kafasının karışmasına neden olan faktörler arasında ise yine sektöre yeni giren, Google reklamları ile kendisini ilçede hurdacı olarak tanıtan kişi ya da kişiler bulunmaktadır. Şunu belirtmek isteriz ki, hurda fiyatları ilçeye göre olmayıp LME yani Londra Metal Borsası tarafından belirlenmekte olup, Dünya genelinde tüm ülkelerde evrensel bir yükümlülüğü bulunmaktadır.

hurdacı istanbul firması

Çekmeköy güncel hurda fiyatları ile ilgili olarak en sağlıklı, en taze bilgilere firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Dönüşümsan Hurda olarak her zaman kendimizi güncel tutuyor, güncel olarak edinmiş olduğumuz tüm bilgileri müşterilerimize de eksiksiz olarak sunuyoruz.

çekmeköy hurda alan yerler firmalar

Çekmeköy Hurda Alan Yerler ( Firmalar ) Güvenilir mi?

Çekmeköy hurda alan yerler içerisinde mahalle arasında süreçlerini sürdüren hurdacılar olmakla birlikte, kurumsal bir erişimi olan İstanbul geneli hizmet sağlayan, yüksek tonajlı tekliflerde Türkiye genelinden de hurda alımı sağlayan firmalar bulunmaktadır. Dönüşümsan Hurda hem İstanbul hem de Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren kurumsal bir firmadır. Siz de kurumsal firmalarla çalışmanız durumunda firmaların siz değerli müşterilerine sunduğu özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

çekmeköy hurda alan firmalar

Çekmeköy hurda alan firmalar arasında en yoğun müşteri kitlesine sahip firmayız. Firmamız ilçede yer alan kamu kurumlarından tutun ki orta ve büyük ölçekli şirketlere, ilçede yer alan esnaflara her kesime hizmet sağlamaktadır. Firma olarak yüksek tonajlı düzenli hurda alımı sağlayıp sürümden kazanmak tercih nedenimizdir. Bizi biz yapan değerlerimiz arasında senelerin verdiği bilgi birikimiz bizi bugün geri dönüşüm sektöründe köklü bir şirket durumuna getirmiştir.

çekmeköy güncel hurda fiyatları 2023