İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJLI ALIM YAPIYORUZ - 0532 582 2937 - DÖNÜŞÜMSAN HURDA
Hurdacı | İstanbul Hurdacı | En Yakın Hurdacı
Esenyurt/İSTANBUL
Pazartesi-Pazar: 08:00 - 23:00

Dönüşümsan Hurda Hakkında Merak Ettikleriniz

Dönüşümsan Hurda Olarak 2005 yılında İstanbul Esenyurt’ta 1500 m2’lik alana kurulmuş olan firmamız geri dönüşüm sektöründe kurulmuş olduğu yıldan günümüze kadar birçok büyük fabrikanın Türkiye genelinde atıklarını yüksek tonajlarda satın alarak geri dönüşüme kazandırmıştır. Firmamız her çeşit maden ve metal hurda çeşidini fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, özel şirketler ve Kamu kurumlarından satın almaktadır. Firmamız ayrıca Türkiye genelinde kentse dönüşüme katkı sağlamak için hurda karşılığı yıkım işlerini de yürütmektedir. Dönüşümsan Hurda olarak demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurdası, talaş hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kablo hurdası, kurşun hurdası, krom hurdası gibi birçok atık ürünü yüksek tonajlarda satın almaktayız.

Dönüşümsan Hurda olarak İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçeler ağırlıklı bölgemiz olmak üzere İstanbul Anadolu yakasında yer alan tüm ilçelerden de yüksek tonajlı hurda alımları sağlamaktayız. Firmamız sektörün en eski hurdacı firmalarından birisi olmasından dolayı piyasada en yüksek hurda fiyatları sözünü veren şirketlerden de birisidir. Siz de elinizde yer alan hurdaları yüksek fiyattan peşinde ödemeyle değerlendirmek isterseniz hurdacı İstanbul firması olarak hizmet sağlayan firmamızdan hemen teklif alabilirsiniz.

hurdacı dönüşümsan hurda
istanbul hurdacı dönüşümsan hurda

1995
hurdacı istanbul
Dönüşümsan Hurda ilk faaliyetlerine başlamak için şirket kuruluş süreçlerinin başlangıcını Ali ÇETİN tarafından yaptı.

1997
istanbul hurdacı
1995’te attığı ilk adımla Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe ilk büyük 5 fabrikayı çalışma sürecine dahil etti.

2005
en yakın hurdacı
1997 senesinden sonra 2005 yılında 15 büyük fabrikayı daha çalışma süreçlerine ekleyerek total de 20 fabrika ile Türkiye genelinde Geri Dönüşüm sektörünün en büyük firması durumuna geldi ve Bugün 40 çalışanıyla Türkiye genelinde büyük ölçekli tüm ihalelere katılmakta, bu ihalelerin ise yaklaşık %80 oranını kazanmaktadır.

Geri Dönüşüm ve Hurdacılık Faaliyetlerimiz

demir hurda alımı

Demir Hurdası Alımı

Hurda Demir Alımı

Demir hurdası alımı Dönüşümsan Hurda tarafından 1995 senesinden günümüze kadar yüksek tonajlarda satın alınmaktadır. Firmamız demir hurdası alımıyla ilgili olarak Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe en yüksek fiyatları müşterilerine sunan şirketler arasında bulunmaktadır.

bakır hurda alımı

Bakır Hurdası Alımı

Hurda Bakır Alımı

Bakır hurdası alımı Dönüşümsan Hurda tarafından 1995 senesinden günümüze kadar yüksek tonajlarda satın alınmaktadır. Firmamız bakır hurdası alımıyla ilgili olarak Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe en yüksek fiyatları müşterilerine sunan şirketler arasında bulunmaktadır.

sarı hurda alımı

Sarı Hurdası Alımı

Hurda Sarı Alımı

Sarı hurdası alımı Dönüşümsan Hurda tarafından 1995 senesinden günümüze kadar yüksek tonajlarda satın alınmaktadır. Firmamız sarı hurdası alımıyla ilgili olarak Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe en yüksek fiyatları müşterilerine sunan şirketler arasında bulunmaktadır.

alüminyum hurda alımı

Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum hurdası alımı Dönüşümsan Hurda tarafından 1995 senesinden günümüze kadar yüksek tonajlarda satın alınmaktadır. Firmamız alüminyum hurdası alımıyla ilgili olarak Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe en yüksek fiyatları müşterilerine sunan şirketler arasında bulunmaktadır.

kablo hurda alımı

Kablo Hurdası Alımı

Hurda Kablo Alımı

Kablo hurdası alımı Dönüşümsan Hurda tarafından 1995 senesinden günümüze kadar yüksek tonajlarda satın alınmaktadır. Firmamız kablo hurdası alımıyla ilgili olarak Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektöründe en yüksek fiyatları müşterilerine sunan şirketler arasında bulunmaktadır.

Hurdacı Olarak Neler Yapıyoruz?

Hurdacı olarak Dönüşümsan Hurda İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok ilden yüksek tonajlarda atığı geri dönüşüme kazandırmak adına büyük çalışmalar yürütmektedir.

 

Hurdacı olarak sorumluluklarımız:

 Doğanın yaşanılabilir olmasını hurdacı olarak desteklemek
 Yaşam alanlarının çöp yığınlarına dönüşmesini engellemek
 Geri dönüşümün değerini Dünya genelinde duyurmak
 Her çeşit atığı geri dönüşüme kazandırmak

+ Topladığımız Hurda Tonajı
+ Çalıştığımız Fabrika Sayısı
+ Personel Sayımız
+ Araç Sayımız

Hurdacınız Olarak Bazı Referanslarımız

Hurdacı olarak firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde yer alan birçok ilde de rutin olarak sorumluluklarını yerine getirmekte, geri dönüşüme olan katkılarını aralıksız olarak sürdürmektedir.